اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811234488914536

تخت بادی، تجربه‌ای متفاوت

آیا استفاده از تخت بادی صحیح است؟

کد: 139811234488914536

http://bit.ly/2V2JN11

، تهران , (اخبار رسمی): تخت بادی یکی از محصولاتی است که در این چند ساله توانسته افراد بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند، زیرا معمولا این تخت‌ها به نحوی طراحی و تولید شده‌اند که می‌توانند در طراحی و دیزاین اتاق خواب نقشی تعیین کننده داشته باشند.

آیا استفاده از تخت بادی صحیح است ؟
تخت بادی توکا شاپ

در این روز و روزگار استفاده از محصولات عجیب و غریب بسیار شایع شده است. البته تخت بادی چنان چیز عجیب و غریبی نیست اما جایگزین کردن این نوع تخت ( بادی ) در منزل به صورت دایمی و جایگزینی با تخت و تشک‌های طبی ایا کار درستی است یا نه؟

تخت بادی دارای مزایا و معایبی است.

مزایای تخت بادی: سبکی فوق العاده، نرمی و راحتی استاندارد، قابل حمل بودن جهت مصارف گوناگون، هزینه پایین، ضد تعریق

معایب تخت بادی: شاید اولین موضوع که به ذهن برید سوراخ شدن یا پنچر شدن این تخت‌ها باشد.

نحوه‌ی استفاده از تخت بادی

اگر برای اولین بار از این تخت استفاده می‌کنید تخت را تا 90 درصد پر و خالی کنید و چند بار این مراحل را تکرار کنید تا ظرفیت تخت کامل شود. با این کار چون اولین بار از تخت استفاده می‌کنید باعث می‌شود تخت به فضایی راحت برای خواب بهتر شما  تبدیل شود. مواظب باشید تخت را بیش از حد پر نکنید اگر بیشتر از حد مجاز پر کنید باعث پارگی تخت و نشت باد می‌شود.

همیشه بعد از پر کردن تخت به سوراخ ریزش توجه کنید و مدام آن را چک کنید و بعد از پر کردن تخت حتمی درب آن را ببندید. این تخت‌ها با باد پر شده‌اند و زیاد مقاوم نیستند پس بیشتر از ظرفیت آن روی تخت نخوابید. اگر تخت از جایی سوراخ شد با آب تمیز بشویید بعد با چسب‌های مخصوص آن را ببندید. برخورد پنجه سگ و گربه باعث پارگی تخت می‌شود پس دور از حیوانات خانگی تخت را نگه داری کنید. این تخت‌ها فقط برای خواب و استراحت هستند. پس بازی کردن بچه‌ها روی تخت باعث صدمه دیدن این تخت می‌شود و به مرور این تخت خراب می‌شود.

از قرار دادن انواع وسایل‌های تیز و برنده مانند چاقو و خودکار روی تخت اجتناب کنید.

مزایا و معایب تخت بادی            

یکی از معایب این تخت‌ها سوراخ شدن آن است چون این تخت‌ها با باد پر می‌شوند و بادی هستند ممکن است با کمترین فشار و یا با برخورد اجسام تیز سوراخ شوند و معایب دیگر آن سوختن پمپ آن است پمپ‌های تخت بادی ضعیف هستند و زودتر می‌سوزند در هنگام خرید تخت اگر پمپ با کیفیت و بهتری را انتخاب کنید ممکن است دیرتر خراب شوند.

مزایای تخت‌های بادی این است که در هنگامی که باد نداشته باشد وزن کمی دارند و فضایی کمتری را اشغال می‌کنند به همین دلیل به راحتی می‌توانید آن را جابجا کنید و بدلیل داشتن پمپ می‌توانید در کمتر از 6 دقیقه آن را باد کنید. این تخت‌ها مخصوص مهمان‌ها و مسافرت هستند در بیشتر مکان‌ها می‌توانید از آن استفاده کنید. اگر اتاق خواب کوچکی دارید و همیشه از تخت های بادی استفاده نمیکنید میتوانید آن را جایی قرار دهید و از سایر وسایل‌ها بجای آن در اتاق استفاده کنید و در صورت لازم بودن با پمپ آن را شارژ و استفاده کنید. اگر بدنبال یک دکوراسیون مدرن و زیبا برای خانه و اتاق خواب خود هستید از تخت‌های بادی استفاده کنید زیرا هم ظاهر زیباتری دارند و هم راحت هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

توکاشاپ

کمپانی اینتکس اولین سازنده محصولات بادی در سال ۲۰۰۰ با سرمایه چند میلیارد دلاری تاسیس و در همان سال تحت ثبت و شناسنامه ملی در ایالات متحده آمریکا به ثبت رسید. از تولیدات اولیه این کمپانی عظیم می توان به اسباب بازی بادی کودک | استخر بادی کودک | مبل بادی | تشک بادی | تخت بادی | استخر پیش ساخته و ... اشاره کرد . پس از مدتی به علت حجم بالای تولید و تقاضای مصرف کنندگان این کمپانی تولیدات خود را به صورت رسمی به چین واگذار نمود و تحت لیسانس آمریکا در بازار شروع به عرضه گردید. در ادامه مطلب مختصری از رویدادها و دستاوردیهای کمپانی اینتکس از سال های ابتدایی تا کنون ارائه میگردد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]