اطلاعات تماس
  • 092132*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811194480614485

اولین کمپ سئو در دی ماه سال 98 توسط مارکتینگ کمپ در دانشگاه تهران برگزار شد

آموزش متفاوت و پروژه محور سئو به همراه مدرسان با تجربه

کد: 139811194480614485

http://bit.ly/31Iv5Oo

، (اخبار رسمی): کمپ سئو یا SEO Camp یک رویداد متفاوت و پروژه محور آموزشی است که با هدف آشنایی افراد با دانش تخصصی سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو) و یادگیری مهارت های کاربردی برای ورود به بازار کار در این حوزه برگزار می‌شود.‌

آموزش متفاوت و پروژه محور سئو به همراه مدرسین با تجربه
برگزاری اولین کمپ سئو در دی ماه سال 98 توسط مجموعه مارکتینگ کمپ

دوره آموزشی کمپ سئو، توسط مجموعه مارکتینگ کمپ به مدت چهار روز و در دو هفته متوالی، در روز‌های پنج‌شنبه و جمعه، در دانشکده مکانیک دانشگاه تهران و در مجموعه نکسترا برگزار شد. در این دوره مباحث کلی سئو ( بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو) توسط اساتید باتجربه این حوزه تدریس شد و شرکت‌کنندگان با تجربیات آن‌ها آشنا شدند.

در روز ابتدایی پس از معارفه و خوش‌آمدگویی توسط عرفان یزدپور مدیرعامل مارکتینگ کمپ، علی حاجی‌میر و بابک بنیادی در راستای آشنایی و آموزش شرکت‌کنندگان با مباحث کلی و مبانی سئو و ارتباط آن با حوزه محتوا مطالبی را ارائه کردند. همچنین در پایان روز برای هر یک از تیم‌ها، پروژه‌هایی با هدف انجام عملی آموخته‌ها تعریف شد.

در روز دوم ابتدا عرفان یزدپور درباره مباحث پایه وب توضیحاتی ارائه کرد. سپس مباحث فنی مرتبط با حوزه سئو توسط علی حسینی و مجید عابد پوشش داده شد. محور ارائه علی حسینی ارتباط موثر کارشناس سئو با تیم برنامه نویس پروژه‌های سئو بود. مجید عابد نیز به معرفی ابزارهای تخصصی سئو پرداخت.

روز سوم به ارائه شرکت‌کننده‌ها اختصاص داده شده بود به نحوی که باید آموخته‌های خود را جمع‌بندی و پروژه‌های گروهی خود را به داوران کمپ ارائه می‌کردند. پس از ارائه شرکت‌کننده‌ها بابک بنیادی مفاهیم آموزشی تخصصی دیگری درباره موتورهای جست و جو بیان کرد و به مرور و جمع‌بندی مباحث فنی مرتبط با سئو پرداخت.

همچنین آخرین روز کمپ سئو با ارائه محمد شهپری درباره ابزارهای سئو آغاز شد. پس از آن بابک بنیادی درباره سئو خارجی توضیحات مفصلی را ارائه کرد و دوره با معرفی تیمی که بهترین ارائه را در روز سوم انجام داده بود به پایان رسید. در انتها مارکتینگ کمپ با هدف حمایت و معرفی نیروهای توانمند و مستعد به بازار کار، تیم برنده را پس از تدوین رزومه مناسب به شرکت‌هایی که به دنبال نیروی انسانی در این حوزه‌ هستند معرفی خواهد کرد.

عرفان یزدپور در بخشی از سخنان خود درباره این دوره گفت: «هدف از برگزاری این دوره آشنایی تخصصی افراد با حوزه سئو و آماده‌سازی آن‌ها برای ورود به بازار کار بود.»

در این دوره حامیانی از جمله نیکزی، مدیا اد و ایران سرور در کنار مارکتینگ کمپ بوده و آن را همراهی کردند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مارکتینگ کمپ

داستان از اونجایی شروع شد که ما دنیا اومدیم! از همون اول سعی کردیم حرف بزنیم ولی نمیدونیم چرا نمیشد، آخه حوصلمون سر رفته بود از خوردن و خوابیدن و ادا اطواری که بزرگترا در میاوردن تا بخندیم!! مشتاق کشف کردن و دونستن بودیم و این اشتیاق تا الان به همون شدت ادامه داره. (البته که تو این مسیر خیلی بلاها سرمون اومده، ولی کشف دنیا ارزشش رو داشته) بزرگ‌تر که شدیم فهمیدیم باید بهای خیلی سنگینی برای این دونستن بدیم، باید ساعت‌ها روی نیمکت‌های چوبی مینشستیم و به مطالبی که سعی داشتن به زور به خوردمون بدن گوش کنیم. شاید باورتون نشه ولی حتی توی خونه هم مجبور بودیم مثل طوطی درس‌هارو حفظ کنیم تا نمره خوب بگیریم! فکر می‌کردیم اگه بریم دانشگاه از دست به زور یادگرفتن و حفظ کردن راحت می‌شیم ولی زهی تصور باطل زهی خیال محال!! بالاخره صبرمون سر اومد و خسته شدیم از ندونستن. پس رفتیم دنبال کشف کردن! جاهای مختلفی برای یادگیری وجود داشت ولی یا خیلی زمان‌بر بودن یا هزینه خیلی زیادی داشتن یا مطالبی میگفتن که پدربزرگامون تو مکتب‌خونه یاد می‌گرفتن! پس دست به کار شدیم و یه سری کمپ باحال راه انداختیم که نه زمان‌بر باشه نه خسته کننده! هزینش هم به جیبمون بخوره. دور هم جمع می‌شیم، تیم‌ تشکیل می‌دیم و استادای خفن میان بهمون کلی مطلب یاد میدن و از تجربیاتشون میگن و به ما کمک می‌کنن تا این مطالب رو روی پروژه واقعی پیاده کنیم. هم دوستای جدید پیدا می‌کنیم و کار تیمی رو یاد می‌گیریم، هم بدون اتلاف وقت مطالبی که به دردمون می‌خوره رو عملی یاد می‌گیریم. اگه دوست دارین به شنیدین مطالب تکراری تو هر محفل خاتمه بدین، منتظرتونیم. اگه شما هم مثل ما عاشق این کمپ شدین، منتظرتونیم...

اطلاعات تماس
  • 092132*****
[نمایش اطلاعات]