اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811174476213941

همه چیز درباره تجارت آنلاین B2B

تجارت آنلاین B2B چیست؟

کد: 139811174476213941

http://bit.ly/2uxuZNd

، مشهد , (اخبار رسمی): شاید آن روزهاکه تاجران به همراه کاروانی برای تامین محصول خود به شهرهای مختلف سفر و با پیچ و خم‌ها و خطرات مختلف در طول مسیر دست و پنجه نرم می‌کردند، اصلا درفکر این نبودند که روزی بتوان بدون محدودیت زمان و مکان با کمترین خطرات احتمالی در سراسر جهان ارتباط گرفت و تجارت کرد.

 تجارت آنلاین B2B چیست
تجارت آنلاین B2B چیست؟

بی نهایت را با کلید تجارت آنلاین B2B معنا کنید

در واقع وجود نوعی رقابت تهاجمی در دنیای دیجیتال امروز ملزم به شکست محدودیت‌های زمانی و مکانی برای صاحبان کسب و کار است. E-World Trade یکی دیگر از وب سایت ‌ای فعال تجارت آنلاین B2B است که به ادعای خود جزو شفاف ترین و قابل اعتمادترین پلت فرم‌های معاملاتی دیجیتال با طراحی هوشمند حوزه کسب وکار است.

E-World Trade یک بازار جامع B2B است که در سال 2006 تاسیس و به سرعت به گسترش پایگاه داده‌های خود از تولید کنندگان و تامین کنندگان و شرکت‌های سراسر جهان پرداخت.

این شرکت که هدف خود را قرارگیری در جایگاه بزرگترین و بهترین بازار و تجارت آنلاین B2B می‌داند با مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و پشتیبانی بی نظیر برای تمام عمده فروش‌ها، خرده فروش‌ها خریداران و فروشندگان جهت انجام معاملات تجاری (بدون در نظر گرفتن هرگونه محدودیتی) سعی در ارائه بهترین خدمات دارد. شایان ذکر است که این مجموعه دارای گواهینامه‌های سیستم مدیریت کیفیت  ISO 9001 و ISO 2700 به منظور تضمین رضایت مشتری و تامین امنیت و ایمنی و انجام معاملات است.

E-World Trade به منظور ارتقا و فعال کردن معامله گران در سراسر جهان برای انجام تجارت آزاد به ایجاد پلت فرم معاملاتی سریع و قابل اعتمادی با در نظر گرفتن منافع خریداران و تامین کنندگان پرداخته و نه تنها توانایی‌های تجاری هرکس را محدود نمی‌کند بلکه باعث افزایش تولید ناخالصی داخلی هرکشور نیز می‌شود.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجارت آنلاین جهانی به وبلاگ علی بی تو بی که محلی برای آموزش‌های رایگان B2B است، مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت حمل و نقل بین المللی alibtob

نمایشگاه بین المللی علی بی تو بی خرید بی واسطه از تولیدکنندگان

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار