اطلاعات تماس
  • 021665***** - ۰۹۰۲۷۰*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811204482114509

آموزش هوشمندسازی ساختمان به صورت حرفه‌ای و تخصصی در تهران

کد: 139811204482114509

http://bit.ly/2SPwIpl

، تهران , (اخبار رسمی): آموزش هوشمندسازی ساختمان امروزه یکی از جدیدترین مباحث آموزشی است که طرفداران بسیاری داشته و افراد زیادی به دنبال یادگیری آن هستند زیرا هوشمندسازی ساختمان یکی از موضوعات جدیدی است که امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ورود آن به ساختمان‌ها اهمیت بسیاری پیدا کرده است.

آموزش هوشمند سازی ساختمان به صورت حرفه ای و تخصصی در تهران
آموزش هوشمند سازی ساختمان

بسیاری از افراد به دنبال پیاده سازی آن در ساختمان خود هستند. با توجه به افزایش تقاضا برای هوشمند سازی ساختمان و جدید بودن آن می‌توان گفت هوشمندسازی ساختمان از بازار کار خوب و پردرآمدی برخوردار است. 

به دلیل پیچیده بودن هوشمند سازی ساختمان باید گفت برای یادگیری مباحث هوشمند سازی نمی‌توان به خواندن جزوه آموزشی یا مشاهده فیلم آموزشی اکتفا کرد و بهترین راه برای یادگیری هوشمند سازی و پیاده سازی صحیح پروژه‌های هوشمند سازی شرکت در دوره های آموزشی هوشمند سازی ساختمان است. 

خوشبختانه امروزه آموزشگاه‌های بسیاری دوره هوشمند سازی ساختمان را برگزار می‌کنند، از آنجایی که دوره هوشمند سازی ساختمان دوره‌ای جدید و تخصصی است، بنابراین در انتخاب آموزشگاه دقت نظر داشته باشید و آموزشگاهی را انتخاب کنید که به صورت تخصصی و حرفه‌ای و در محیطی کاملا عملی این دوره آموزشی را برگزار می‌کنند. برای یادگیری هوشمند سازی ساختمان می‌توان در دوره آموزشی هوشمند سازی ساختمان آموزشگاه فنون برق ثبت نام کرد. 

در دوره‌های هوشمند سازی ساختمان چه مباحثی آموزش داده می‌شود؟

آموزش خانه هوشمند دوره‌ای بسیار جدیدی است که نه تنها نظر متخصصان برق را به خود جلب کرده بلکه افراد بسیاری هستند که خواستار یادگیری این دوره هستند. برای یادگیری بهتر این دوره آموزشی توصیه می‌شود آشنایی کامل با برق ساختمان داشت. آموزشگاه فنون برق دوره آموزش هوشمند سازی ساختمان در تهران را به صورت کاملا تخصصی و زیر نظر اساتید با تجربه برگزار می‌کند. در این دوره اصول کلی خانه هوشمند، معرفی پروتکل‌های استاندارد، طراحی یک سیستم خانه هوشمند، طراحی یک سیستم خانه هوشمند، طراحی یک سیستم خانه هوشمند، نرم افزار ETS ، آدرس دهی و نصب قطعات مختلف در نرم افزار و اجرا و پیاده سازی پروژه خانه هوشمند صفر تا صد و ..... به طور کامل آموزش داده می‌شود.

بازار کار هوشمند سازی ساختمان چگونه است؟

همان‌طور که اشاره شد هوشمندسازی ساختمان و خانه‌های هوشمند از جمله موضوعاتی است که امروزه با توجه به رشد تکنولوژی مورد توجه افراد قرار گرفته و میزان تقاضا برای آن در حال افزایش است. با توجه به جدید بودن هوشمند سازی و تخصصی بودن پیاده سازی آن می‌توان نتیجه گیری کرد که افراد متخصص در این زمینه از بازار کار خوبی برخوردار هستند. 

درآمد هوشمند سازی ساختمان چقدر است؟

در رابطه با میزان درآمد هوشمند سازی باید گفت، درآمد این شغل وابسته به عوامل گوناگونی از قبیل دانش و مهارت، میزان تبلیغات، سطح ارتباطات و غیره است. مهم ترین عامل تاثیر گذار بر میزان درآمد هوشمند سازی سطح دانش و تخصص است. در وقع باید گفت هر چه میزان دانش و مهارت شما در این زمینه بیشتر باشد، درآمد بیشتری در این شغل به دست خواهید آورد. که این مهارت را می‌توان با شرکت در دوره‌های آموزش هوشمند سازی ساختمان در مدت زمان کوتاهی به دست آورد. 

برای تبلیغات نیز می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام فعالیت داشته و در آن به اطلاع رسانی و تبلیغات بپردازی.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجتمع فنون برق

آموزشگاه فنون برق در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را با برگزارى کلاس های آموزشى در زمینه نصب و آموزش تعمیرات تجهیزات الکترونیکی در سطوح مختلف دانشگاهی و بازار کار آغاز نموده است. این مجموعه با هدف ایجاد بازار کار و ارتقای سطح علمی و عملی تکنسین ها و کاربران تعمیراتی از طریق تبادل معلومات و تجارب و همچنین ایجاد اشتغال و آماده سازی جوانان برای بازار کارتاسیس گردیده است. آموزشگاه فنون برق توانسته با دعوت از مجرب ترین اساتید دانشگاهی، قدمی بزرگ را در راستای آموزش فنی و حرفه ای کشور بردارد.

اطلاعات تماس
  • 021665***** - ۰۹۰۲۷۰*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش