اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811174474814281

مدل مانتوی ساده جدید دخترانه و زنانه

کد: 139811174474814281

http://bit.ly/38cLWuT

، (اخبار رسمی): از انواع مدل‌های مانتوی پرطرفدار می‌توان به مانتوهای ساده اشاره کرد. افرادی که می‌خواهند یک تیپ ساده و اما درعین حال جذاب داشته باشند، باید در انتخاب مانتو دقت کنند.

مدل مانتو ساده جدید دخترانه و زنانه
مدل مانتوی ساده جدید دخترانه و زنانه

هر نوع مدل مانتو ساده جدید را می‌توان در هر مکانی استفاده کرد. مانتوهای ساده مدل‌های متفاوتی دارد که می‌توانید بنا به سلیقه خود بهترین نوع آن را خریداری کنید. در ادامه تعدادی مدل مانتو ساده جدید دخترانه و زنانه بررسی شده است.

  • انتخاب مدل مانتو ساده جدید براساس اندام

ازجمله فاکتورهایی که برای انتخاب مدل مانتو ساده جدید باید به آن دقت داشته باشید، بررسی فرم بدن و قد است. برای مثال دقت داشته باشید اگر قدبلندی دارید، از انتخاب مانتوهای بلند خودداری کنید. برعکس این نکته نیز صادق است. درادامه به بررسی نکاتی می پردازیم که باتوجه به آنها می‌توانید انتخاب خوبی را براساس قد و اندام خود داشته باشید.

  • مانتو مناسب برای خانم‌های قدبلند

اگر قدبلندی دارید، لازم است هنگام خرید مانتو مانتوهای خیلی بلند و خیلی کوتاه را انتخاب نکنید. این نوع مانتوها می‌تواند استایل شما را به کلی عوض کند. هم چنین بهتراست از انتخاب مانتو و شلوارهای هم رنگ نیز خودداری کنید، این مانتوها قدشما را بیشتر از حدمعمول نشان می‌دهد. بهتراست درانتخاب مدل مانتو ساده جدید خود دقت کنید رنگ مانتو و شلوار باهم متفاوت باشد، بدین ترتیب استایل شما به چندقسمت تقسیم می‌شود و همین موضوع نیز قدشما را کوتاه‌تر نشان می‌دهد.

برای انتخاب مدل مانتو ساده جدید و شیک لازم است مانتویی را انتخاب کنید که توجه را از قدشما دورکند. به همین دلیل نیز انتخاب مانتوهای ساده کمردار می‌تواند استایل جذابی را برای شما بسازد.

  • مانتو مناسب برای خانم‌های قدکوتاه

اگر قدکوتاهی دارید، لازم است مانتویی را انتخاب کنید که قدتان را بلندتر ازحدواقعی نشان دهد. برای مثال می‌توانید مانتوهایی را انتخاب کنید که خطوط عمودی دارند، این خطوط قد را بلندتر از حدواقعی نشان می‌دهد.

خانم‌هایی که جثه ریزی دارند، به هیچ عنوان نباید مانتوهای گشاد را انتخاب کنند این مانتوها آنها را چاق‌تر و کوتاه قدتر نشان می‌دهد. مدل مانتو ساده جدید بهترین انتخاب برای خانم‌های قدکوتاه است و اما باید دقت کنند که متناسب با اندام انها باشد.

  • مانتو مناسب برای خانم‌های چاق

مدل مانتو ساده جدید مناسب برای خانم‌های چاق باید به صورتی باشد که اندام وی را لاغرتر نشان دهد. توجه کنید اکثر خانم‌هایی که اندام چاقی دارند به دنبال خرید مانتوهای تنگ هستند، این انتخاب بسیار اشتباه است. دقت کنید مانتوهای تنگ شکل خوبی به استایل شما نمی‌دهد، بنابراین حتی اگر وزنتان بالاست بازهم مانتوهایی را انتخاب کنید که متناسب با اندام شما باشد.

مانتوهای راه راه عمودی می‌تواند اندام چاق را لاغرتر از حدواقعی نشان دهد. به هیچ عنوان مانتوهایی با راه راه افقی را انتخاب نکنید، این مانتوها شما را چاق‌تر از حدواقعی نشان می‌دهد. اگر به مانتوهای طرح دار علاقه ندارید، به دنبال مدل مانتو ساده جدید شیک متناسب با اندام خود باشید.

مانتوهای جیب دار نیز مناسب اندام‌های چاق نیست، بهتراست مانتوهایی را انتخاب کنید که در قسمت جانبی آن شکاف داشته باشد. این شکاف‌ها راه رفتن را برای شما راحت‌تر می‌کند.

  • مانتو مناسب برای خانم‌هایی که شکم بزرگی دارند

انتخاب مانتو برای آن دسته از خانم‌هایی که شکم بزرگی دارند، بسیارسخت است. اما بهتراست برای انتخاب مدل مانتو ساده شیک جدید نکات زیر را درنظربگیرید. خانم‌هایی که شکم بزرگی دارند، بهتراست از مانتوهایی استفاده کنند که یک طرف در طرف دیگر لباس پیچیده می‌شود. این مدل مانتوها بخش کمر شما را به خوبی نمایش می‌دهد و باعث می‌شود توجه از روی شکم برداشته شود.

هم چنین خانم‌هایی که شکم بزرگی دارند در انتخاب مدل مانتوساده جدید باید دقت کنند، به هیچ عنوان مانتوهای کمردار را انتخاب نکنند.  این مانتوها شکم آن‌ها را بزرگتر از حدواقعی نشان می‌دهد. به صورت کلی باید از انتخاب مانتوهایی که توجه را روی شکم متمرکز می‌کند، خودداری کنید.

  • مانتو ساده جدید و مناسب برای خانم‌هایی که بالاتنه بزرگی دارند

خانم‌هایی که بالاتنه بزرگی دارند باید به دنبال مانتوهای جدیدی باشند، که بتواند بالاتنه آنها را کوچکتر نشان دهد. بدین منظور لازم است مانتوهایی را انتخاب کنید که بالاتنه گشادتری دارند. از انتخاب مانتوهایی که بالاتنه تنگی دارند، خودداری کنید.

برای این که توجه را از روی بالاتنه بردارید، می‌توانید از لوازم جانبی بزرگی برای پوشاندن آن استفاده کنید. برای مثال می‌توانید یک روسری جذاب بپوشید. توجه کنید از انتخاب مانتوهایی که روی سینه آن‌ها جیب دارد، خودداری کنید. می‌توانید با انتخاب مانتوهای پلیسه توجه را به کلی از روی بالاتنه خود بردارید.

  • مانتو ساده و جدید مناسب برای خانم‌هایی که بالاتنه کوچکی دارند

خانم‌هایی که بالاتنه کوچکی دارند، بهتراست مانتوهایی را انتخاب کنند که طرح‌های متوسطی دارند. هم چنین انتخاب مدل مانتوساده جدید با رنگ روشن می‌تواند استایل جذابی برای شما بسازد. البته می‌توانید برای بزرگتر به نظررسیدن بالاتنه از تزئیناتی مانند گل سینه، دکمه، گلدوزی و یا قلابدوزی استفاده کنید.

  • انواع مدل‌های مانتو ساده

دراین مطلب تمامی آیتم‌هایی که برای خرید مدل مانتو ساده جدید به آن نیاز دارید را موردبررسی قرار گرفت.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع مدل مانتو می‌توانند به سایت کافه مانتو مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مد و لباس