اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811194478712957

سریع‌ترین روش حفظ لغات انگلیسی

کد: 139811194478712957

http://bit.ly/2ShLJ4l

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه برای افرادی که به جادوی کلمات اعتقاد دارند و می‌خواهند با یادگیری سریع لغات پل‌های ارتباطی‌ محکمی بسازند،راه و روششی آمده و کتاب‌های لغت راه صحیح یادگیری مشخص کرده‌اند.

سریعترین روش حفظ لغات انگلیسی
سریع‌ترین روش حفظ لغات انگلیسی

انتخاب مناسب‌ترین لغت در جمله‌ها و مکالمات کمک می‌کند تا بهتر منظورمان را به دیگران منتقل کنیم. اما اینکه چگونه ذخیره‌ی ذهنی‌ را از کلمات پر کنیم تا در موقعیت و جایگاه درست از آنها استفاده کنیم، سوالی است که در ادامه و با معرفی روش‌های موثر یادگیری سریع لغات به آن جواب خواهیم داد. این راهکارها به شما کمک می‌کند تا کلمات را در حافظه‌ی بلندمدتتان جاساز کنید.

لغت را از متن جدا نکنید

اگر لیستی از کلمات را جلوی رویتان بگذارید و بی‌هدف حفظ کردن را شروع کنید، مطمئناً چیزی به آموخته‌هایتان اضافه نخواهد شد. تنها درصورتی معنی و کاربرد کلمات را یاد می‌گیرید که بتوانید از تک تک کلمات در متن استفاده کنید.

 با کدسازی، لغات را پایبند ذهنتان کنید

  •  با کدسازی، لغات را پایبند ذهنتان کنید
  • وقتتان را برای یادگیری معنی واژه هدر ندهید
  • با مجله و داستان انگلیسی، یادگیری لغت را به تفریح گره بزنید
  • با لغات جدید شعر بسازید
  • تصویرسازی کنید
  • لغات جدید را به زندگی روزمره‌تان اضافه کنید

روزی چند لغت زبان حفظ کنیم؟

«کمیت مهم نیست، کیفیت مهم است». یادتان باشد که این جمله‌ی کلیشه‌ای در هر جایی کاربرد دارد حتی در زمینه‌ی یادگیری لغات! پس خودتان را با انبوهی از کلمات خفه نکنید. استادان زبان انگلیسی معتقدند که با یادگیری ۱۰۰۰ کلمه می‌توانید در سطح متوسط انگلیسی صحبت کنید. البته به شرطی لغات را به‌درستی به‌کار ببرید!

بنابراین اینکه چطور از یک کلمه استفاده کنید، به اندازه‌ی یادگیری معنی کلمه مهم است. پس کلمات را بخوانید و حفظ کنید اما اسراف نکنید. اگر سوالتان این است که « روزی چند لغت زبان حفظ کنیم؟ »  طبق توصیه‌ی استادان زبان انگلیسی، همین که شما به‌طور مستمر، روزانه ۱۰ واژه را به خاطر بسپارید و با فاصله زمانی یک هفته و سپس سی روزه مرورشان کنید، دامنه لغاتتان وسیع می‌شود.

معرفی کتاب‌ها و منابع لغت زبان انگلیسی

همیشه و همه جا کتاب‌ها مطمئن‌ترین روش برای یادگیری به حساب می‌آیند. اما مهم این است که چه کتابی را انتخاب کنیم؟ مطمئناً بدون استفاده از یک منبع قابل اطمینان نمی‌توانید هیچ‌یک از این روش‌های یادگیری لغات را عملی کنید. برای همین قصد داریم در ادامه با معرفی کتاب های لغت انگلیسی به شما کمک کنیم تا بهتر بتوانید مسیر یادگیری را طی کنید.

  • کتاب‌های English Vocabulary in Use 
  • کتاب‌های English Idioms In Use

پس حالا که با معتبرترین منابع آموزش لغت و همین‌طور روش‌های یادگیری سریع لغات انگلیسی آشنا شده‌اید؛ وقت ان رسیده که به جای دست روی دست گذاشتن، لغت روی لغت بگذارید و با بالا رفتن از سکوی کلمات، خود را با سفیرمدیا به قله‌ی زبان انگلیسی برسانید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش