اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811194478113530

تعمیر دوربین مداربسته به سادگی

کد: 139811194478113530

http://bit.ly/38ewpuH

، تهران , (اخبار رسمی): دوربین مداربسته مانند سایر تجهیزات الکترونیکی نیازمند تعمیر، سرویس و نگهداری است. محلی که برای تعمیر دوربین مداربسته باید در نظر گرفته شود تعمیرگاه دوربین مداربسته نامیده می‌شود.

تعمیر دوربین مداربسته به سادگی آب خوردن در سال 2020
تعمیر دوربین مداربسته به سادگی

تعمیر دوربین مداربسته

 تعمیرگاه دوربین مداربسته آریا با بیش از ۱۶ سال سابقه فعالیت در زمینه تعمیر و ارائه خدمات پس از فروش دوربین مداربسته در ایران است که این قابلیت را دارد که تمام خدمات تعمیر دوربین مداربسته را انجام دهد.

تعمیرگاه دوربین مداربسته آریا این قابلیت را دارد که با تجربه ترین تعمیرگاه دوربین مداربسته و دستگاه DVR در تهران است که قابلیت ارائه خدمات پس از فروش دوربین مداربسته برای تمام ایران را برای شما فراهم می‌کند، شما می‌توانید با استفاده از تجربه و توانایی و تجهیزات این مجموعه در زمینه تعمیر دوربین مداربسته در سریعترین زمان ممکن و کمترین هزینه دوربین مداربسته و سیستم‌های نظارتی را تعمیر و در اختیار قرار می‌دهد.

خدمات قابل ارائه توسط تعمیرگاه دوربین مداربسته

هدف اصلی تعمیرگاه دوربین مداربسته تعمیر تجهیزات دوربین مداربسته است برخی از خدماتی که توسط تعمیرگاه دوربین مداربسته قابل ارائه است:

 • تعمیر دوربین مداربسته AHD
 • تعمیر دوربین تحت شبکه، دوربین IP
 • تعمیر دوربین اسپیددام
 • تعمیر دستگاه DVR
 • ریست کردن رمز دستگاه DVR
 • بروز رسانی دستگاه DVR
 • تعمیر دستگاه NVR
 • تعمیر دوربین مداربسته آنالوگ

با توجه به توانایی و دانش فنی مجموعه تعمیرگاه دوربین مداربسته آریا، این امکان وجود دارد که برای تعمیر دوربین مداربسته در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام شود.

در صورتی که دچار یکی از خرابی‌های فوق شده‌اید می‌توانید با استفاده از نیروهای متخصص تعمیر دوربین مداربسته فروشگاه آریا دستگاه دوربین مداربسته و یا دستگاه DVR را برای شما در محل انجام خواهد داد.

لازم بذکر است که با استفاده از توانمندی‌های تعمیرکار دوربین مداربسته فروشگاه آریا  شما می‌توانید به راحتی سیستم نظارتی خود را در محل تعمیر کنید.

تعمیر دوربین مداربسته در محل نیازمند تجربه و تخصص کافی است لذا تاکید می‌شود که نصب دوربین مداربسته خود را به هر تیمی نسپارید، همچنین می‌تواند برای تعمیر در محل دوربین مداربسته خود به تیم فنی فروشگاه دوربین مداربسته آریا بسپارید.

دوربین مداربسته مانند هر تجهیز الکترونیکی دیگر نیازمند رسیدیگی و ارائه خدمات پس از فروش است، در این زمینه لازم است که متخصص تعمیر دوربین مداربسته برای تعمیرات دوربین مداربسته بکار گرفته شود.

تعمیر دوربین مداربسته نیازمند دانش فنی در زمینه الکترونیک، برق و همچنین تجربه کافی در این زمینه است یکی از نیازهای مشتریان دوربین مداربسته ارائه خدمات سرویس و نگهداری و خدمات پس از فروش دوربین مداربسته است.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را به عنوان تعمیرگاه دوربین مداربسته با تکیه بر دانش فنی و تجربه نیروهای متخصص در این زمینه طلایه دار تعمیر دوربین مداربسته است.

مشکلات و خرابی‌های دوربین مدار بسته قفط شامل سیستم‌های نو نمیست؛ دوربین‌هایی که مدت زمان زیادی است که در حال کار کردن هستند نیز دچار برخی از مشکلات خواهند شد و برای انها هم مشکل و خرابی پیش خواهد آمد و لازم است که مانند هر تجهیز الکترونیکی دیگری آنها نیز تعمیر شوند. نکته مهم در مورد سیستم‌های دوربین مداربسته این است که در صورت بروز هر گونه مشکل و یا ایراد و خرابی در هر یک از قسمت‌های آن، بهتر است موضوع را با کارشناسان تعمیر دوربین مداربسته مطرح و از آنها برای رفع این مشکلات کمک گرفت و تعمیرات دوربین مداربسته را به متخصص این قضیه سپارد. بدیهی است که عیب‌یابی دوربین مدار بسته باید توسط متخصصان فنی انجام شود. معمولاً قطعی دوربین‌های مدار بسته، شامل قطعی کابل، خرابی سوکت و پورت‌های خروجی و یا سوختن آدابتور است.

مهمترین ایراداتی که در دوربین مداربسته رخ می‌دهد  و باعث می‌شود سیستم دوربین مداربسته دچار خرابی شود عبارتند از:

 • عدم نمایش تصویر دوربین در دستگاه DVR
 • عدم نمایش تصویر دستگاه DVR در تلویزیون
 • سوختن آدابتور
 • قطع و وصل تصویر دوربین
 • فراموشی رمز دستگاه DVR
 • قطعی کابل
 • نویز در تصویر دوربین مداربسته
 • تصویر دوربین مداربسته بی کیفیت شده است
 • شکستن BNC
 • سوختن هارد
 • عدم ضبط بر روی هارد توسط دستگاه DVR
 • خرابی دید در شب دوربین مداربسته

در صورتی که دچار یکی از خرابی‌های فوق شده‌اید می‌توانید با استفاده از نیروهای متخصص تعمیر دوربین مداربسته فروشگاه آریا دستگاه دوربین مداربسته و یا دستگاه DVR را برای شما در محل انجام خواهد داد.

لازم بذکر است که با استفاده از توانمندی‌های تعمیرکار دوربین مداربسته فروشگاه آریا  شما می‌توانید به راحتی سیستم نظارتی خود را در محل تعمیر کنید.

تعمیر دوربین مداربسته در محل نیازمند تجربه و تخصص کافی ماست لذا تاکید می‌شود که نصب دوربین مداربسته خود را به هر تیمی نسپارید.

نیاز به دوربین مداربسته

دوربین مداربسته یکی از نیازهای اساسی زندگی بشر امروزی در شهرهایی مانند تهران و یا سایر شهرها است.شما می‌توانید با استفده از خدمات و تیم تخصصی فروشگاه دوربین مداربسته آریا در زمینه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته می‌توانید بهترین خدمات و بالاترین کیفیت در نصب دوربین مداربسته به همراه نازلترین قیمت را داشته باشید.

تصاویر دوربین مدار بسته ممکن است یکی یا چند مورد از این اهداف اصلی را دنبال کند:

 • حفاظت، حراست و ایمنی
 • کنترل، مدیریت و نظارت
 • آموزش و تحقیقات
 • بازاریابی و مدیریت فروش

امروزه از این دوربین‌ها برای حفاظت و نظارت بر مکان‌های مهم، اماکن پرتردد و پرخطر استفاده می‌شود. موزه‌ها، فروشگاه‌ها، زندان‌ها، فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های مترو و راه‌آهن و حتی بیمارستان‌ها و مدارس از دیگر اماکنی است که به این سیستم‌ها مجهز شده‌اند. با وجود این دوربین‌ها، امکان شناسایی راحت‌تر مجرمان فراهم خواهد بود.

کارکرد دیگر سیستم‌های مداربسته، کارکرد نظارتی است. امروزه مدیران زیادی به وسیلهٔ این دوربین‌ها بر کار نیروهای خود نظارت دارند. همچنین کنترل ترافیک شهرها نیز بر اساس این کارکرد دوربین‌های مداربسته پایدار است.

با توجه به نیاز روزافزون عموم افراد جامعه، با نیازهای حفاظتی متفاوت، به تهیه و نصب سیستم‌های نظارتی می‌توان گفت مهمترین دلایل استفاده از یک سیستم امنیتی در درجه اول حفاظت و امنیت بیشتر خانه، محیط کار، اموال و عزیزان در مقابل خطرات احتمالی طبیعت است؛ مانند، حمله حیوانات وحشی و نیز جلوگیری از سرقت و یا ارتکاب به جرم و جنایت.

علاوه بر این اکثر کاربران، در کاربری‌های تخصصی تر، نیاز دارند به اینکه، در تمام لحظات، بخصوص، ساعات عدم حضور در محل کارشان و به منظور کیفیت مدیریت به طور پیوسته محیط کار و کارمندان خود را کنترل کنند. در واقع، دوربین مداربسته در بسیاری از کاربری‌های تجاری و شغلی مهم مانند چشم دوم مدیران عمل می‌کند و تمام اتقاقات ریز و درشت دارای اهمیت برای مدیریت یک شرکت یا مجموعه تجاری را ثبت می‌کند.

نصب دوربین مداربسته

شرکت حفاظتی آریا با فعالیت در زمینه واردات، تولید ، فروش مستقیم و نصب دوربین مدار بسته و خدمات پس از فروش تا به امروز توانسته با کسب تجربه بیش از صدها پروژه نظارت تصویری، نیروهای متخصصی را تربیت کند که تنها با اجرای پروژه‌ها رضایت کامل را از مشتریان خود داشته باشیم و تا همیشه در کنار آنان قرار بگیریم. این مجموعه با نصب انواع دوربین مدار بسته دیجیتال و آنالوگ HD و دیگر مدل‌های آن همیشه این امید را در مشتریان خود قرار می‌دهد که کاری بسیار شیک، حرفه‌ای و تخصصی را برای آنان به ارمغان آورد. با نصب دوربین مدار بسته از طرف ما می‌توانید انتقال تصویر رایگان و ۱۸ ماه گارانتی تعویض محصولات Infinity  با ضمانت و گارانتی ۱۸ ماه آریا را داشته باشید.

اگر نیاز به نصاب دوربین مداربسته را دارید از ما کمک بگیرید، زیرا :

 • ایاب و ذهاب رایگان در تهران بابت مشاوره حضوری و نصب دوربین مدار بسته دریافت نمی‌شود
 • نمایش نمونه تصویر محل شما قبل از نصب دوربین مداربسته و بررسی قیمت به صورت آنلاین قابل مشاهده است
 • انتقال تصویر دوربین مدار بسته روی موبایل صورت می‌پذیرد
 • قیمت‌های وارداتی و بدون واسطه
 • ۱۸ ماه گارانتی تعویض طلایی آریا
 • نصب و راه اندازی انواع دوربین مدار بسته با بهترین کیفیت نصب و متخصصان حرفه‌‌ای
 • خدمات پس از فروش مادام العمر

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY طلایه دار نصاب دوربین مداربسته در ایران با روزانه بیش از ده‌ها پروژه نصب دوربین مداربسته در تهران می‌توان اطمینان حاصل کرد که نصب دوربین مداربسته توسط بهترین و با جربه ترین نصاب دوربین مداربسته انجام خواهد شد و دارای پشتوانه قوی فنی در حوزه خدمات پس از فروش است.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت دوربین مدار بسته آریا به آدرس infinity-cctv.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دوربین مدار بسته آریا

مجموعه دوربین مدار بسته آریا در سال ۱۳۸۴ به منظور فعالیت در خدمات پس از فروش در پاساژ امجد راه اندازی گردید و ضمن ارائه خدمات و گارانتی دوربین مدار بسته برای بسیاری از برندهای مطرح طلایه دار تعمیرات دوربین مداربسته در ایران می باشد، متخصصان این مجموعه با دارا بودن دانش آکادمیکی و همچنین تجهیزات مدرن و ارتباط با تولیدکنندگان اصلی در سایر نقاط جهان،فروش دوربین مداربسته تمامی دستگاهی سیستمهای حفاظتی و نظارتی را تعمیر و بروز رسانی میکنند، در راستای تکمیل رسالت کاری در حوزه فروش دوربین مداربسته، این مجموعه نسبت به احداث کارخانه تولید دوربین مدار بسته در ایران نموده و با استفاده از دانش ایرانی و تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید دوربین مدار بسته با کیفیتی بالا و مطابق با استانداردهای IEC و GOST نموده و تمام خواسته های مشتری را پوشش میدهد و هر مشتری میتواند باتوجه به نیاز خود دوربین مدار بسته مورد نظر را Modified کند و بهترین نصب دوربین مداربسته را داشته باشید .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]