اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981121448594659

سئو on-pageseo

سئو داخلی وبسایت با رویکرد لینک دهی داخلی 

کد: 13981121448594659

http://bit.ly/2UTHddJ

، تهران , (اخبار رسمی): سئو دارای دو بخش است، سئوی داخلی و سئو خارجی که در ادامه نکات کاربردی در سئوی داخلی مورد بررسی قرار گرفته است.

سئو داخلی (on-pageseo) وبسایت با رویکرد لینک دهی داخلی 
سئو داخلی وبسایت با رویکرد لینک دهی داخلی 

سئو داخلی، از جمله مراحل اصلی در سئو سایت است که مهمترین فاکتور در سئو داخلی لینک دهی داخلی است. در مورد سئو محتوا، بهترین راهکار، بهره گیری از لینک‌های داخلی جهت تقویت سئو سایت است پس باید بعد از طراحی کردن سایت، جهت بهینه سازی وب سایت لینک‌های داخلی بین محتوا را هم بررسی  کرد تا به درستی مورد استفاده قرار گرفته باشند.

دلیل اهمیت لینک‌های داخلی وب سایت

در گوگل ابزاری به نام کراول وجود داد که در کلیه صفحات وب می‌لغزد و با جزییات کامل، محتوا را جستجو می‌کند و در حین این عمل اگر با لینکی برخورد کند وارد صفحه وبسایت همان لینک می‌شود و آن صفحه را هم کراول می‌کند و این کار را تا انتهای متن ادامه می‌دهد. کراول‌ها به پاراگراف‌های انتهایی و ابتدایی اهمیت زیادی قایل هستند چون شروع مقاله و نتیجه گیری با اهمیت است. کراول‌ها با جستجو در محتوا آنها را ایندکس کرده و در نتیجه موتور جستجو بر مبنای اندوخته‌های این کراول‌ها به صفحه وب امتیاز می‌دهند و این صفحه در نتایج جستجو ایندکس می‌شود. در برخی از موارد این صفحه در بالاترین نتایج دیده می‌شود ولی در برخی مواقع نیز به دلیل سنگین بودن کلمات کلید در نتایج ضعیف و در صفحات دور ایندکس می‌شود. برای بهتر دیده شدن صفحات در نتایج، باید از بهترین نوع لینک دهی داخلی استفاده کرد.
  
باید از ایجاد لینک‌های حلقه‌ای بین صفحات خودداری شود. این کار کراول‌ها و ربات‌های جستجوگر را گیج و نتیجتا به صفحاتی که لینک حلقه دارند، اعتبار نمی‌دهد.

اهمیت لینک‌های داخلی جهت نگهداشتن کاربر در صفحه وب

زمانی که کاربر در مورد مطلبی می‌خواهد تحقیق کند و در گوگل سرچ می‌کند وارد یکی از صفحات وب می‌شود که در نتایج بالا مشخص شده و با مطالعه مطلب به لینکی می‌رسد که برای ادامه مطلب باید به آن وارد شود (بخصوص در صفحات آموزشی) و این کار، وی را مدت‌ها در وبسایت نگه می‌دارد.

توجه داشته باشید گیج کردن کاربر یاعث خواهد شد که از وب سایت شما خسته شده و در نتیجه زودتر از آن خارج شوند که این برای سئو سایت مخرب است و باعث بالا رفتن Bounce rate وب سایت می‌شود.

برای آسانتر دیده شدن لینک‌ها برای کاربران و کراول‌های موتور جستجو، آنها را باید با بهره گیری از تگ‌های شاخص بکار برد. 

نکات مهم در رابطه با لینک دهی داخلی

اگرچه قانونی برای لینک دهی داخلی وجود ندارد اما استانداردی درخصوص کراول‌ها و کاربرپسند بودن سایت وجود دارد که سبب می‌شود بیش از حد، صفحه وب را پر از لینک نکنیم.

مناسب است که لینک‌های داخلی را با کمات کلیدی انجام دهیم. می‌توان لینک‌های داخلی به مطالب را به این شکل آورد:

1-    آخرین مطالب 
2-    پربازدیدترین مطالب
3-    مطالب مرتبط
4-    مهمترین لینک‌ها
5-    لینک های برتر و...

گرفتن نتیجه در ارتباط با لینک دهی داخلی

سئو دارای فاکتورهای جزیی و کوچک بسیاری است که با رعایت تمام آنها، بهترین نتیجه را دریافت می‌کنید. شاید در نگاه اول به نظر برسد لینک دهی داخلی اثر زیادی برای سئو سایت در بر نداشته ولی گوگل یا هر موتور جستجوی دیگر، به هر کدام از صفحه‌های سایت شما رتبه خاصی  می‌دهد لذا تلاش کنید تا این رتبه برای به ارمغان آوردن تاثیر زیاد SEO، در بالاترین نتایج قرار گیرد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد تولید محتوا، سئو سایت و بهینه سازی وب، می‌توانند به سایت اینتن مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اینتن

طراحی سایت اینتن مجموعه تشکیل یافته از تیم حرفه ای طراحی و بهینه سازی آکادمیک تشکیل یافته است و با تکیه بر نیروی متخصص و خلاق خود سعی دارد بهترین خدمات را ارایه نماید.از خدمات این گروه می توان به طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، تبلیغات اینترنتی ، وب برندینگ ، دفتر کار مجازی و تجارت الکترونیک اشاره کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]