اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981120448456858

 جشنواره به وقت خرید به مناسبت تولد 32 سالگی حجاب فاطمی

تخفیف‌ 38 تا 148 هزار تومانی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای حجاب فاطمی

کد: 13981120448456858

http://bit.ly/39EEcSY

، مشهد , (اخبار رسمی): جشنواره به وقت خرید به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا ( س) و تولد 32 سالگی حجاب فاطمی از 1398/11/25 آغاز و تا 1398/12/01 ادامه دارد. این فرصت قابل تمدید نیست.

تخفیف‌38 تا 148 هزار تومانی در فروشگاه های زنجیره ای حجاب فاطمی
جشنواره به وقت خرید به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا ( س) و تولد 32 سالگی حجاب فاطمی به مدت محدود

به گزارش روابط عمومی گروه فرهنگی تولیدی حجاب فاطمی، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره به وقت خرید به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا ( س) و تولد 32 سالگی حجاب فاطمی و در دوره زمانی 5 روزه از تاریخ 25 بهمن ماه، مصادف با شب میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و ایام بزرگداشت مقام مادر و روز زن، برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، همراهان همیشگی برند محبوب حجاب فاطمی در مدت این جشنواره می‌توانند تمامی مدل‌های چادر را از طریق شعب منتخب مشهد (شعبه مرکزی و شعبه خیابان آبکوه ) و همچنین وب سایت حجاب فاطمی و با 38 تا 148 هزار تومانی تخفیف تهیه کنند.

حمید رضا نبی خواه مدیرعامل گروه فرهنگی تولیدی حجاب فاطمی توسعه فرهنگ حجاب فاطمی و کمک به خرید منصفانه‌تر را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم آید.

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: حجاب فاطمی تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا سنت ایرانی اسلامی پوشش به همراه زیبائی در بین بانوان رواج داشته باشد.

در پایان مدیریت حجاب فاطمی آدرس شعب منتخب جشنواره را حجاب فاطمی مرکزی مشهد و حجاب فاطمی شعبه خیابان آبکوه مشهد معرفی کردند.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت حجاب فاطمی به نشانی  www.hejabfatemi.com مراجعه کنند. ارسال رایگان به سراسر ایران امکان پذیر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

حجاب فاطمی

گروه فرهنگی تولیدی حجاب فاطمی اولین برند ثبت شده حجاب در ایران می باشد که با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در زمینه فرهنگ سازی حجاب و عفاف و همچنین تولید و توزیع محصولات ویژه حجاب به بانوان محجبه ایران اسلامی خدمات رسانی میکند. اینک به لطف باریتعالی حجاب فاطمی با 8 شعبه در شهر مقدس مشهد و بیش از 20 مرکز فروش محصولات در شهرهای مختلف و همچنین فروش آنلاین محصولات از طریق www.hejabfatemi.ir درکنار شماست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]