اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811174475614396

پروژه 6040 حرف آخر

پروژه 6040 موسسه حرف آخر کنکور را بشناسید

کد: 139811174475614396

http://bit.ly/2H4iU4K

، تهران , (اخبار رسمی): پکیج 6040 نظام جدید شامل یک مرحله آموزش و حل تست است که در مرحله 60 این پروژه 70 درصد دروس تخصصی و 100 درصد دروس عمومی در 2 ماه درسنامه آن آموزش داده می‌شود.

پروژه 6040 موسسه حرف آخر کنکور را بشناسید
پروژه 6040 حرف آخر

معرفی پروژه 6040 حرف آخر کنکور

ابتدا باید به دانش‌آموزان در مورد پروژه 6040 حرف آخر گفت که این پروژه جزو پکیج جمع بندی محسوب نمی‌شود  بلکه نیاز 100 درصدی دانش آموز را در زمینه هر درس برطرف می‌کند. موسسه حرف آخر موسسه‌ای است که تلاش کرده با استفاده از ویژگی‌های منحصربفردش (شیوه تدریس متفاوت، استفاده از اساتید برجسته و…) از سایر برندهای آموزشی گوی سبقت را برباید. پروژه 6040 حرف آخر یکی از پروژه‌های موفق این موسسه است که به کمک آن می‌توانید تمام مطالب کنکور را در 100 روز یاد بگیرید و با استفاده از 20 آزمون در خانه خود را محک بزنید. بخش اول پروژه 6040 حرف آخر، مربوط به تدریس 60 روزه است که در این 60 روز، روزی حدودا 6 ساعت تدریس می‌شود که برای داوطلبان نظام قدیم 300 ساعت و برای داوطلبان نظام جدید تدریس 360 ساعت انجام می‌شود. بخش دوم مربوط به آزمون است که طی 40 روز، 20 آزمون برگزار می‌شود.

طرح 60 حرف آخر

در طرح 60 موسسه حرف آخر، اساتید مجرب و کارکشته گرد هم جمع شده‌اند و تمامی دروس کنکور رشته‌های تجربی و ریاضی را در قالب تصویر، تدریس کرده‌اند بدون آنکه حتی فصلی از یک درس را از قلم بیاندازند. برای آن دسته از داوطلبانی که بخش اعظم مطالب کنکور را همراه با تست مطالعه کرده‌اند این طرح می‌تواند نقش مکمل را ایفا کند و در واقع راه را برای این دسته از داوطلبان تا حدودی هموارتر می‌کند زیرا چنین داوطلبانی در یادگیری مشکل چندانی ندارند و می‌توانند بیشتر وقت خود را صرف تست زنی کنند. اما داوطلبانی که به هر دلیلی از مطالعه دروس بازمانده‌اند در طرح 60 باید وقت خود را صرف یادگیری عمیق مطالب کنند. در این صورت به کمک این طرح حرف آخر می‌توانند به آمادگی نسبی در کنکور برسند.

طرح 40 حرف آخر

پروژه 40 شامل 20 آزمون است که به صورت یک روز در میان برگزار می‌شود که دانش آموز با حل این آزمون‌ها می‌تواند به ریزترین نکات دروس کنکور پی ببرد. نکته قابل توجه در مورد 20 آزمون این پروژه این است که هر کدام از آزمون‌ها پاسخنامه دارند و سوالات به صورت مبحثی حل می‌شوند که در واقع خود، نوعی مرور محسوب می‌شود. فرق 20 آزمون با آزمون‌های سایر موسسات این است که به دلیل فراوان بودن تعداد آزمون‌ها نقاط ضعف دانش آموزان به سادگی برملا می‌شود و دانش آموز با تدریسی که در پاسخنامه آورده شده است می‌تواند به خوبی مشکلاتش را حل کند. مزیت دیگر این طرح این است که با سوالات دروس مختلف آشنا می‌شوید و شیوه طرح سوال برایتان روشن می‌شود و حل سوالات نیز برایتان تکراری می‌شود. پس از حل آزمون‌های این پروژه می‌توانید شاهد پیشرفت روزافزون خود باشید.

چرا پروژه 6040 حرف آخر

این پروژه هیچ نقطه مبهی را برای دانش آموز باقی نمی‌گذارد و تمامی اساتید حرف آخر سعی دارند کلیه دروس کنکور را به صورت کاملا اصولی و در کمترین زمان ممکن آموزش دهند. در واقع پروژه حرف آخر تیری نهایی برای داوطلب است. در پروژه 6040 حرف آخر دانش آموز طبق برنامه‌ای مدون، از زمان خود به بهترین شیوه ممکن استفاده می‌کند. در این پروژه علاوه بر یادگیری اصولی، تست زدن اصولی را نیز یاد می‌گیرید. پس می‌توانید از طریق تماس با مشاوران حرف آخر این پکیج را تهیه کنید و موفقیت خود در کنکور را تضمین کنید.

پکیج 6040 نظام جدید حرف آخر

همانطور که در معرفی پکیج 6040 توضییح داده شد پکیج 6040 نظام جدید شامل یک مرحله آموزش و حل تست است که در مرحله 60 این پروژه 70 درصد دروس تخصصی و 100 درصد دروس عمومی در 2 ماه درسنامه آن  آموزش داده می‌شود با این تفاسیر با استفاده از این پروژه 60 روزه و یک برنامه ریزی و مشاوره منظم دانش آموزان می‌توانند دروس عمومی و تخصصی خود را ببندند. در مرحله بعدی سراغ 20 آزمون جامع می‌روید. ویژگی بارز آزمون پروژه 6040 حرف آخر که می‌توان به آن اشاره کرد پاسخنامه تصویری است و تمامی جواب سوالات با روش پویانمایی و تصاویر سه بعدی پاسخ داده می‌شود.

زمان تدریس فیلم‌های آموزشی پروژه 6040

  • فیزیک 45 ساعت
  • ریاضی45 ساعت
  • شیمی25 ساعت
  • زمان کل عمومی 100 ساعت

با توجه به زمان‌های گفته شده هر درس می‌توان به این نکته پی برد که علت جذب دانش آموزان به پروژه 6040 حجم مناسب پروژه، حل تمامی سوالات کنکور، ارائه الگوهای کنکور، آزمون‌های جامع، قیمت پروژه 6040 مناسب و در آخر به بهره گیری از برترین اساتید کشور اشاره کرد.   

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر از سال 90 تاکنون با آخرین تکنولوژی های آموزشی و با هدف تقویت و آموزش دانش آموزان برای کنکور با قدرت بسیار فعالیت کرده است و این موسسه کارخود را با استفاده از روش های مفهومی و آموزش الگوها و نقشه های کنکور و پاسخ بهمه سوالات کنکور سال های قبل با استفاده از همین روش داشته است. بدلیل نوآوری جدیددر ایران و خاور میانه بیشترین بازدهی و قبولی را در بین همه موسسات کنکوری کشور دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش