اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811194478610239

کاغذ دیواری سدری

کد: 139811194478610239

http://bit.ly/2uCpQDF

، تهران , (اخبار رسمی): رنگ سبز در دکوراسیون همیشه نماد طبیعت، سرزندگی و شادابی بوده و طرفداران بسیار زیادی دارد.

کاغذ دیواری سدری
کاغذ دیواری سدری

همه به نوعی از این رنگ در خانه‌ها خود استفاده می‌کنند. چه آن زمانی که یک دسته گل با برگ‌های سبز را در گلدانی می‌گذارند و چه آن زمان که مبلمان، پرده و کاغذ دیواری را به این رنگ انتخاب می‌کنند.

اما همین رنگ سبز، گستره رنگی زیادی دارد که در تمام دنیا با اسامی گوناگون شناخته می‌شود. زمانی که رنگ سدری با رنگ آبی ترکیب می‌شود، خاصیت آرامش بخشی و تسکین دهندگی خود را افزایش می‌دهد. همچنین رنگ سدری برای رنگ آمیزی یا کاغذ دیواری یک دیوار خاص چه در نشیمن و چه در اتاق خواب بسیار ایده آل خواهد بود.

ترکیب سبز سدری و قهوه ای از جذاب‌ترین و شیک‌ترین ترکیب رنگی‌های سبز است. در عین حال که یک دکوراسیون با طراوت را ایجاد می‌کند، شیک و خاص بودن را نیز به دنبال خود دارد. معمولا در استفاده از این ترکیب سبز سدری برای رنگ آمیزی و یا کاغذ دیواری یکی از دیوارها و قهوه‌ای در نقش وسایل چوبی ظاهر می‌شوند.

رنگ سفید همیشه با تمامی رنگ‌ها ترکیب شده و جادوی خاصی در میان سایرین دارد. اما با رنگ سبز سدری نیز زیاد دیده می‌شود. برای رسیدن به این ترکیب بهتر است رنگ سفید را به عنوان رنگ اصلی خود در نظر گرفته و سپس سبز سدری را برای رنگ مکمل انتخاب کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل