اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811224486912920

انواع فول گارانتی هتل

کد: 139811224486912920

http://bit.ly/2OYXeLG

، (اخبار رسمی): افرادی که اهل مسافرت و گردشگری هستند حتما با  اصطلاح فول گارانتی هتل برخورد داشته‌اند. هنگامی که برای  رزرو اتاقی در هتل به آژانس مسافرتی یا هتل مورد نظر مراجعه می‌شود، احتمالا این اصطلاح از زبان اپراتور شنیده و یا در سایت رزرو هتل دیده خواهد شد.

انواع فول گارانتی هتل
انواع فول گارانتی هتل

فول گارانتی هتل

هنگامی که  یک شخص، شرکت یا یک آژانس مسافرتی تمام اتاق های یک هتل، به همراه کلیه امکانات و خدمات آن را طی قراردادی، به مدت مشخص و از تاریخ تعریف شده در قرارداد، پیش خرید کند، برای این هتل اصطلاح فول گارانتی به کار می‌رود.

این هتل به شخص، شرکت یا آژانس مسافرتی، برای مدتی مشخص فروخته شده و پول آن طی همان قرارداد به هتل پرداخت شده است و صاحب هتل هیچ مسئولیتی در قبال خالی یا پر بودن اتاق‌های هتل ندارد. مسئولیت پر کردن اتاق‌های هتل متوجه شخص یا آژانس گارانتی کننده است. نکته مهم در اینجا این است که قیمت گذاری تمام امکانات و اتاق‌های هتل نیز به عهده ی گارانتی کننده است. پس ممکن است این قیمت گذاری با قیمت اصلی هتل در زمان‌های دیگر متفاوت باشد.

برای مثال در فصل‌های پیک سفر، شخص یا آژانس گارانتی کننده، به دلیل تقاضای زیاد برای رزرو اتاق در هتل، می‌تواند قیمت بالاتری روی امکانات، خدمات و اتاق‌های هتل بگذارد و یا برعکس، در زمان‌های کم مسافر برای جلوگیری از ضرر، قیمتی کمتر از حد معمول در نظر بگیرد.

آژانس‌های مسافرتی با استفاده از گارانتی کردن هتل، در زمان‌های پیک سفر مانند ایام نوروز، می‌توانند با دست بازتری برای ارائه خدمات از قبیل رزرو اتاق برای مسافران اقدام کنند، چرا که از تکمیل نبودن ظرفیت اتاق‌های هتل با وجود تقاضای زیاد مسافران مطمئن هستند و ارائه خدمات کامل یک هتل را انحصارا در اختیار آژانس خود قرار می‌دهند، که این موضوع می‌تواند یک امتیاز عالی برای جذب هر چه بیشتر مسافرین برای استفاده از خدمات آژانس باشد.

فول گارانتی اتاق

اصطلاح اتاق‌های گارانتی شده نیز دقیقا به همین معنی است. با این تفاوت که گارانتی کننده، تعداد معینی از اتاق‌های هتل را پیش خرید کرده و خود، مسئول قیمت گذاری و پر کردن این اتاق‌ها است. پس اگر برای رزرو اتاق به هتل مراجعه کنید، حتی در صورت خالی بودن اتاق‌های گارانتی شده، هتل اجازه رزرو آن برای شما را ندارد و باید به شخص یا آژانس گارانتی کننده مراجعه کنید.

در صورت رزرو اتاق از شخص، شرکت یا آژانس، حتما ادعای طرف مقابلتان را بررسی کنند و صحت گارانتی بودن اتاق را از خود هتل، مطمئن شوید تا احیانا در دام کلاهبرداران نیفتید.

فول گارانتی هتل و گارانتی اتاق تجارتی رایج در جهان و ایران است و خیلی از اشخاص یا آژانس‌ها و شرکت‌ها در فصول پیک سفر  برای درآمد زایی هرچه بیشتر این کار را انجام می‌دهند و در صورت تقاضای زیاد برای رزرو اتاق، به سود خوبی نیز دست می‌یابند. انحصاری کردن فروش تمام خدمات و امکانات و رزرو اتاق در هتل‌های پر مسافر امری جذاب و پر سود برای اغلب آژانس‌ها، اشخاص و شرکت‌ها است.

این نوع گارانتی کردن در موارد دیگر مانند بلیط های چارتری برای مسافرت نیز به کار می‌رود. اصطلاح چارتر نیز مانند گارانتی به معنی پیش فروش بلیط هواپیما توسط آژانس مسافرتی و یا شرکت هواپیمایی به پیش خرید کننده است. البته اختلاف قیمت به وجود آمده در این میان،گاهی به ضرر مسافر و گردشگر و گاهی نیز به سود او خواهد بود.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت آژانس مسافرتی های هتل مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی های هتل

وب سایت سلام هتل امکان رزرو آنلاین هتل ها را برای شما فراهم می سازد. ما در این وبسایت به شما این امکان را می دهیم تا بهترین هتل ها را در کمترین زمان انتخاب کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی زیادی انجام دهید. رزرو هتل می توانند از دغدغه‌های اصلی زائران امام رضا باشد و مشکلاتی را میتواند بوجود بیاورد. تیم ما این با تاسیس این هتل و ارائه بیش از 1000 هتل به شما این امکان را میدهد تا دغدغه ی رزرو اتاق را از بین ببریم. با توجه به بررسی های زیادی که در این زمینه انجام شده ما را بر آن داشت تا هتلهایی را برای رزوز به شما ارائه دهیم که از لحاظ سرویس دهی در بهترین درجه باشند و در نهایت هتلهایی که در اینجا مشاهده میکنید جزء بهترین هتلهای مشهد مقدس هستند.

اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح