اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811204483113460

سریع‌ترین راهبند، راهبند ایرانی

کد: 139811204483113460

http://bit.ly/2vzRf9m

، تهران , (اخبار رسمی): iDoor در سریع ترین راهبند خود با فناوری ایرانی بوده که توانسته به خوبی جایگاه خود را در بازار راهبندها سریع کسب کند.

سریع ترین راهبند، راهبند ایرانی
سریع‌ترین راهبند، راهبند ایرانی

یکی از مواردی که در کنترل تردد خودروها در معابر با حجم تردد بالا حائز اهمیت است سرعت حرکت بوم راهبند است.

این پارامتر در پارکینگ‌های عمومی که در آنها بحث محاسبه و دریافت هزینه هم مطرح است اهمیت بالاتری پیدا می‌کند.

بوم راهبند بایستی پس از محاسبه و پرداخت توسط راننده خودرو، به سرعت بالا رفته و مسیر را بازگشایی کند و پس از عبور خودرو بلافاصله بوم راهبند حرکت کرده مسیر را ببندد تا امکان خروج خودروی بعدی بدون طی مراحل پرداخت هزینه میسر نشود.

این تکنولوژی در نزد شرکت‌های مختلف تولیدکننده راهبند در جهان چالش بر انگیز بوده و هر یک تلاش دارند تا سریع ترین راهبند را تولید و عرضه کنند.

در این میان شرکت iDoor نیز با توجه به نیاز بازار در خصوص راهبندهای پر سرعت  اقدام به تولید و تست این قبیل مکانیزم‌ها کرد.

در میان جدی ترین رقبا در این عرصه دو نکته ضعف اساسی کشف شد که iDoor عزم خود را برای حذف این نقاط ضعف و ساخت محصولی که به شایستگی بتواند عنوان سریع ترین راهبند را کسب کند، معطوف ساخت.

اولین ضعف عملکرد همراه با مکث این راهبندها بود. به این شکل که بود 80 درصد مسیر را با سرعت فوق العاده بالا و 20 درصد باقی ماده مسیر را بسیار کند حرکت می‌کرد تا از ضربه نهایی جلوگیری کند. اما این نقص باعث می‌شود که چنانچه قسمت جلوی خودرو مقابل چشم ایمنی قرار گیرد مجدداً بوم راهبند به سمت باز شدن حرکت کرده و خودرو خاطی می‌تواند به راحتی عبور کند.

دومین ضعف عدم تشخیص خودرو از عابر پیاده بوده که به دلیل سرعت بالا بسیار برای عابران خطرساز و حادثه آفرین بوده است.

اما iDoor در سریع ترین راهبند خود این ضعف‌ها را برطرف کرده و ضمن ایجاد حرکتی یکنواخت و نرم که 40 درصد سریع‌تر از رقبای خود مسیر را به طور کامل می‌بند، عابران پیاده را هم تشخیص داده و در صورت عبور عابر بوم به پایین حرکت نمی‌‌کند و تنها پس از عبور خودرو به طور اتوماتیک  راه را مسدود می‌کند.

این روند تولید سریع ترین راهبند با فناوری ایرانی بوده که توانسته به خوبی جایگاه خود را در بازار راهبندهای سریع کسب کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آی در

شاید یکی از رویایی ترین تصورات انسان قرار گرفتن در محیطی بالاترین سطح از امنیت و اتوماسیون سیستم ها و المان های اطراف اوست. رفته رفته اموری که در گذشته توسط انسان انجام می شد به ماشین های خودکار سپرده شده و حتی تصور اینکه این موارد در روزگاری نه چندان دور به شیوه دستی صورت می پذیرفت، دشوار می گردد. یکی از الزامی ترین این اتوماسیون ها که علاوه بر آسایش، سطح امنیت را هم ارتقاء می دهد، اتوماسیون گذرهای عبور انسان ها و خودروهاست.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار