اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981118447667639

حمایت از کارگران صنعت داربست با انتخاب شرکت‌های مجاز خدمات داربستی

کد: 13981118447667639

http://bit.ly/2vmMAYs

، تهران , (اخبار رسمی): قیمت داربست یکی از مشکلات خدمات در صنعت داربست است که سبب شده مشتریان زمان و هزینه زیادی را برای این خدمات صرف کنند ولی وجود شرکت‌های غیرمجاز از کیفیت این خدمات کاسته و رونق در این صنعت را گرفته است.

حمایت از کارگران صنعت داربست با انتخاب شرکت های مجاز خدمات داربستی
حمایت از کارگران صنعت داربست با انتخاب شرکتهای مجاز داربستی

یکی از مشکلات صنعت داربست وجود شرکت‌های غیرمجاز است که سبب شده  این کسب و کار پر رونق دچار مشکل شود و از طرفی دیگر عدم وجود یک اتحادیه مستقل برای داربست این مشکلات را دو چندان کرده است.

قیمت گذاری روی خدمات داربست در این سال‌ها بسیار چالش برانگیز بوده است به طوری که اتحادیه‌ها قیمت گذاری می‌کنند ولی وچود شرکت‌های غیر مجاز باعث می‌شود تا این قیمت‌ها دیده نشود مثلا این شرکت‌ها برای اینکه رقبا را کنار بزنند قیمت‌ها را به شدت پایین می‌آورند و این مورد بسیار لطمه شدیدی به این صنعت وارد می‌کند. شرکت‌هایی که خدمات مجاز داربست ارائه می‌دهند مجبورند تا قیمت را پایین بیاورند و این امر سبب می‌شود تا دستمزد کارگر کم شود و کارگر نیز از کار خود می‌کاهد و کیفیت کار کاهش پیدا می‌کند و حوادث ناگواری در کشور به وجود می‌آورد.

شرکت‌های مجاز داربستی در این روزها با مشکلات زیادی روبرو هستند و قیمت گذاری این مشکلات را دو چندان کرده است، ضعف آموزش و ایمنی کارگران باعث شده است تا این صنعت رشد پیدا نکند.

مشتریان خدمات داربست باید توجه کنند که استفاده از شرکت‌های مجاز سبب می‌شود تا این کسب و کار رونق پیدا کند و کارگران بیشتری در این صنعت مشغول کار شوند و از طرفی دیگر برنامه ریزی درستی برای آنها صورت گیرد تا رشد پیدا کنند و حوادث این صنعت کاهش یابد پس با انتخاب شرکت‌های مجاز داربستی از کارگران این صنعت حمایت کنید.

وبسایت داربستان شرکت‌های مجاز داربستی را به مشتریان معرفی می‌کند و از آنها می‌خواهد تا برای رشد این صنعت از این شرکت‌ها استفاده کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

داربستان

داربستان مرجع تخصصی خدمات در حوزه صنعت ساختمان و داربست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان