اطلاعات تماس
  • 083383*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811204482714514

از هدایا و تخفیفات ویژه جشنواره مبل گردی در کانزا بهره ببرید

در جشنواره مبل گردی در کانزا شرکت کنید و هدیه بگیرید

کد: 139811204482714514

http://bit.ly/2OHixBr

، (اخبار رسمی): به منظور رفاه حال مشتریان و برخورداری از قدرت انتخاب بیشتر، برند مبل کانزا اقدام به راه اندازی جشنواره مبل گردی با ارائه تخفیفاتی تا 25 درصد در تمامی شعبات فروشگاه کانزا کرده است.

در جشنواره "مبل گردی در کانزا" شرکت کنید و هدیه بگیرید
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

به تمامی کسانی که در این مدت از مبل کانزا دیدن کنند، هدیه‌ای تقدیم خواهد شد

با توجه به نزدیکی به بازار شب عید و مناسبت‌هایی مثل روز مادر و ولنتاین، فروشگاه مبل کانزا در نظر دارد جشنواره ای تحت عنوان مبل گردی در کانزا را از ۲۰ دی تا ۵ اسفند برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی برند مبل کانزا، به منظور رفاه حال مشتریان و برخورداری از قدرت انتخاب بیشتر، برند مبل کانزا اقدام به راه اندازی جشنواره مبل گردی با ارائهء تخفیفاتی تا 25 درصد در تمامی شعبات فروشگاه کانزا کرده است.

مازیار چراغی پور، مدیر برند مبل کانزا در این خصوص گفت: صنعت مبلمان و کالاهای وابسته آن بر اساس رفتار خرید مشتریان، جز کالاهای کند مصرف و پر هزینه محسوب می‌شوند، به همین دلیل ما در مبل کانزا تصمیم گرفتیم به منظور ترغیب مردم و همچنین یادآوری برند کانزا در بازه زمانی ۲۰ بهمن تا ۵ اسفند ماه با جشنواره مبل گردی در کانزا فرصت انتخاب را برای آنان فراهم کنیم.

وی افزود: اتفاق خوبی که در این جشنواره رقم خواهد خورد این است که به تمامی کسانی که در این مدت از مبل کانزا دیدن کنند، هدیه‌ای تقدیم خواهد شد.

چراغی پور در پایان گفت: از تمامی همشهریان عزیز دعوت می‌کنیم تا با حضور در فروشگاه مبل کانزا از تخفیفات 25 درصدی این برند که شامل مبلمان‌های لوکس، سرویس خواب راحت، اکسسوری‌های فوق لوکس و میزهای نهارخوری و ... است، استفاده کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 083383*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل