اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811204482311371

با هر 60 هزار تومان خرید در شعب وین مارکت یک شانس قرعه کشی دریافت کنید

خرید عید مهمان وین مارکت

کد: 139811204482311371

http://bit.ly/39NhMiv

، تهران , (اخبار رسمی): از 15 بهمن تا 29 اسفند با هر 60 هزارتومان خرید در شعب وین مارکت علاوه بر بهره مندی از تخفیف تا 50 درصد کالاهای اساسی، یک شانس قرعه کشی دریافت کنید و در قرعه کشی 1399 کارت خرید 2 میلیون ریالی شرکت کنید.

خرید عیدت ، مهمون وین مارکت
خرید عید مهمان وین مارکت

فروشگاه زنجیره ای وین مارکت با جشنواره «خرید عیدت، مهمون وین مارکت» با تخفیف و جایزه به استقبال سال 1399 می‌رود.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای وین مارکت، فروشگاه زنجیره‌ای با محصولات سوپرمارکتی و کالای اساسی خانوار است  که اکنون در بهمن 1398 بیش از 230 شعبه در استان‌های تهران، البرز، اصفهان، قزوین، همدان، کردستان، کرمانشاه، لرستان، خراسان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی دارد.

در این جشنواره که از 15 بهمن 1398 آغاز شده و تا 29 اسفند 1398 ادامه دارد، هر مشتری با مراجعه به هر یک از شعب فروشگاه زنجیره ای وین مارکت می‌تواند کلیه محصولات سوپرمارکتی را با تخفیف تا 50درصد، خریداری و با هر 60 هزار تومان خرید یک شانس قرعه کشی دریافت کند.

برای شرکت در قرعه کشی صندوق دار شماره تماس مشتری را دریافت و در سیستم ثبت می‌کند. هر شماره موبایل در سیستم به ازای میزان خریدی که داشته است، شانس قرعه کشی دریافت می‌کند. به عنوان مثال یک مشتری با فاکتور 120 هزار تومانی 2 شانس قرعه کشی خواهد داشت.

به این شکل مشتریان وین مارکت در هر صورت برنده‌اند، چون در فاکتور خود سود حاصل از خرید به همراه شانس قرعه کشی دریافت می‌کنند. در انتها از بین تمام شانس‌های موجود قرعه کشی انجام شده و به 1399 برنده خوش شانس، 1399 کارت خرید 2میلیون ریالی اهدا خواهد شد.

قرعه کشی در ابتدای سال کاری 1399 برگزار خواهد شد تا شروع سالی خوب و خوشایند برای برندگان قرعه کشی باشد. مراسم قرعه کشی به صورت لایو از اینستاگرام  وین مارکت پخش خواهد شد.

مشتریان با فالوی پیج اینستاگرام وین مارکت به آدرس winmarketco  می‌توانند در جریان قرعه کشی قرار گیرند.

همچنین علاقه مندان می‌توانند برای اطلاع از محصولاتی که در فروش ویژه هستند، به سایت وین مارکت به آدرس www.winmarketco.com و یا تلگرام و اینستاگرام وین مارکت به آدرس winmarketco مراجعه و در جریان تخفیف‌ها و زمان تخفیف‌ها قرار گیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وین مارکت

فروشگاه زنجیره ای وین مارکت در شرکت آروین بازار پارس از شرکتهای زیر مجموعه گروه فروشگاهی رفاه است و در صنعت خورده فروشی فعالیت دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]