اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981116447297009

سومین دورهمی از سلسله رویدادهای ParadigmDay برگزار شد

کد: 13981116447297009

http://bit.ly/3blk1Ll

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): سومین جلسه دورهمی رویداد ParadigmDay چهارشنبه ۱۶ بهمن ساعت ۱۵ تا ۱۷ عصر در محل شهرکتاب با حمایت آژانس تبلیغاتی باروک برگزار شد.

سومین دورهمی از سلسله رویدادهای ParadigmDay برگزار شد
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

سومین جلسه دورهمی رویداد ParadigmDay چهارشنبه ۱۶ بهمن ساعت ۱۵ تا ۱۷ عصر در محل شهرکتاب با حمایت آژانس تبلیغاتی باروک برگزار شد.

آژانس تبلیغاتی باروک در راستای مسئولیت اجتماعی مجموعه خود و همچنین به اشتراک گذاشتن تجربیات مدیران آن، سومین دورهمی سلسله رویدادهای ParadigmDay (روز الگو گرفتن) را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی آژانس تبلیغاتی باروک؛ سومین دورهمی این مجموعه رویدادها با تاخیر چند هفته‌ای در حالی برگزار شد که با استقبالی بیشتر از ظرفیت رو به رو شد.

سلسله رویدادهای ParadigmDay یک رویداد تعاملی است که در هر دور این رویدادها، از مجموعه الگوهایی در جهت موفقیت شخصی و کاری به شرکت کنندگان آموزش داده می‌شود تا با به کارگیری این الگوها سطح رضایتشان از زندگی و کسب و کارشان را افزایش دهند.

در این جلسهء دورهمی، علاوه بر معرفی و اهداف پارادایم دی، در خصوص مفهوم دیجیتال مارکتینگ و ابزارهای آن بر بستر وب شامل بهینه سازی موتورهای جستجو، طراحی و‌توسعه وب سایت، تبلیغات کلیکی یا ppc، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی تولید محتوا (مقاله/ ریپورتاژ)، بازاریابی ویدیویی یا ویدیو مارکتینگ، تبلیغات در گوگل و بر بستر شبکه‌های اجتماعی شامل اینفلوئنسر مارکتینگ، بازاریابی تولید محتوا، تولید محتوا توسط کاربر ugc، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام، اینستاگرام و پادکست توضیحاتی به شرکت کنندگان ارائه شد.

در ادامه با مشارکت مخاطبان و به اشترک گذاشتن تجربه در مورد تفاوت بین فعالیت یک آژانس تبلیغاتی با کارکرد آتلیه‌ها مورد بررسی قرار گرفت و شرکت کنندگان نحوه‌ی لازمه تبدیل شدن به یک دیجیتال مارکتر را فرا گرفتند.

سومین دورهمی ParadigmDay با تسهیلگری میلاد تیرانداز، مدیر مجموعه باروک به طور رایگان برگزار شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغاتی باروک

آژانس بازاریابی و ارتباطات باروک، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان ، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. باروک با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]