اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811194478214500

وَالْفَجْرِ، وَلَیَالٍ عَشْرٍ، وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ، وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ

پیام مدیرعامل شرکت سیمان نهاوند به مناسبت دهه‌ی مبارک فجر

کد: 139811194478214500

http://bit.ly/2vnw36c

، تهران , (اخبار رسمی): مجتبی فرونچی مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت سیمان نهاوند فرارسیدن ایام‌الله خجسته و مبارک دهه‌ی فجر پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

پیام مدیرعامل شرکت سیمان نهاوند به مناسبت دهه‌ی مبارک فجر
پیام مدیر عامل سیمان نهاوند - دهه فجر

مجتبی فرونچی مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت سیمان نهاوند فرارسیدن ایام‌الله خجسته و مبارک دهه‌ی فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به خانواده‌ی معزز شهدای انقلاب بویژه خانواده‌ی شهدای گروه همیشه قهرمانِ «ابوذر«، سایر خانواده‌های شهدا، آحاد مردم همیشه در صحنه‌ی نهاوند و همچنین پرسنل بزرگوار و زحمت‌کش شرکت سیمان نهاوند تبریک گفت.

در بهمن‌ماه سال ۱۳۵۷ انقلاب اسلامی ملت ایران با رهبری امام خمینی (رحمت‌الله علیه)، مجاهدت‌های بی‌نظیر آحاد مردم و توجهات و عنایات خداوند متعال به ثمر نشست و امروز در آستانه طلیعه‌ی چهل و دومین سالگرد این پیروزی بزرگ هستیم.

همکاران ارجمند! نهال این انقلابِ عظیم و امید مستضعفان در دوران غرورآفرین هشت سال دفاع مقدس، با نثار خون شهدای عزیز آبیاری شد و پس از آن با دانش و استعداد ایرانی به بالندگی و استحکام رسید؛ و امروز که این درخت تناور با تحریم‌های ظالمانه مورد تهاجم همه‌جانبه‌ی دشمنان قرار گرفته، وظیفه‌ی ما جهاد و تلاش مقدس در عرصه‌ی تولید است.

همانگونه که رهبر فرزانه‌ی انقلاب فرمودند: «اگر ما بخواهیم مشکل رکود، مشکل تولید داخلی و مسئله‌ی بیکاری را حل کنیم، بخواهیم گرانی را مهار کنیم، علاج همه‌ی اینها در مجموعه‌ی مقاومت اقتصادی و اقتصاد مقاومتی گنجانده شده است. اهتمام به تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی می‌تواند اصلی‌ترین و کارآمدترین شیوه‌ی حمایت ما به عنوان تلاشگران عرصه‌ی صنعت سیمان باشد؛ به امید تحقق آرمان‌های راستین انقلاب اسلامی و سربلندی روزافزون شما و تمامی ملت شریف ایران.»

مجتبی فرونچی مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت سیمان نهاوند

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار