اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981116447248392

خرید فوری بیمه مسافرتی وقتی عجله دارید

کد: 13981116447248392

http://bit.ly/31sMom6

، (اخبار رسمی): با خرید اینترنتی بیمه مسافرتی می‌توان ظرف چند ثانیه بهترین بیمه مسافرتی مورد نیاز را خرید و آن را از طریق ایمیل‌ دریافت کرد.

خرید فوری بیمه مسافرتی وقتی عجله دارید
خرید فوری بیمه مسافرتی وقتی عجله دارید

همه به مسافرت می‌روند. از سفرهای کوتاه هر روزه گرفته تا سفرهای بین شهری و بین کشوی! سفرهای ما هم می‌تواند به دلایل مختلف باشد، سفرهای کاری، سفرهای تفریحی، سفرهای دانشجویی و... اما سفر خالی از خطر نیست و برای این خطرات هم باید فکری کرد. خطر لزوماً یک فاجعه بزرگ نیست گاهی یک دندان‌درد ساده یا گم‌شدن چمدان و بار می‌تواند کل سفر شما را تلخ کند. در اینجاست که نقش بیمه مسافرتی مشخص می‌شود. بیمه‌های مسافرتی مخصوص سفرهای خارج از کشور است و هر کسی که قصد خروج از کشور را داشته باشد لازم است بیمه مسافرتی نیز تهیه کند. اما بهترین بیمه مسافرتی کدام است و از کدام شرکت بیمه می‌توان آن را تهیه کرد؟

چرا برای سفرهای خارج از کشور باید بیمه مسافرتی تهیه کرد؟

داشتن بیمه مسافرتی برای سفرهای خارج از کشور اجباری است. اما این اجباری بودن دلایل بسیار قانع کننده‌ای دارد. بیمه مسافرتی دارای پوشش‌های درمانی است و چنانچه بیمه‌گزار در طول سفر دچار بیماری شده و یا در اثر حوادثی مانند تصادف نیاز به استفاده از امکانات پزشکی داشته باشد، هزینه بستری، و استفاده از این امکانات توسط بیمه مسافرتی و تا سقف تعهدات بیمه‌نامه پرداخت می‌شود. علاوه بر این پوشش، بیمه مسافرتی مزایای دیگری نیز دارد که به بیمه‌گزار کمک می‌کند تا با آرامش خاطر به سفر برود.

مثلاً اگر بار بیمه‌گزار گم شود بیمه مسافرتی وظیفه دارد تا بار گم‌شده را پیدا کرده و آن را به آدرس بیمه‌گزار بفرستد؛ در غیر این صورت خسارت بار گم‌شده به بیمه‌گزار پرداخت می‌شود. پوشش‌های بیمه مسافرتی بسیار زیاد دارد در  حالی که حق بیمه آن نسبت به تعهدات و میزان پوشش‌ها بسیار ناچیز است همین امر خرید بیمه مسافرتی را توجیه می‌کند.

خرید بیمه مسافرتی در لحظه برای زمانی که عجله دارید!

راه‌های خرید بیمه مسافرتی متفاوت است می‌توانید به نمایندگی‌های بیمه مراجعه کنید و با ارایه اطلاعات در خصوص خودتان و نوع سفرتان این بیمه را بخرید اما می‌دانید که این روش زمان‌بر است از طرفی اگر می‌خواهید بیمه خود را از شرکت خاصی بخرید باید به نمایندگی آن شرکت بیمه مراجعه کنید.

اما فرض کنید که عجله دارید و از طرفی می‌خواهید بهترین بیمه مسافرتی متناسب با نیاز خود را بخرید، چه کار باید بکنید؟! بهترین راه، خرید اینترنتی بیمه مسافرتی است.

کافی است به سایت بیمیتو مراجعه و روی گزینه خرید بیمه مسافرتی کلیک کنید. با وارد کردن اطلاعات لازم به صفحه مقایسه وارد می‌شوید که در آن می‌توانید قیمت بیمه مسافرتی را در بین شرکت‌های مختلف ببینید و آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید همچنین در این صفحه تعداد پوشش‌ها و سقف تعهدات آن‌ها نیز به شما نشان داده می‌شود.

بعد از مقایسه می‌توانید بیمه‌ای که متناسب با نیاز خودتان است را بخرید. برای دریافت خسارت از بیمه مسافرتی نیازی به نسخه کاغذی ندارید در نتیجه بیمه‌نامه به آدرس ایمیل شما فرستاده می‌شود. البته نسخه کاغذی آن در بیمیتو موجود است و هر زمان که بیمه‌گزار بخواهد به آدرس وی قابل ارسال است. می‌بینید که در کوتاه‌ترین زمان ممکن و تنها در عرض چند ثانیه و در هر زمان از شبانه‌روز می‌توانید بیمه مسافرتی خود را تهیه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمیتو

از طریق اپلیکیشن و وب‌سایت بیمیتو هر لحظه و هر جایی که هستی می‌تونی به صورت آنلاین بیمه بخری. فقط کافیه به چند تا سوال ساده، جواب بدی تا بتونی کیفیت و قیمت ده‌ها شرکت بیمه مورد تایید بیمه مرکزی رو مقایسه کنی. آخر سر بیمه‌ای که به نظرت مناسب‌تر هست رو انتخاب کنی و بخری و در خونه تحویل بگیری.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه