کد: 139811164473513392

نکاتی در مورد کار با ابزارالات نجاری

کد: 139811164473513392

http://bit.ly/2SBM150

، تهران , (اخبار رسمی): وب سایت پروژان ارائه دهنده ابزارالات نجاری است. حرفه نجاری را می‌توان از قدیمی‌ترین شغل‌ها دانست. شغل نجاری بسیار با چوب سر و کار دارد. از جمله خطرات که در هنگام کار با چوب می‌تواند ایجاد شود مشکلات تنفسی و آلرژی است. در هنگام کار با ابزارالات نجاری باید نکات ایمنی را رعایت کرد.

نکاتی در مورد کار با ابزارالات نجاری
خرید اره نجاری

وب سایت پروژان ارائه دهنده انواع ابزارالات، مصالح ساختمانی و ابزار کارگاهی و صنعتی است. می‌توان از وب سایت پروژان خرید ابزارالات نجاری با کیفیتی را انجام داد.

حرفه نجاری را می‌توان از قدیمی‌ترین شغل‌ها دانست. شغل نجاری بسیار با چوب سر و کار دارد. به همین جهت است که نجاران با گرد و غبار  حاصل از برش‌ها و الوارهای چوب بسیار در تماس هستند. در هنگام خرید ابزارالات نجاری و پس از آن استفاده از ابزار آلات نجاری باید بسیار توجه و دقت کد زیرا این ابزارها برنده هستند و در هنگام استفاده از آنها باید نکات ایمنی را رعایت کرد.

نجاری نیز مانند هر صنعت دیگری ابزارالات خاص خود را نیاز دارد. این ابزارالات در گروه ابزار دستی قرار می‌گیرد. خرید اره نجاری، متر، تراز، چکش، رنده ابتدایی‌ترین ابزار دستی نجاری است که هر نجار باید آن را تهیه کند.

 از جمله خطرات که در هنگام کار با چوب می‌توان مواجه شد عبارت است از:

  • مشکلات تنفسی که در اثر تنفس زیاد گرد و غبار به وجود می‌آید. این روش با نصب تهیه مناسب قابل حل شدن است.
  •  آلرژی پوستی که به دلیل استفاده از چسب‌ها، روغن‌ها، مواد شیمیایی و حلال‌ها به وجود می‌آید.

نکاتی که در هنگام کار با ابزارالات نجاری باید رعایت کرد عبارت است از:

  • به منظور محافظت از گوش در محیط‌های پر سر و صدا باید از گوشی استفاده شود.
  • استفاده کردن از ماسک و عینک ایمنی مناسب
  • استفاده از دستکش در هنگام حمل قطعات چوب 
  •  ابزارالات نجاری در هنگام روشن بودن جابه جا نشود
  • خاموش بودن دستگاه‌ها در هنگام تعمیر و تمیز کردن ابزار نجاری

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروژان

هدف پروژان ارتقا فرآیند برنامه‌ریزی، راهبری و پایش پروژه‌های صنعت ساخت است. پروژان سامانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از تلفن همراه و یا رایانه، کالاهای مورد نیاز خود را شناسایی و خریداری نمایند. پروژان شامل پایگاه داده‌ای پویا از ارائه‌دهندگان کالا و خدمات به همراه ابزاری است که به کارفرمایان اجازه می‌دهد با توجه به الزامات پروژه، و نیز صلاحیت‌ها و قیمت پیشنهادی ارائه‌دهندگان، محصولات مورد نیاز را خریداری نمایند. پروژان این اجازه را به فروشندگان می‌دهد تا به صورت کاملا شخصی، صفحه‌ای برای کسب و کار خود راه‌اندازی و آن را مدیریت نمایند. فروشندگان قادر خواهند بود که با اضافه کردن کالاهای فروشگاه و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه در صفحه‌ی خود، خریداران را ترغیب به نمایند. خرید در پروژان می‌تواند با واسطه و یا بی‌واسطه صورت گیرد. چنان‌چه کاربر بخواهد می‌تواند به صورت مستقیم با فروشگاه تماس برقرار نماید و چنانچه تصمیم بگیرد برای اعتماد بیشتر از طریق پروژان اقدام به خرید نماید این کار از طریق پرداخت الکترونیکی درون سامانه پروژان میسر است. علاوه بر این پروژان مرجعی برای نقد و بررسی کالاهای عمرانی است. پروژان این اجازه را به خریداران و فروشندگان می‌دهد تا به سادگی نظرات خود را در رابطه با کالاهای موجود اعلام نمایند.

منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار