اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811214486310239

کاغذ دیواری با رنگ بنفش

کد: 139811214486310239

http://bit.ly/2UVR2ry

، تهران , (اخبار رسمی): رنگ بنفش یکی از سه رنگ ثانویه‌ای است که از ترکیب دو رنگ اصلی قرمز و آبی به دست می‌آید و در واقع نه رنگ گرم است و نه سرد.

کاغذ دیواری بنفش
کاغذ دیواری با رنگ بنفش

رنگ بنفش اولین رنگ ثانویه‌ای است که توسط انسان ساخته شده است و رنگ زرد به عنوان مکمل رنگ بنفش شناخته می‌شود.

هیچ پیشنهادی برای طراحی دکوراسیون، بدون مشخص کردن رنگ مناسب برای دیواها، کارساز و مفید نخواهد بود. شاید ساده ترین تصور افراد از رنگ بنفش، به کار بردن آن برای طراحی اتاق کودکان باشد، اما در واقعیت چنین چیزی صحت ندارد و استفاده از این رنگ می‌تواند در محیط‌های مختلفی، مناسب و مفید واقع شود.

رنگ بنفش جزو وسوسه انگیزترین رنگ‌ها در انتخاب کاغذ دیواری برای استفاده در فضاهای داخلی منزل است.

رنگ بنفش و طیف‌های گوناگون آن ( آبی متمایل به بنفش، بنفش کم رنگ، رنگ یاسی) جزو پرطرفدارترین رنگ‌های مدرن نیستند، اما قطعاً جزو رنگ‌های برتر در دیزاین داخلی محسوب می‌شوند. اتاق خوابی که به رنگ بنفش کم رنگ طراحی شده، بسیار خاص، جذاب و با استایل منحصر بفرد است. طراحان رنگ بنفش را به عنوان راه حلی امروزی و هوشمندانه برای دیزاین اتاق می‌دانند، خصوصا از آن برای خلق فضایی یونیک و مدرن استفاده می‌کنند.

اگر هدف شما از استفاده رنگ بنفش القای ظرافت و شیک بودن باشد، شما باید این رنگ را با رنگ سفید ترکیب کنید. رنگ بنفش و رنگ سفید برای مهم ترین اتاق‌های شما بی نظیر هستند، شما می‌توانید از این رنگ‌ها در کنار رنگ‌های گرم‌تر ( قرمز شرابی، صورتی کم رنگ و …) در فضاهای کوچک استفاده کنید.

رنگ بنفش همچنین در ترکیب با رنگ قهوه‌ای می‌تواند القاکننده حس اشرافیت و زیبایی خارق العاده‌ای باشد. ترکیب رنگ طلایی با بنفش نیز ترکیب بسیار زیبایی است و فضای دلنشینی را ایجاد می‌‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل