اطلاعات تماس
  • 026322***** - 091254*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811204483914516

خدمات جراحی زیبایی شامل چیست؟

کد: 139811204483914516

http://bit.ly/2HcQYMd

، کرج , (اخبار رسمی): خدمات جراحی زیبایی، جراحی بینی است. رینوپلاستی که یکی از روش‌های این جراحی است، برای عمل بینی بسیار روتین و با کم‌ترین عارضه و خطر همراه است. از طریق رینوپلاستی انحراف بینی قابل ترمیم و تصحیح است؟ در ادامه این موضوع بررسی شده است.

جراحی زیبایی بینی در کرج
دکتر منصور توفیقی جراح زیبایی بینی در کرج

رینوپلاستی معجزه‌ای در زیبایی

رینوپلاستی اندازه بینی را تغییر می‌دهد این تغییر تنها در قالب کوچک شدن نبوده و گاه در خصوص افزایش حجم بینی است. بینی‌هایی که دارای برآمدگی هستند توسط این روش بهبود پیدا می‌کنند. بینی‌هایی که دارای پره‌های باز هستند به نوعی در این روش جمع شده و تغییرات واضحی خواهند داشت.

اگر چهره شما نیاز به تغییر زاویه بین لب بالایی و بینی دارد می‌توانید از جراحی زیبایی بینی استفاده کنید. در بررسی‌های اخیر نشان داده شده که رینوپلاستی برای تغییر شکل نوک بینی نیز تأثیر گذار است.

در جراحی زیبایی بینی، پوست بینی جدا می‌شود، این جداسازی در چهارچوب استخوان و غضروف است در نهایت فرم دهی استخوان بینی برای رسیدن به نتیجه دلخواه شکل می‌گیرد.

دقت کنید که فرم دهی به مسائل مختلفی بستگی دارد در واقع مشکلات بینی باهم متفاوت بوده و پزشک لازم است ترجیح دهد که کدام تکنیک بهتر است. درنهایت پوست به چهارچوب جدید برمی‌گردد. بخیه زنی با توجه به شرایط فرد از داخل و یا از بیرون زده می‌شود.

در این روش عمل بینی معمولاً وضعیت بستری به صورت موقت است. بیهوشی بکار رفته اغلب در حالت عمومی بوده و گاه نیز به صورت موضعی و یا بیهوشی نسبی است.

دانستنی‌های راینوپلاستی

امروزه یکی از عمل‌های رایجی که برای زیبایی انجام می‌شود رینوپلاستی است که به آن عمل بینی هم می‌‌گویند. افراد زیادی برای اینکه مشکلات و نواقص بینی خود را رفع کنند رینوپلاستی را انجام می‌دهند. خود کلمه رینوپلاستی از دو کلمه تشکیل شده است که بخش اول به معنی بینی و بخش دوم به معنی شکل دادن بینی است.

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی‌هایی است که بیشترین متقاضی را در کشور دارد و افراد برای افزایش اعتماد به نفس خود آن را انجام می‌دهند. این عمل توسط یک جراح حلق و بینی انجام می‌شود. این جراح سعی می‌کند در این عمل مشکلات تنفسی را برطرف کند و شکل ظاهری آن را تغییر دهد.

افرادی که از شکل ظاهری بینی خود راضی نیستند جراحی زیبایی بینی را انجام می‌دهند.

البته بعضی از افراد نیز در حوادثی مانند تصادف مشکلاتی در بینی خود احساس می‌کنند که با عمل سعی می‌کنند آن را برطرف کنند.

در مجموع این جراحی به عملی گفته می‌شود که جراح در آن قسمتی از غضروف را برمی‌دارد و یا اینکه یک بافت از سایر اعضای بدن به آن اضافه می‌کند. با این عمل جراح سعی می‌کند زیبایی و جذابیت را به چهره فرد ببخشد و با عمل فرد را راضی کند.

هر پزشکی تمامی تلاش خود را می‌کند تا بینی را اصلاح کند و یک نتیجه بی عیب و نقص داشته باشد. این جراحی یک عمل سرپایی است و فرد بیمار بعد چند ساعت مرخص می‌شود. فردی که مورد جراحی بینی قرار می‌گیرد باید تا مدتی مراقب سلامت بینی خود باشد، بعد از یک هفته که کبودی‌های اطراف چشم و بینی برطرف شد می‌تواند روال عادی زندگی را پیش بگیرد.

رینوپلاستی مزایای زیادی دارد. یکی از مهمترین ویژگی‌های آن برطرف کردن مشکلات تنفسی و آسان کردن تنفس است. در کنار این موضوع با این جراحی بینی اصلاح می‌شود، برآمدگی بینی برداشته می‌شود، نوک بینی تغییر داده می‌شود و حفره‌های بینی به اندازه نرمال و طبیعی رسانده می‌شود.

این جراحی امروزه قدمی برای زیباتر شدن چهره افراد است.

انحراف تیغه بینی چیست؟

تیغه بینی دیواره‌ای است که قسمت داخل بینی را به دو قسمت تقسیم می‌کند. معمولاً قسمت پایین غضروفی است. این تیغه همانند سایر قسمت بدن رشد می‌کند، در این رشد نیاز به هماهنگی غضروف سازی و استخوان سازی دارد.

با بررسی‌های اخیر مشخص شد که اگر این رشد به صورت غیرمعمول باشد احتمال انحراف تیغه بینی از خط وسط دیده می‌شود. انحراف تیغه بینی بر اثر ضربه و یا شکستگی بینی نیز ایجاد می‌شود. اما رینوپلاستی چه کمکی به آن می‌کند؟

در خصوص وضعیت ظاهری در برخی از بیماران انحراف تیغه بینی باعث بروز مشکلات تنفسی می‌شود، وجود خروپف‌های شبانه و همچنین کاهش بویایی از دسته موارد تأثیر گذار است.

دقت کنید که انحراف تیغه بینی از لحاظ ظاهری محسوس و واضح نیست. این مشکل از طریق دارو حل نخواهد شد. روش رینوپلاستی انحراف تیغه بینی را بهبود می‌دهد و البته این موضوع پس از سن رشد نتیجه بهتری خواهد داشت.

اطلاعات تکمیلی در خصوص رینوپلاستی

رینوپلاستی معمولاً یک تا دو ساعت زمان می‌برد و گاه بیشتر نیز طول می‌کشد. در این روش احتمال بروز تورم و کبودی اطراف چشم نیز دیده می‌شود. وجود سردردهای طولانی به همراه خونریزی امری طبیعی بوده و در نهایت احتمال خشکی بینی نیز وجود دارد.

اگر نوع عمل شما به صورتی بود که نیاز به محافظ داشت می‌توان از گچ بینی که با نام اسپلینت عنوان می‌شود استفاده کرد. جمع شدن خون در زیر پوست اگر طبیعی باشد مشکلی به همراه نخواهد داشت. واکنش‌های طبیعی نسبت به بیهوشی امری طبیعی است.

اگر سیگاری هستید تا زمان بهبودی کامل عمل رینوپلاستی از سیگار کشیدن بپرهیزید. گاه دیده می‌شود که تورم ماه‌ها طول می‌کشد اندکی صبر تأثیر گذار است. بلند کردن جسم سخت لازم است تا مدت طولانی کنار گذاشته شود. ورزش‌های سنگین نیز تا دو ماه اول لازم است کنار گذاشته شود.

اگر در بویایی خود دچار مشکل شدید لازم است در ابتدا با پزشک مشورت کنید اما چنین حسی اغلب گذرا است.

جراح زیبایی بینی در کرج

دکتر منصور توفیقی از پزشکان جراحی زیبایی بینی در کرج است. هزینه جراحی زیبایی بینی توسط پزشک جراح دکتر منصور توفیقی تعیین می‌شود. پزشک جراح تمامی هزینه‌های عمل را برآورد می‌کند و در طی یک جلسه مشاوره به بیمار اعلام می‌کند تا بیمار تصمیم خود را برای عمل بتواند بگیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دکتر منصور توفیقی

دکتر منصور توفیقی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و صورت کد نظام پزشکی : 24912

اطلاعات تماس
  • 026322***** - 091254*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی