اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981119447839206

محصولات سنتی ایرانی، سلامتی و نشاط جوانی

چهارمین سال حضور فروشگاه جامع اینترنتی شُکا

کد: 13981119447839206

http://bit.ly/2SvimdG

، تهران , (اخبار رسمی): چهارمین سال همسو شدن با نیاز و ذائقه کاربران و حمایت از تولید‌کنندگان محصولات سنتی ایرانی از خصوصیات بارز سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شُکا است. هدف این مجموعه این است که همراه با تولید‌کنندگان و انتظارات کاربران حرکت کند.

چهارمین سال در کنار شما ( کاربران )
سالگرد تاسیس سامانه شکا مصادف با دهه فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

سه سال گذشت و اکنون سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا به چهارمین سال فعالیت خود ورود کرده و این را به همه‌ی تولید‌کنندگان و کاربران که تاکنون این مجموعه را همراهی کرده‌اند تبریک می‌گوید.

فروش ویژه محصولات سنتی ایرانی به مناسبت چهارمین سالگرد تاسیس سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا و مصادف با دهه فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

«سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا را با استراتژی مشخص طراحی و به کار گرفته‌ایم و مجموعه‌ای را با فناوری کاملا دیجیتالی با کمک مرسوله‌های پستی ایران راه اندازی کرده‌ایم که نقطه تماس کاربران با تولید‌کنندگان از طریقه این سامانه خواهد بود؛ با اجرای سیستم درب به درب محصولات این امکان را برای شما فراهم آورده‌ایم تا با خیال راحت محصولات با کیفیت و متنوع تولیدکنندگان ایرانی را بصورت تر‌و‌تازه از مبدا اصلی تولید از شهرهای مختلف درسامانه شکا انتخاب و خریداری کنید و سفارش خود را درب منزل و یا محل کار تحویل بگیرید. هدف ما این است که همراه با تولید‌کنندگان و انتظارات کاربران حرکت کنیم.»

محصولات سنتی ایرانی در سراسر ایران در نزدیکی شما و در دستان شماست انتخاب و خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید

قاووت، معجون اسرار آمیز، عسل، سلامت جسم و روح، مسقطی، دسرخوش طعم با رایحه زعفران، سوهان، ماندگاری و جاودانه شدن، نبات، مٌسکن مقوی و نشاط آور، شکر‌پنیر، سوغات اصیل بجنورد، کنجد، منبع غنی انرژی، زعفران، طلای سرخ ایران، چای‌ایران، یکی از سالم‌‌ترین چای دنیا، گز، طعم شیرین و به یادماندنی، کره‌های گیاهی، بسیار پرطرفدار، معجزه شیره میوه‌ها و...

در طعم‌های مختلف بسیار‌مقوی و پر‌انرژی با بسته‌بندی‌های متنوع برای سوغات، هدیه دادن، و مصارف روزانه

فرزندان باهوش نتیجه تغذیه مناسب هستند برای همراهی و کمک به فرزندان خود فرهنگ استفاده از محصولات سنتی ایرانی را به آنها بیاموزیم و متفاوت باشیم

گذراندن وقت کمتر برای خرید، انتخاب صحیح و هوشمندانه و ضروری به سبد خرید، قیمت مناسب تمام شده و شفاف صرف هزینه کمتر به نسبت گذشته و ارتباط مستقیم با تولید‌کنندگان و آشنایی با برندهای ایرانی به کمک فناوری دیجیتال برای مدتی طولانی و لذت این نوع خرید برای همیشه حکایت بیاد ماندنی برای خیلی از کاربران از سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شکا می‌شود.

چهارمین سال همسو شدن با نیاز و ذائقه کاربران و حمایت از تولید‌کنندگان محصولات سنتی ایرانی از خصوصیات بارز سامانه دایرکتوری و فروشگاه اینترنتی شُکا است.

شکا این امکان را فراهم آورده تا برند و محصولات با کیفیت ایرانی را بشناسید و فرهنگ استفاده از محصولات ایرانی و سلامتی را برای خود و خانواده فراهم آورید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka

فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka بر پایه فناوری دیجیتالی وخدمات کاملا الکترونیکی راه اندازی گردیده که هدف آن بر پایه اقتصاد مقاومتی و فرهنگ ناب ایران اسلامی و حمایت ازخرید کالای ایرانی بنا نهاده شد و دراوایل سال 1395 این مجموعه راه‌اندازی ودراوایل سال 1396 به بهره برداری رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار