اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811204481012612

محصول تازه سیسمونی نی نی مد رونمایی شد

سیسمونی نی نی مد: خرید صندلی ماشین کودک خارجی

کد: 139811204481012612

http://bit.ly/2UDYkAj

، (اخبار رسمی): محصول تازه سیسمونی نی نی مد با نام صندلی ماشین کودک خارجی در دفتر سایت نی نی مد رونمایی و به بازار عرضه شد.

سیسمونی نی نی مد: مرجع خرید صندلی ماشین کودک خارجی
صندلی ماشین

به گزارش روابط عمومی سیسمونی نی نی مد، بهمن ماه 1398، دفتر سایت نی نی مد میزبان رونمایی از دسته بندی جدید صندلی ماشین، محصول تازه این شرکت بود.

بر اساس این گزارش، این محصول که در حوزه صندلی ماشین کودک  ارایه می‌شود، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر قیمت و کیفیت مناسب را ارائه کند تا این خدمت تازه کمترین قیمت ممکن را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

خانواده‌های محترم می‌توانند از طریق سایت این مجموعه به آدرس  ninimod.com به دسته بندی صندلی ماشین کودک دسترسی داشته باشند.

بر پایه این اطلاع، دسته بندی جدید صندلی ماشین دارای محاسنی است که اعم از کیفیت و قیمت مناسب است و می‌تواند باعث دوام و صرفه جویی در سبد خرید خانوار شود.

مدیرعامل سیسمونی نی نی مد، تولید این محصول را نتیجه 2 سال و 6 ماه کار در این مجموعه دانست و گفت: سیسمونی نی نی مد به آدرس اینترنتی www.ninimod.com در کنار سایر فروشگاه‌های اینترنتی نظیر دیجی کالا، ninilazem، ninikala، ninibazar و ... می‌تواند مرجع مناسب خرید آنلاین سیسمونی باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نی نی مد

فروشگاه اینترنتی نی نی مد با هدف ارائه محصولات اورجینال از برترین برندهای سیسمونی، شروع به کار کرده است تا با بهترین قیمت‌ها و کیفیت برندهای اصلی، تجربه‌ای مثال زدنی در خرید اینترنتی سیسمونی برای هموطنان به وجود آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]