اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981121448498392

آیا برای سفرهای نوروزی بیمه مسافرتی تهیه کرده‌اید؟

کد: 13981121448498392

http://bit.ly/39B2q0c

، (اخبار رسمی): برای سفرهایی که نیاز به دریافت ویزا دارند باید بیمه مسافرتی تهیه کرد. بهترین و سریع‌ترین راه برای تهیه این بیمه، خرید اینترنتی است تا بتوان در کمترین زمان ممکن تحت پوشش قرار گرفت و همچنین بیمه‌نامه را از طریق ایمیل دریافت کرد.

برای سفرهای نوروزیتون بیمه مسافرتی تهیه کردین؟
آیا برای سفرهای نوروزی بیمه مسافرتی تهیه کرده‌اید؟

همچنان که به نوروز نزدیک می‌شویم احتمالا خیلی از افراد در حال برنامه‌ریزی برای تعطیلات نوروزی خود هستند. نوروز از دیرباز برای خیلی از ما ایرانیان مناسبترین زمان برای طبیعت‌گردی و سفر کردن بوده است. برای اینکه خودمان را برای سفری که در پیش داریم آماده کنیم لازم است اقداماتی انجام دهیم. طبیعتا نوع اقداماتی که برای رفتن به سفر خارجی باید انجام دهیم بسیار بیشتر و پیچیده‌تر از سفر داخلی است. برای مثال اگر قصد داشته باشید به خارج از کشور سفر کنید باید قبل از سفر بیمه مسافرتی تهیه کنید؛ زیرا داشتن این بیمه برای اخذ ویزا از اکثر کشورها ضرورت دارد. در ادامه همراه ما باشید تا ببینید چگونه بیمه مسافرتی می‌تواند در سفرها از ما محافظت کند.

بیمه مسافرتی چه مزایایی دارد؟ 

ممکن است این سوال برایتان پیش آید اصلا چرا تهیه بیمه مسافرتی برای سفرهای خارج از کشور ضروری است مگر بیمه مسافرتی چه پوشش‌هایی دارد؟ بیمه مسافرتی طیف وسیعی از خطرات را پوشش می‌دهد. با خرید بیمه مسافرتی می‌توانید در مواقع ضروری از خدمات درمانی استفاده کنید و حتی در صورتی که در سفر خود از لحاظ قانونی دچار مشکل شدید از مشاوره حقوقی بهره‌مند شوید. بخشی از پوشش‌های بیمه مسافرتی به شرح زیر است:

  • پرداخت هزینه‌های پزشکی و بستری بیمه‌گزار
  • جبران هزینه ضروری دندان‌پزشکی
  • انتقال یا بازگرداندن بیمه‌گزار به کشور در صورت بروز حادثه
  • بازگرداندن جسد بیمه‌گزار در صورت فوت
  • پیگیری در صورت گم شدن مدارک و بار مسافر
  • پرداخت هزینه بازگشت بیمه‌گزار به کشور به علت فوت اقوام
  • و...

موقع خرید بیمه مسافرتی به چه نکاتی توجه کنیم؟

شرکت‌های مختلفی بیمه مسافرتی را ارایه می‌دهند اما ممکن است بعضی از شرکت‌های بیمه برای یک یا تعدادی از پوشش‌های کاربردی، تعهدی نداشته باشند. به همین دلیل بسیار مهم است که موقع خرید بیمه مسافرتی بتوانید پوشش‌ها و قیمت شرکت‌های مختلف را مقایسه کنید و در نهایت بیمه مناسب خود را سفارش دهید. برای مثال در حال حاضر تنها شرکتی که بیمه‌گزاران خود را در مقابل بیماری شایع کرونا بیمه می‌کند، بیمه سامان است. این در حالی است که خیلی از افراد از این موضوع بی‌خبر هستند.

برای این که تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار بگیرید می‌توانید به نمایندگی‌های بیمه مراجعه کنید اما در این روش نمی‌توانید از شرایط و مزایایی که شرکت‌های مختلف ارایه می‌دهند مطلع شوید. اگر می‌خواهید خرید مطمئنی را تجربه کنید، بهترین راه خرید بیمه اینترنتی است. برای این کار کافی است به سایت بیمیتو مراجعه کنید و با وارد کردن اطلاعاتی مانند مدت سفر، تعداد افراد، کشور مقصد و... استعلام بیمه را انجام دهید. با استفاده از بیمیتو می‌توانید بیمه مناسب خود را سفارش دهید و همچنین بیمه‌نامه را از طریق ایمیل دریافت کنید؛ زیرا برای دریافت خسارت نیازی به نسخه کاغذی بیمه ندارید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمیتو

از طریق اپلیکیشن و وب‌سایت بیمیتو هر لحظه و هر جایی که هستی می‌تونی به صورت آنلاین بیمه بخری. فقط کافیه به چند تا سوال ساده، جواب بدی تا بتونی کیفیت و قیمت ده‌ها شرکت بیمه مورد تایید بیمه مرکزی رو مقایسه کنی. آخر سر بیمه‌ای که به نظرت مناسب‌تر هست رو انتخاب کنی و بخری و در خونه تحویل بگیری.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]