اطلاعات تماس
  • 021۸۸۴*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981123448809447

انتخاب به عنوان شرکت خلاق از افتخارات دیگر بیدزیلا است

بیدزیلا موفق شد به جمع شرکت‌های دانش بنیان بپیوندد

کد: 13981123448809447

http://bit.ly/2SxuZ9l

، تهران , (اخبار رسمی): بیدزیلا در پایان دومین سال فعالیت خود و همزمان با برگزاری بیش از 9000 حراجی، موفق شد به جمع شرکت های دانش بنیان درآید. حراجی آنلاین بیدزیلا نیز پیش از این توانسته بود مجوز شرکت های خلاق را دریافت کند.

بیدزیلا موفق شد به جمع شرکت های دانش بنیان بپیوندد
بیدزیلا موفق شد به جمع شرکت‌های دانش بنیان بپیوندد

حراجی‌های آنلاین در دنیا فعالیت‌های گسترده‌ای دارند و دارای انواع مختلفی هستند اما در ایران به دلایل مختلف فعالیت این مدل کسب و کار کمتر به چشم می‌خورد.  بیدزیلا به عنوان یک حراجی آنلاین از بهمن 1396 به صورت رسمی با برگزاری 3 حراج در روز فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون که نزدیک به 2 سال از آن روز گذشته است، با برگزاری بیش از 9000 حراجی و با رکورد 27 حراجی در روز توانسته است نظر مخاطبان و کاربران ایرانی را بیش از پیش جلب کند و  رتبه اول پلتفرم‌های حراجی آنلاین ایرانی را به خود اختصاص دهد. 

در کنار این موفقیت‌ها و اخذ تمام مجوزهای قانونی لازم در این زمینه همجنان موفق شدیم مجوز شرکت‌های خلاق را دریافت کنیم و نیز به عضویت شرکت‌های دانش بنیان درآییم که این، افتخار بزرگی برای تمامی کارکنان و کاربران بیدزیلا است. 

ما در طول 48 ماه فعالیت خود همواره به دنبال تامین رضایت کاربران و افزایش جذابیت مدل کسب و کارمون برای آنها بوده‌ایم و به صورت مداوم و پیوسته اقدام به اصلاح و بهبود بخش‌های مختلف سایت و اپلیکیشن کرده‌ایم.

مهدی رسولی مدیر عامل بیدزیلا اضافه می‌کند: «برنامه ریزی ما برای برگزاری بیش از 60 حراج در روز تا پایان سال 99 است به عبارت دیگر ما به سمتی حرکت می‌کنیم که 10 صبح تا 12 شب هر یک ربع یک بار یک حراج جذاب و پرهیجان را برگزار کنیم»

بیدزیلا به عنوان یک حراجی آنلاین که کالاهای متنوع و جذاب را از روش بازی گونه و هیجان انگیز به کاربران خود پیشنهاد می‌دهد. در ادامه فعالیت خود از نظرات تمامی صاحبنظران و کاربران خوب خودش استقبال می‌کند و همواره سعی در بهبود مدل کسب و کار خود دارد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021۸۸۴*****
[نمایش اطلاعات]