اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811164470514466

سرمایه گذاری تلاشگران بر روی سروبان

کد: 139811164470514466

http://bit.ly/2SpGA90

، تهران , (اخبار رسمی): سروبان ابتدا در قالب تحقیق، بررسی و تحلیل دقیق آمار و ارقام‌های تولید و دور ریز محصولات کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرد. چه بسا تحقیقات تیم سروبان به ثمر نشست، راه حل‌ها و خدمات کارآمدی طراحی شد کما اینکه بارها با مسائل بزرگی مواجه شد اما با تلاش بسیار تک تک آن مسائل را حل کرد.

سرمایه گذاری تلاشگران بر روی سروبان
سرمایه گذاری تلاشگران بر روی سروبان

تلاشگران با سرمایه گذاری بر روی استارتاپ سروبان برای حضوری پررنگ‌تر در اکوسیستم کشاورزی نقش آفرینی کرد.

تلاشگران اقتصاد پایدار با اتکا به 35 سال سابقه موفق و درخشان در اجرا و اتمام پروژه‌های ملی و منطقه‌ای توسط شرکت‌های زیرمجموعه و با پشتوانه بیش از 180 رتبه پیمانکاری و مشاوره در زمینه‌های مذکور، 200 هزار میلیارد ریال ظرفیت کاری، 15000 نیروی متخصص در حال حاضر به‌عنوان یک مجموعه توانمند، پویا و پیشرو در اجرای انواع پروژه‌ها، مگا پروژه‌ها و ابرپروژه ها در سطح ملی و بین‌المللی فعال است.

سروبان ابتدا در قالب تحقیق، بررسی و تحلیل دقیق آمار و ارقام‌های تولید و دور ریز محصولات کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرد. چه بسا تحقیقات تیم سروبان به ثمر نشست، راه حل‌ها و خدمات کارآمدی طراحی شد کما اینکه بارها با مسائل بزرگی مواجه شد اما با تلاش بسیار تک تک آن مسائل را حل کرد. 

سروبان با دریافت سرمایه از تلاشگران به اهداف خود جان تازه‌ای بخشیده و با استفاده از تجربیاتش تیرهای خود را به اهدافی درخشان‌تر پرتاب می‌کند.

پلتفرم چند وجهی سروبان با مسئولیت بازارسازی، بازاریابی و بازاررسانی در صنعت کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده و در راستای رونق بخشی، تسهیل در خرید و فروش و کاهش دور ریز محصولات کشاورزی گام برمی‌دارد.

پلتفرم سروبان با به دست آوردن اطلاعات کافی قصد ساختن بستری برای تجاری سازی محصولات کشاورزی و مدیریت عرضه و تقاضای محصولات کشاورزی دارد.

همچنین در برخی حوزه‌های صنعت کشاورزی دست کشاورزان زیادی را در دست خریداران عمده قرار داده که همچنان در حال همکاری هستند اما با رویکرد پیشرفت در صنعت دیجیتال و فروش محصولات کشاورزی در ابعاد بزرگ و کوچک. این بار با افزایش نیرو و گسترش دامنه معاملات بی واسطه خدمات خود را وارد دنیای مجازی کرد.

سروبان متعهد به ارائه خدمات عالی برای خرید و فروش بی واسطه محصولات کشاورزی است و ساختار تیم سروبان افراد را قادر می‌سازد تا در میان تنوع بالای محصولات کشاورزی بهترین از دید خود را انتخاب کرده و معامله را صورت دهند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت سروبان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سروبان

هدف ما در سروبان ایجاد یک دنیای مجازی است که هر کسی بتواند آزادانه محصولات و خدمات مرتبط با حوزه کشاورزی را صرف نظر از مرزهای جغرافیایی، معرفی و معامله کند. ایجاد بستری آسان، در دسترس و قابل اعتماد برای همکاری فعالین زنجیره تامین محصولات کشاورزی

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]