اطلاعات تماس
  • 093748*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981120448199122

طراحی حرفه‌ای بسته بندی در ظریف گرافیک

بهترین ایده‌های طراحی بسته بندی حرفه‌ای

کد: 13981120448199122

http://bit.ly/2SLW737

، مشهد , (اخبار رسمی): یکی از بهترین راه‌ها برای ایجاد خلاقیت در طراحی حرفه‌ای بسته بندی، بررسی نمونه الگو‌های جهانی و الهام از کارهای مشابه است. می‌توان با ارائه طراحی حرفه‌ای بسته بندی دنیایی از شگفتی را در مقابل مخاطب و صاحبان برند قرار داد. فروش در دنیای مدرن برحسب میزان طراحی حرفه‌ای بسته بندی انجام می‌شود.

بهترین ایده های طراحی بسته بندی حرفه ای
طراحی حرفه ای و خلاقانه بسته بندی زعفران در ظریف گرافیک.

استفاده از عکس محصولات در طراحی بسته بندی

بهتر است از تصاویر با کیفیت، مفهومی و عکاسی شده در طراحی بسته بندی حرفه‌ای استفاده شود تا نه تنها برای مخاطب جذاب باشد، بلکه برای اولین بار تنها از محصولات شما عکاسی شده باشد. مخاطب بسیار ریز بین است و قدرت تشخیص تصاویر یونیک را از پر تکرار دارد. به همین دلیل توصیه می‌شود برای استفاده از تصاویر بر روی بسته بندی از خود محصول عکس گرفت و ارائه داد.

طراحی حرفه‌ای بسته بندی فانتزی

طرح‌های مینیمال و تصاویر رنگی کشش در کودک و نوجوانان که مخاطبان محصول هستند ایجاد می‌کنند که نسبت به خود محتویات اهمیت بیشتری دارد. گاه می‌توان از محبوب ترین‌ها بهره مند شد تا آنچه را که مخاطب علاقمند است ببیند، را به نمایش گذاشت. علاوه بر این‌ها می‌توان گاه از تصاویر نوستالوژیک و فانتزی در طراحی بسته بندی فانتزی بهره گرفت که خاطرات خوش و یاد دورانی خاص را در اذهان زنده می‌کند که می‌تواند با دیده شدن محصول، حس مثبت و رضایت را برانگیزید.

طراحی بسته بندی مینیمالیست

از جذاب ترین و بهترین نمونه کارهای طراحی بسته بندی در تمام دنیا به جرات می‌توان گفت که طراحی‌های مینیمال است. استفاده از طراحی حرفه ای بسته بندی های مینیمال به شما کمک می‌کند تا طرحی مورد قبول و ایده آل را به بازار هدف ارائه داد. قبل از استفاده از طرح‌های مینیمال در طراحی بسته بندی جامعه هدف را شناسایی کنید تا بهتر بتوانید نمونه‌ای در خور و شایسته ارائه دهید.

نمایش بخشی از محصول

دیدن بخشی از محصول بسته بندی شده، حس اعتماد و اطمینان مخاطب را بر می‌انگیزد. با این حال قبل از خرید محصول ناشناس که تا کنون استفاده نکرده‌اید، بسیار رضایت بخش خواهد بود که حداقل نمونه‌ای از محتویات و کیفیت آن را دید و با قاطعیت انتخاب کرد.

تلفیق طراحی بسته بندی کلاسیک و مدرن

دنیای امروز دنیای مدرنیته است که گاه افزودن طرح‌های مدرن باعث خستگی روح و یکنواحت شدن روند طراحی‌های می‌شود که زیاد هم خوشایند نیست. از این رو گاه کاربرد طرح‌های کلاسیک و سنتی چنان شوقی را در جامعه مدرن ایجاد خواهد کرد که حتی به دلیل طرح متفاوت و جذاب ممکن است بسته بندی محصول پس از اتمام محتویات نگهداری شود. با این روش می‌توان طرحی بی نظیر ارائه کرد که وجود آن در هر ویترینی، زینت بخش مجموعه باشد و به زیبایی بدرخشد.

ایجاد تِم رنگی در بسته بندی

تنوع رنگ در صورتی که بسیار بالا باشد سبب سردرگم شدن بیننده خواهد شد که تشخیص جزئیات و نوع محصول را کمی دشوار می‌سازد. از این رو برای طراحی حرفه‌ای بسته بندی توصیه می‌شود از هارمونی رنگ و استفاده از تم‌های رنگی مشابه و هم خانواده غافل نشد.

از طبیعت الهام بگیرید

الهام از طبیعت، قطعا می‌تواند حس آرامش و محبوبیت را در مخاطب القا کند. همیشه گفته شده است عقل افراد به چشمشان است. با این حساب می‌توان از فرصت استفاده کرد و آنچه را که از طبیعت الهام گرفته شده است را در طراحی حرفه‌ای بسته بندی گنجاند تا جلوه‌هایی خاص به طراحی بسته بندی در کنار دیگر بسته بندی‌ها بخشید.

قوانین و یکنواختی‌ها را بشکنید

می‌توان با سبکی نو و منحصر به فرد طراحی حرفه ای بسته بندی را انجام داد. اگر مدل‌های طراحی را دائما درگیر چهار چوب‌ها کنیم قطعا پس از مدتی خواهید دید بسیاری از طراحان، طرح‌های مشابه و بی روح را ارائه می‌دهند. در هر صورت بهتر است از خلاقیت و خلق ناشناخته‌ها هراسی نداشته باشید چرا که اولین‌ها گاه زیباتر و جذاب‌تر به چشم می‌آیند و زمینه را برای فروش بیشتر محصول مساعد می‌کنند.

استفاده از مواد طبیعی در بسته بندی

آنچه که باعث صدمه دیدن محیط زیست می‌شود استفاده از مواد پلاستیکی و شیمایی و یا غیر قابل بازیافت است که با ورود آنها به طبیعت آسیب‌های جدی به دنیای پیرامون وارد می‌کند. از این رو اگر بتوان در طراحی بسته بندی از کاغذ، الیاف و متریال طبیعی استفاده کرد نه تنها می‌توان به جذابیت طرح افزود بلکه کمکی به سلامت طبیعت کرد.

طراحی حرفه‌ای بسته بندی کاربردی

گاه طراحی بسته بندی سوغاتی و یا دیگر محصولات به گونه‌ای انجام می‌شود که به عنوان تزئینات، دکوری و حتی ظرف غذا بارها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بسیاری از مواقع دیده شده است هدف از تهیه محصول، اغلب داشتن ظرف و نوع بسته بندی مورد نظر است.

طراحی بسته بندی ظریف گرافیک

در تیم طراحی بسته بندی ظریف گرافیک بر آنیم تا با انجام مطالعات و بررسی‌های لازم شروع به طراحی بسته بندی محصولات کنیم و هر آنچه مشتریان از طراحی محصولات خود انتظار دارند را برآورده سازیم.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت ظریف گرافیک و بخش تماس با ما مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ظریف گرافیک

* طراحی گرافیک * طراحی سایت * سئو و تولید محتوا

اطلاعات تماس
  • 093748*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار