اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811214486613773

چاپ پاسارگارد ارائه دهنده خدمات تخصصی چاپ کارت هدیه PVC با بهترین کیفیت

کد: 139811214486613773

http://bit.ly/3bGHZRs

، تهران , (اخبار رسمی): کارت هدیه کارتی نقدی است که هیچگونه نامی روی آن قید نشده و با مبالغ مختلف توسط بانک، شرکت ها و یا موسسات مالی و اعتباری صادر می‌شود. دارندگان این کارت‌ها نیز می‌توانند به دفعات مختلف تا سقف موجودی آن اقدام به خرید کالا و خدمات گوناگون کنند.

چاپ پاسارگارد ارائه دهنده خدمات تخصصی چاپ کارت هدیه PVC با بهترین کیفیت
چاپ پاسارگارد ارائه دهنده خدمات تخصصی چاپ کارت هدیه PVC (با بهترین کیفیت چاپ + مناسب ترین قیمت)

چاپ کارت هدیه: در واقع کارت هدیه کارتی نقدی است که هیچگونه نامی روی آن قید نشده و با مبالغ مختلف توسط بانک، شرکت‌ها و یا موسسات مالی و اعتباری صادر می‌شود. دارندگان این کارت‌ها نیز می‌توانند به دفعات مختلف تا سقف موجودی آن اقدام به خرید کالا و خدمات گوناگون کنند. لازم به ذکر است که در دفعات استفاده از این کارت‌ها محدودیتی وجود ندارد و خرید به واسطه آنها از طریق سیستم‌های پرداخت الکترونیک نظیر پایانه‌های فروش نصب شده در فروشگاه‌ها و مراکز تجاری و اداری ممکن است.

امروزه استفاده از کارت‌های هدیه بسیار متداول شده است، به گونه‌ای که اغلب شرکت‌ها و موسسات برای جذب مخاطب و افزایش تعداد مشتری اقدام به چاپ کارت هدیه می‌کنند. استفاده از این کارت‌ها به سرعت رو به افزایش است زیرا اهدای کارت هدیه یکی از محبوبترین روش‌ها برای آشنایی و جذب مشتری جدید و یا حفظ مشتریان سابق است.

چاپ کارت هدیه pvc توسط دستگاه‌های مخصوص چاپ کارت صورت می‌گیرد. برای چاپ این نوع کارت‌ها می‌توان از دو تکنیک چاپ دیجیتال کارت هدیه و چاپ افست کارت هدیه استفاده کرد. هرکدام از این تکنولوژی‌های چاپ مزایای خاص خود و کاربرد متفاوتی دارند. هر گاه تیراژ کارت‌ها بیش از ۱۰۰۰ عدد باشد از چاپ افست برای چاپ کارت هدیه استفاده می‌شود، اما در صورتی که تعداد کمتر از ۱۰۰۰ عدد باشد برای چاپ کارت‌ها از چاپ دیجیتال استفاده می‌شود. چاپ افست نسبت به چاپ دیجیتال از کیفیت بالاتری برخوردار است و از لحاظ هزینه چاپ کارت هدیه نیز مقرون به صرفه است. اما در خصوص چاپ دیجیتال می‌توان افزود که این تکنیک بسیار فوری است و با اینکه کیفیت بالایی را ارائه نمی‌دهد اما از طریق آن می‌توان در کمترین زمان ممکن کارت‌ها را چاپ کرد.

 مشخصات طرحی کارت هدیه pvc

  • اندازه استاندارد طرح کارت پی‌وی‌سی 8.9×5.7 سانتی‌متر است. سایز کارت نهایی که تحویل داده می‌شود 8.5×5.3 سانتی متر است.
  • رزولوشن را روی 300dpi تنظیم کنید.
  • اگر چاپ شما دیجیتال است مد رنگی را RGB تعریف کنید. و اگر چاپ افست است مد رنگی را CMYK انتخاب کنید.
  • میلی‌متر از هر طرف کارت در برش و پانچ حذف می‌شود. بنابراین بهتر است در این فاصله لوگو و یا نوشته‌ای قرار نگیرد.
  • طرح خود را بصورت لایه باز و یا با فرمت png ارسال کنید.
  • اگر اطلاعات متغیر مانند نام، نام خانوادگی، شماره کارت و … باید روی کارت چاپ شود و این اطلاعات روی طرح کارت جاسازی نشده است. در یک فایل اکسل اطلاعات مورد نظر را ثبت کرده و به چاپ پاسارگاد ارسال کنید.

قیمت چاپ کارت هدیه

قیمت چاپ کارت هدیه به نوع کارت، تعداد کارت طرح کارت بستگی دارد. جهت محاسبه هزینه چاپ کارت و مشاوره با کارشناسان چاپ پاسارگاد در ارتباط باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

چاپ پاسارگاد

چاپ پاسارگاد در زمینه چاپ انواع کارت های پی وی سی فعالیت میکند که مجهز به دستگاه های چاپ افست و دیجیتال (مستقیم و غیر مستقیم) می باشد چاپ پاسارگاد با حضور مجرب ترین کادر فروش و مشاوره در زمینه چاپ کارت می تواند به شما کاربردی ترین و به روز ترین کارت ها را ارائه دهد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار