اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811204483714511

همه چیز در مورد پروژه ۶۰۴۰

پروژه ۶۰۴۰ چیست؟

کد: 139811204483714511

http://bit.ly/31VFXbH

، تهران , (اخبار رسمی): پروژه 6040 یک برنامه آموزشی و آزمونی است بطوری که می‌توان ۶۰ روز آموزش الگویی و انیمیشنی و ۴۰ روز آزمون تصویری را در این مجموعه در اختیار داشت. ساعت تدریس مجموعه شصد ۳۵۰ ساعت است که هر کدام از دروس اختصاصی ۵۰ ساعت آموزش و هر کدام از دروس عمومی به طور میانگین ۲۵ ساعت است.

پروژه ۶۰۴۰ چیست ؟
پروژه 60-40 حرف آخر کنکور ایران

پروژه ۶۰۴۰ چیست؟ پکیجی که جلو روی شماست یک پکیج کامل و با بازخورد فوق العاده است با توجه به بازخورد پارسال از پروژه ۶۰-۴۰ مفتخریم امسال هم این مجموعه را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا انشاالله بتوانید با این مجموعه به رشته هدفتان برسید.

پروژه ۶۰-۴۰ یک برنامه آموزشی و آزمونی است. بطوری که ۶۰ روز آموزش الگویی و انیمیشنی و ۴۰ روز آزمون تصویری را در این مجموعه در اختیار دارید. ساعت تدریس مجموعه شصد ۳۵۰ ساعت است که هر کدام از دروس اختصاصی ۵۰ ساعت آموزش و هر کدام از دروس عمومی به طور میانگین ۲۵ ساعت است.

در این بین، مجموعه آزمون، ۳۰۰ ساعت آموزش الگویی و انیمیشنی را به خود اختصاص داده است که در نوع خود بی نظیر است. کاری که تا بحال هیچ موسسه‌ای انجام نداده در حالی که موسسه حرف اخر با ارائه آزمون با پاسخ تصویری ارائه کرد و مشکل اعظم دانش آموزان را با این مجموعه پوشش داد. و به جرات می‌توان گفت کاملترین و بهترین منبع در بین منابع کنکوری است که مفتخریم همه عزیزان بتوانند از این منبع استفاده کنند.

لازم به ذکر است که زمان تدریس فیلم‌های آموزشی پروژه ۶۰ -۴۰ به این صورت است:

  • فیزیک ۶۵ ساعت
  • ریاضی ۷۵ ساعت
  • شیمی ۳۵ ساعت
  • زیست ۷۰ ساعت
  • مجموعه عمومی ۱۰۵ ساعت

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر امسال (سال ۹۹) خیلی تغییرات داشته است و امسال ۶۰، دو قسمت شده است. سوالی که پیش می آید اینکه، ۳۰ روز اول با ۳۰ روز دوم از لحاظ بازه زمانی فرق نمی‌کند ولی از نظر محتوای آموزشی خیلی فرق دارد.

۳۰ روز اول پروژه ۶۰

شما در ۳۰ روز اول ۷۵ درصد (زود بازده) مطالب کنکوری و آموزشی را یاد می‌‍گیرید. ولی برای اینکه بتوانید ۷۵ درصد در کنکور اجرا کنید نیاز به ۱۰ آزمون ۲۰ روز اول دارید. تا مطالبی که خواندید تثبیت شود.

۳۰ روز دوم پروژه ۶۰

شما در ۳۰ روز دوم ۲۵ درصد (دیر بازده) مطالب کنکوری و آموزشی را یاد می‌گیرید. ولی برای اینکه بتوانید ۲۵ درصد در کنکور اجرا کنید نیاز به ۱۰ آزمون ۲۰ روز دوم دارید. تا مطالبی که خواندید تثبیت شود. شما در ۵۰ روز اول از اجرای پروژه ۶۰۴۰ می‌توانید به ۷۵ درصد واقعی دست پیدا کنید.

در پروژه ۶۰۴۰، امسال ۴۰ دو قسمت شده است:

۲۰ روز اول پروژه ۴۰

شما در ۲۰ روز اول ۱۰ آزمون را از خود می‌گیرید و با آن ۳۰ روز آموزش اول مطالب را ۷۵ درصد یاد می‌گیرید.

۲۰ روز دوم پروژه ۴۰

شما در ۲۰ روز دوم ۱۰ آزمون را از خود می‌گیرید و با آن۳۰ روز آموزش دوم مطالب را ۱۰۰ درصد یاد می‌گیرید.

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر، جمع کردن کل دروس کنکور در ۱۰۰ روز

اتفاقی بزرگ در زیست ۶۰۴۰ حرف آخر برای اولین بار در مجموعه حرف اخر

امسال دپارتمان زیست حرف آخر اقدام به ارائه سرفصلی به نام (ابر زیست) کرده است که در نوع خود بی نظیر است.

توضیحات بیشتر از زبان استاد بزرگ زیست کشور آقای شعبانی که همه سوالات و شبهات دانش آموزان را در مورد زیست ۶۰۴۰ امسال به صورت کامل و جامع توضیح داده است.

  • ابر زیست جانوری حرف آخر
  • ابر زیست انسانی حرف آخر
  • ابر زیست گیاهی حرف آخر
  • ابر زیست ژنتیک حرف آخر

سوالات احتمالی پروژه ۶۰۴۰ جدید ۹۹

سیستم ۶۰۴۰ جدید که در سال ۹۹ استارت خورده همه مطالب را پوشش می‌دهد و صرفا جمع بندی نیست. 

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت مرکزی حرف آخر مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

harfeakhar.cc (حرف آخر)

پکیج های موسسه حرف آخر بر پایه آخرین تکنولوژی های آموزشی دنیا تولید شدند، در این سبک جدید آموزشی از هر دو نیمکره راست و چپ مغز جهت یادگیری و یادسپاری مطالب استفاده می شود، مزیت بعدی حرف آخر استفاده از الگو در آموزش هست که باعث کاهش زمان یادگیری و افزایش زمان ماندگاری مطالب در مغز داوطلب می شود. از طرف دیگر بعد از آموزش مطالب، تعداد زیادی تست توسط اساتید موسسه بررسی و تحلیل کامل می شوند تا داوطلب هیچ مشکلی در مواجهه با انواع تیپ های سوالات کنکوری نداشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش