اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811154468511753

وارد کننده دستگاه تصفیه آب خانگی

کد: 139811154468511753

http://bit.ly/2UoL6qZ

، تهران , (اخبار رسمی): بازرگانی تصفیه ایران وارد کننده و مرکز پخش دستگاه‌های تایوانی اصل و بهرین برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی از جمله دستگاه تصفیه آب سی سی کا، سافت واتر، آکواپرو و اسمارت و... است

وارد کننده دستگاه تصفیه آب خانگی
وارد کننده دستگاه تصفیه آب خانگی

بازرگانی تصفیه ایران با وارد کردن و پخش دستگاه‌های تایوانی اصل و بهرین برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی به رفع مشکلات آب می‌پردازد، دستگاه‌های تایوانی با توجه به نوع سیستم و کارایی فوق العاده‌ای که دارند از بهترین انواع دستگاه‌های موجود در بازار محسوب می‌شوند.

دستگاه‌های یاد شده از تکنولوژی‌های اسمز معکوس و اولترافیلتراسیون استفاده می‌کننند که قابلیت زیادی در حذف کردن آلاینده‌ها و آلودگی‌های میکروبی داخل آب را دارد، این دستگاه‌ها قادر هستند که ناخالصی‌های آب را از بین ببرند و سختی آن را کاهش دهند.

دستگاه تصفیه آب شش مرحله‌ای

دستگاه های تصفیه آب شش مرحله دارای شش فیلتر مجزا هستند که قابلیت حذف آلاینده‌ها و ناخالصی‌های آب را دارند و می‌توانند آبی سالم و گورا در اختیار شما قرار دهند.

استفاده از دستگاه تصفیه آب برای بیمارن قلبی و عروقی و گوارشی ضروری است و همچنین استفاده از آب تصفیه شده سالم می‌تواند سلامت پوشت را تضمین کند و پوستی شفاف و با طراوت خواهید داشت.

دستگاه‌های تصفیه آب در مدل‌های هفت و هشت مرحله‌ای هم در بازار موجود هستند، دستگاه‌های هفت مرحله‌ای دارای یک فیلتر اضافه تر هستند که علاوه بر فیلتر کردن و تصفیه آب، آب را قلیایی و کاملا ویروس کشی و استریل هم می‌کنند.

وظیفه فیلترهای تصفیه آب

دستگاه‌های تصفیه بازرگانی تصفیه ایران دارای فیلترهای شش، هفت و هشت مرحله‌ای هستند که هر یک از این فیلترها کار مخصوصی را انجام می‌دهند.
فیلتر تصفیه آب به ترتیب کارهای حذف گل و لای و جامدات درشت داخل آب، نیترات و آرسنیک و شوری آب را انجام می‌دهد و فیلتر سختی گیر در این محصول سختی آب را پایین می‌اورد و PH آن را به سمت قلیایی تغییر می‌دهد و بو و طعم بد آب را از بین می‌برند.  املاح مورد نیاز برای بدن انسان‌ها مانند کلسیم، منیزیم و... را به آب اضافه می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تصفیه ایران

شرکت تصفیه ایران با بیش از پانزده سال سابقه در زمینه واردات، صادرات و فروش دستگاه تصفیه اب خانگى، صنعتى و نیمه صنعتى را با بهترین خدمات پس از فروش جهت رضایت مندى شما مشتریان عزیز ارائه میدهد، و همچین این افتخار را داریم که بهترین دستگاه هاى روز صنعت اب را با بهترین استاندارد هاى جهانى و با نازلترین ترین قیمت ارائه دهیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]