اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811204482514164

خرید تورهای اقساطی برای اولین بار در آژانس مسافرتی الیت

بی دغدغه سفر کنید

کد: 139811204482514164

http://bit.ly/2Habz3y

، (اخبار رسمی): با توجه به افزایش هزینه‌های تمامی تورهای گردشگری، ممکن است بسیاری از اقشار مردم توان خرید یا رزرو تورهای مسافرتی را نداشته باشند، به همین منظور مجموعه الیت برای کمک به تمامی اقشار جامعه با هر وضعیت درآمدی اقدام به راه اندازی تورهای اقساطی بدون بهره زمینی ایرانگردی و کیش کرده است.

بی دغدغه سفر کنید
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

آژانس مسافرتی الیت جهت رفاه حال هموطنان عزیز تمامی تورهای زمینی ایرانگردی و کیش خود را اقساطی کرده است.

به گزارش روابط عمومی آژانس مسافرتی الیت، با توجه به افزایش هزینه‌های تمامی تورهای گردشگری، ممکن است بسیاری از اقشار مردم توان رزرو یا خرید تورهای مسافرتی را نداشته باشند، به همین منظور مجموعه الیت برای کمک به تمامی اقشار جامعه با هر وضعیت درآمدی اقدام به راه اندازی تورهای اقساطی بدون بهره زمینی ایرانگردی و کیش کرده است.

علاقه مندان به استفاده از این خدمات می‌توانند با پرداخت یک سوم مبلغ اولیه سفر، باقیمانده هزینه‌ها را بدون بهره در ۳ قسط به آژانس مسافرتی الیت پرداخت کنند  و سفری بدون دغدغه را تجربه کنند.

گفتنی است پشتیبانی آژانس مسافرتی الیت به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین خواهد بود و هموطنان عزیز می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مجموعه الیت استفاده کنند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانند با شماره پشتیبانی در تهران 02128421771 و یا شماره پشتیبانی در کرمانشاه 08338439527 تماس حاصل کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]