اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811174474614281

انتخاب مانتو مشکی ساده و شیک دخترانه و زنانه

کد: 139811174474614281

http://bit.ly/2SygT7v

، (اخبار رسمی): مانتو مشکی ساده و شیک از جمله مهم ترین و پرکاربردترین لباس‌هایی است که مسلما هرخانم یکی از آنها را در کمد لباس خود دارد. رنگ مشکی از جمله رنگ‌هایی است که می‌توان در تمامی مجالس از آن استفاده کرد و هم چنین به راحتی می‌تواند با رنگ‌های دیگر آن را ترکیب کرد.

چطور یک مدل مانتو مشکی ساده و شیک بپوشیم؟

برای این که بتوانید یک استایل جذاب را برای خود با پوشیدن مانتو مشکی داشته باشید لازم است نکات زیر را مورد بررسی قرار دهید که با کمک آن‌ها می‌توانید استایل جذابی داشته باشید.

زیرمانتو مشکی یک پیراهن رنگی ساده بپوشید

برای این که به استایل خود روح ببخشید، می‌توانید زیر مانتو مشکی خود یک پیراهن رنگی ترجیحا سفید بپوشید. درهنگام پوشش نیز دقت کنید آستین‌ها و یقه آن را بیرون آورید تا دیده شود. این ترکیب استایل شما را از حالت سادگی بیرون می‌آورد.

از ترکیب چرم با مدل مانتو مشکی ساده و شیک استفاده کنید

می‌توانید یک کت چرم را روی مانتو مشکی بپوشید، این ترکیب بیشتر برای فصل زمستان کاربرد دارد. با استفاده از چرم در استایل خود جذابیت زیادی ایجاد می‌کنید، زیرا بین دو پارچه به کاررفته در آن تفاوت وجود دارد. بدین ترتیب می‌توان یک استایل خاص را برای خود ساخت.

از پیراهن‌های رنگی طرح دار استفاده کنید

توجه داشته باشید اگر می‌خواهید یک مدل مانتو مشکی ساده و شیک بخرید، لازم است بدانید می‌توانید هر رنگی را به همراه آن ست کنید. پس برای جذاب‌تر شدن استایل خود می‌توانید از پیراهن‌های طرح دار رنگی استفاده کنید.

استفاده از اکسسوری‌های جذاب

با کمک اکسسوری‌ها هم می‌توانید مدل مانتو مشکی ساده و شیک را از حالت سادگی خارج کنید و هم می‌توانید جذابیت خاصی را به استایل خود ببخشید. پس می‌توانید از گردنبندهای رنگی و یا دستبندهای چوبی به همراه آن استفاده کنید.

بقیه آیتم‌های استایل را باهم ست کنید

زمانی که مدل مانتو مشکی ساده و شیک را انتخاب کردید و دوست ندارید مدل ان را عوض کنید می‌توانید سایر آیتم‌های استایل خود را رنگی انتخاب کنید، این رنگ‌ها روح تازه‌ای را به استایل شما خواهدداد.

برای پوشیدن یک مدل مانتو مشکی ساده و شیک نکات زیر را در نظرداشته باشید:

از پارچه‌های متفاوت استفاده کنید: زمانی که می‌خواهید به همراه یک مانتو مشکی تمامی آیتم‌های استایل خود را نیز مشکی انتخاب کنید، سعی کنید پارچه‌های به کاررفته در آن متفاوت باشد. برای مثال می‌توانید از ترکیب پارچه‌های کتان، چرم و … استفاده کنید.

سایز خود را به صورت دقیق انتخاب کنید: زمانی که می‌خواهید تمامی آیتم‌های استایل شما به رنگ مشکی باشد، انتخاب سایز مناسب اهمیت بسیار زیادی پیدا می‌کند. سایز درست اندام شما را بهتر و جذابتر نشان می‌دهد. به هیچ عنوان از سایزهای بزرگتر انتخاب نکنید، انتخاب این سایزها استایل شما را شلخته‌ نشان می‌دهد.

در انتخاب کفش دقت کنید: روی انتخاب کفش دقت بسیار زیادی داشته باشید، کفش‌ها تاثیرباور نکردنی را در استایل شما دارند. زمانی که شما تمامی آیتم‌های استایل خود را مشکی انتخاب می‌کنید، کفش‌ها اثر بسیار زیادی را روی مخاطبان اطراف شما خواهند داشت. اگر می‌خواهید این استایل را در فصل زمستان انتخاب کنید، استفاده از بوت‌های چرم بلند انتخاب بسیارخوبی برای شماست.

جزئیات استایلتان را بررسی کنید: زمانی که می‌خواهید یک مدل مانتو مشکی ساده و شیک را بپوشید، باید دقت کنید تمامی آیتم‌های استایل مرتب و اتوشده باشند. لباس‌های تیره جزئیات را بیشتر نشان می‌دهند، به همین دلیل نیز باید روی آن تمرکز بیشتری داشته باشید.

آیا خودمان می‌توانیم یک مانتو مشکی ساده را تزئین کنیم؟

امروزه پارچه‌های خرج کار بسیار زیادی در بازار موجود است که می‌توانید بنا به سلیقه خود بهترین آن‌ها را انتخاب کنید. دست شما در انتخاب خرج کار باز است زیرا مانتو مشکی می‌تواند با هر آیتمی ست شود. از جمله انواع خرج کاری که می‌توانید استفاده کنید، می‌توان به پارچه گیپور، دانتل، پولکی، نوارهای پم پم و.. اشاره کرد.

اگر می‌خواهید از مانتو خود برای دورهمی‌های دوستانه استفاده کنید، می‌توانید برای تزئین مانتو از نوارهای پم پم استفاده کنید. این نوارها در خرازی‌ها موجود است و به صورت متری به فروش می‌رسد. البته هنگام خرید این نوع خرج کار دقت کنید نمونه‌های باکیفیت آن را خریداری کنید زیرا ممکن است با خرید اشتباه با یک بار شست وشو خرج کار رنگ اصلی را از دست بدهد.

اگر یک مانتو مشکی ساده و شیک  را خریداری کرده‌اید، می‌توانید خودتان در منزل آن را از سادگی خارج  کنید. برای این کار روش‌های بسیار زیادی وجود دارد از جمله آنها می‌توان به استفاده از خرج کار، مدل روی پارچه و استفاده از رنگ‌ها اشاره کرد.

توجه داشته باشید تزئین کردن یک مانتو مشکی ساده کار بسیار راحتی است، پس نیاز نیست خیلی خود را به سختی انداخت.

دراین مطلب تمام آن چه برای خرید و پوشیدن یک مدل مانتو مشکی ساده و شیک نیاز است، بررسی شد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در این باره می‌توانند به سایت کافه مانتو مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مد و لباس