اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811234488212957

4 اپلیکیشن برای آموزش زبان انگلیسی رایگان برای اندروید و آیفون

کد: 139811234488212957

http://bit.ly/2T3hv4f

، تهران , (اخبار رسمی): یادگیری زبان انگلیسی از طریق این اپلیکیشن، بسیار راحت است، کافی است این اپلیکیشن را نصب و بعد زبانی که مورد نظر است را یاد گرفت. پس از آن با کمک تصاویری که به شکل موضوعی طبقه‌بندی شد‌ه‌اند، می‌توان معنای واژه‌های مختلف را آموخت.

4 تا از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی رایگان برای اندروید و آیفون
4 اپلیکیشن برای آموزش زبان انگلیسی رایگان برای اندروید و آیفون

همه‌ی ما این روزها حداقل یک تلفن هوشمند همه‌فن حریف در جیب داریم. تلفن‌ها و موبایل‌ها هیچ‌وقت فکرش را نمی‌کردند از دستگاه‌هایی بزرگ با ظاهری عجیب، به یک کامپیوتر کوچک و ظریف تبدیل شوند.

این ظریف‌های دوست‌داشتنی حالا با اپلیکیشن‌های مختلف می‌توانند برای ما نقش یک کتاب‌خانه‌ی بزرگ، باشگاه ورزشی، کلاس آشپزی و … را ایفا کنند. طولی نکشید که تلفن‌ها هوس کرده‌اند، پا توی کفش کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی هم بکنند و کمی هم در نقش معلم‌های زبان فرو بروند.

در ادامه تمام راه‌‌های یادگیری انگلیسی از طریق اپلیکیشن موبایل بررسی شده و بهترین اپلیکیشن آموزش زبان برای آیفون و اندروید معرفی شده است.  با 4 تا از بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان برای اندروید و آیفون همیشه به کلاس درس بروید.

1) اپلیکیشن Busuu

Busuu یک زبان خیلی ناشناخته در کشور کامرون است که فقط هشت نفر با آن زبان صحبت می‌کنند. از آن‌جایی که صاحبان این اپلیکیشن دوست دارند، آدم‌های بیشتری به زبان‌های روز تسلط داشته‌باشند و دایره‌ی مخاطبانشان محدود به هشت نفر نشود، دست به کار شدند و busuu را وارد بازار کرده‌اند.

این اپلیکیشن فعلا فقط می‌تواند زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، پرتغالی، لهستانی و چینی را آموزش دهد و در زمینه‌ی آموزش بد نیست.

در busuu درس‌ها سطح‌بندی شده‌اند و خبر خوب این‌که هر درس راجع به یک موضوع خاص صحبت می‌کند و سیر تا پیاز آن موضوع را روشن می‌کند. کم‌کم و بعد از این‌که با لغت‌های انگلیسی جدید آشنا شدید، کارکرد و نوع استفاده از کلمه‌ها و نکات گرامر انگلیسی مربوط به آن‌ها را هم در همان مبحث یاد می‌گیرید و البته بوزو حواسش به نوع املا و نوشتار و مکالمه هم است.

2) اپلیکیشن Elevate

بازی با ریاضی‌های دوران کودکی! Elevate نسخه‌ی امروزی شده‌ی همان بازی‌هاست که قرار است هم حافظه‌ را تقویت کند و هم زبان آموزش دهد و هم با سلول‌های خاکستری مغز بازی کند.

این اپلیکیشن کمک می‌کند تا بهتر صحبت کنید و البته در لحظه، کلمه‌ی مناسب‌تری را انتخاب کنید.

ابزارهای این اپلیکیشن مشترک اندروید و آیفون، به همین‌‌ها محدود نمی‌شود، بازی‌های تقویت هوش، تمرکز و حافظه که هر لحظه با پیچیدگی جدید منتظرتان هستند، ارائه الگوریتم منظم پیشرفت‌تان و …. از امکانات خوب این اپلیکیشن محبوب هستند که سرگرمی را در کنار آموزش قرار داده و یک پکیج کامل را فراهم کرده‌است. 

3) اپلیکیشن duolingo

اپلیکیشن duolingo را شاید بتوانیم به عنوان بهترین اپلیکیشن آموزش زبان برای اندروید و آیفون که به صورت رایگان خدمات می‌دهد، معرفی کنیم.

این اپلیکیشن از زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ایتالیایی و … پشتیبانی می‌کند. خب تا اینجا شاید کمی شبیه به بقیه اپلیکیشن‌ها باشد، اما خوبی این نرم‌افزار این است که همان شروع ماجرا، از شما یک آزمون می‌گیرد و سطح‌تان را مشخص می‌کند، بعد از آن لغت‌ها را به شکل تصویری به شما آموزش می‌دهد، پس اگر قلاب حافظه‌تان به تصاویر بهتر گیر می‌کند و شکل‌ها و نقاشی‌ها حاکم بی‌رقیب ذهنتان هستند، می‌توانید با خیال راحت به سراغ این اپلیکیشن بروید و از بازی با تصاویر و کلمه‌ها لذت ببرید.

آدمیزاد وسط این همه درس خواندن نیاز به زنگ تفریح هم دارد، حالا اگر بازی و آموزش در کنار هم باشند که عالی است. Duolingo حواسش به این مورد هم بوده‌است و هر وقت از درس خسته‌شدید، می‌توانید با خیال راحت سری به بازی‌‌های موجود در اپلیکیشن بزنید و سعی کنید لغت مناسب را در جای درستش قرار دهید.

اپلیکیشن دولینگو کاملا رایگان است و برای استفاده از تمام امکانات آن نیازی نیست که تبلیغات رنگارنگ را تحمل کنید یا حق اشتراک فضایی پرداخت کنید.

4) اپلیکیشن memrise

اپلیکیشن memrise به دانشگاه مجازی اهالی گوشی‌های هوشمند معروف است. چرا؟ چون این اپلیکیشن دقیقا شبیه به یک مدرسه‌ی بزرگ است و در آن می‌توانید تقریبا در هر زمینه‌ای از هنر و تاریخ و جغرافیا تا انواع‌ زبان‌ها آموزش ببینید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش