اطلاعات تماس
 • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811164470311675

ثبت نام کنکور 99

چه کسانی می‌توانند در کنکور سراسری 99 شرکت کنند؟

کد: 139811164470311675

http://bit.ly/39hZiGn

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه شرایط لازم برای کسانی که می‌خواهند در کنکور سراسری 99 شرکت کنند، آمده است.

چه کسانی می توانند در کنکور سراسری 99 شرکت کنند؟
نحوه ثبت نام کنکور سراسری 99
این سوال یکی از پرتکرارترین سوالاتی است که داوطلبان ثبت نام کنکور 99 از مشاوران می‌پرسند. اما مهمترین و اصلی ترین شرط ثبت نام در کنکور سراسری 99 چیست؟

 • دارا بودن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نظام سالی واحدی و دیپلم نظام جدید 3-3-6 که تا شهریور 98 فارغ التحصیل شوند
 • دارا بودن مدرک کاردانی و یا مدرک دیپلم نظام قدیم 4 ساله
 • دانشجویان دوره روزانه حق ثبت نام در کنکور سراسری 99 را نداشته زمانی می‌توانند در آزمون 99 سراسری شرکت کنند که فرم انصرا شماره 3 تا 20 اسفند پر کرده و انصراف قطعی خود را اعلام کنند.

  ثبت نام آزمون سراسری 99 آغاز شد

  چهارشنبه 16 بهمن ماه 98 ثبت نام آزمون سراسری 99 تمامی رشته‌های روزانه و دانشگاه‌های دولتی و آزاد آغاز شد داوطلبان می‌توانند جهت دریافت مشاوره کامل ثبت نام، وارد کردن معدل کل و کتبی که تاثیر 30 درصدص مثبت خواهد داشت، دریافت کد سوابق تحصیلی، انتخاب محل امتحان و همچنین انجام تمامی مراحل ثبت نام به صورت تلفنی و حضوری، ثبت نام نظام جدید و انتخاب نوع سوالات و ... با کارشناسان مجرب درخت دانش تماس حاصل کنند.

  دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99 منتشر شد

  دریافت دفترچه کنکور سراسری 99 چهارشنیه منتشر شد که داوطلبان می‌توانند با اطلاعات بیشتری که با خواندن این مقاله کسب خواهند کرد برای دانلود دفترچه اقدام کنند که به طور کلی شامل چندین دفترچه خواهد بود.

  داوطلبان می‌توانند برای ثبت نام کنکور سراسری و اطلاع از حذفیات کنکور سراسری 99 با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشند.

   

  ### پایان خبر رسمی

  اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

  پروفایل ناشر گزارش تخلف
  درباره منتشر کننده:

  مشاوره تحصیلی درخت دانش

  درخت دانش : سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش پشتیبان شما در طول فرآیند تحصیل می باشد، این مجموعه در نظر دارد با ارائه ی مستندات و بیان و بازتعریف مساله، مسائل و دغدغه های فکری تحصیلی شما را بررسی کرده و در مواجهه با آنها در کنار شما همچون درختی تنومند، با اقتدار ایستاده است و در امر ضرورت مشاوره انتخاب رشته، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برنامه ریزی هدایت تحصیلی با هدف ارتقاء سطح علمی جامعه در کنار شما خواهد بود.

  اطلاعات تماس
  • 021665*****
  [نمایش اطلاعات]
  منتشر شده در سرویس:

  علم و آموزش