اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811234489012417

خرید کتاب‌های کمک درسی رشته شبکه و نرم افزار رایانه

کد: 139811234489012417

http://bit.ly/39GWRxq

، تهران , (اخبار رسمی): قرن ۲۱ به طور قطع، قرن کامپیوتر و اینترنت است. امروزه از رایانه‌ها در همه سازمان‌ها و ادارات شهرهای بزرگ و کوچک استفاده می‌شود. حجم‌های بزرگ اطلاعات که شاید در زمان‌های قدیم، هزاران هزار کتاب می‌شد، امروزه به راحتی در یک فلش که به اندازه یک بند انگشت هم نیست، جا می‌شوند.

خرید کتاب های کمک درسی رشته شبکه و نرم افزار رایانه
خرید کتاب‌های کمک درسی رشته شبکه و نرم افزار رایانه

افرادی که دوره‌های هنرستان را به پایان می‌رسانند، بدون گذراندن دوره پیش دانشگاهی می‌توانند در کنکور کاردانی پیوسته (فوق دیپلم) شرکت کنند. از سال ۱۳۹۶ مقطع کاردانی پیوسته در موسسات آموزش عالی حذف شد و به جای آن دروس جایگزین در دانشگاه اخذ می‌شود. اکنون امتحان کنکور در برخی رشته‌ها نقشی در پذیرش دانشجو ندارند و علاقه مندان در اولین انتخاب خود بر اساس سابقه‌های تحصیلی پذیرفته می‌شوند. در برخی رشته‌ها مانند ساختمان چند سال است که کنکور برگزار نمی‌شود.

اهمیت رشته شبکه و نرم افزار در چیست؟

قرن ۲۱ به طور قطع، قرن کامپیوتر و اینترنت است. امروزه از رایانه‌ها در همه سازمان‌ها و ادارات شهرهای بزرگ و کوچک استفاده می‌شود. حجم‌های بزرگ اطلاعات که شاید در زمان‌های قدیم، هزاران هزار کتاب می‌شد، امروزه به راحتی در یک فلش که به اندازه یک بند انگشت هم نیست، جا می‌شوند و اطلاعات و تصاویر از طریق شبکه اینترنت، در چند ثانیه، به دورترین نقطعه کره زمین می‌رسند. نقشه‌های ترافیک شهری، وضعیت آب و هوا، خرید همه کالا اکنون از اینترنت قابل دسترسی است. قبلا برای یک خرید ساده باید مدت زمان زیادی را صرف می‌کردید ولی الان با چند کلیک ساده، و وارد کردن شماره کارت خود، آن کالا به دست شما می‌رسد.

به نظر می‌رسد که با پیشرفت ربات‌ها و ترکیب سیستم‌های کامپیوتری و علم رباتیک، استفاده از این وسیله در آینده بیشتر شود. به همین خاطر رشته شبکه و نرم افزار رایانه، یکی از رشته‌های خیلی خوب و پر طرفدار بین بچه‌های هنرستانی است. این رشته در سال‌های گذشته با عنوان کامپیوتر در هنرستان‌ها شناخته می‌شد ولی با تغییر نظام آموزشی، از سال ۹۵ با عنوان جدید شبکه و نرم افزار رایانه، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای دانش آموزهای دختر و پسری که، قصد رفتن به هنرستان را دارند، است.

چگونه متوجه علاقه خود به این رشته شویم؟

اول از همه باید روحیه مطالعه داشته باشید، چون سرعت پیشرفت علم در این رشته‌های زیاد و شما باید همیشه در حال یادگرفتن چیزهای جدید باشید. باید بتوانید بروز باشید و کل اطلاعات جدید را به خاطر بسپارید! مثلا شاید زبان برنامه نویسی اندروید جاوا، فردا با کدهای جدید جایگزین شود و باید بدانید که اگر می‌خواهید در بخش برنامه نویسی و نرم افزار این رشته فعالیت کنید، برنامه نویسان بخش زیادی از وقت را برای رفع خطاها صرف می‌کنند و شاید هم روزها و شب‌هایی طول کشد تا بفهمند مشکل کجاست.

چگونه وارد رشته شبکه و نرم افزار شویم؟

رشته‌های هنرستان در چهار زمینه اصلی دسته بندی می‌‍شوند. این دسته بندی‌ها عبارتند از: صنعت، کشاورزی، هنر، خدمات. رشته شبکه و نرم افزار رایانه در دسته صنعت قرار می‌‌گیرد. مهم ترین و تعیین کننده درس برای این رشته در سال اول متوسطه، درس کار و فناوری است که از همه دروس ضریب آن بیشتر است. بعد از آن هم تربیت بدنی و سلامت. ضرایب دروس ریاضی و فرهنگ و هنر و علو تجربی هم کمی تعیین کننده است. بعد از انجام هدایت تحصیلی که در خردادماه و پایان سال تحصیلی انجام می‌شود، در صورتی که در لیست اولویت‌های مشخص شده، بخش صنعت رشته‌های فنی حرفه‌ای، شما حداقل نمره ورود را کسب کرده باشید، می‌توانید به هنرستان‌هایی که دارای این رشته هستند مراجعه و ثبت نام کنید.

آیا یادگیری زبان انگلیسی به پیشرفت ما در این رشته کمک می‌کند؟

یاد گرفتن زبان انگلیسی بطور مستقیم روی کار شما تاثیرگذار است چون بسیاری از منابع در سطح حرفه‌ای، اول به زبان انگلیسی مطرح می‌شود، در صورتی که زبان انگلیسی شما خوب باشد، می‌توانید خیلی زود پیشرفت کنید. برای مثال سایت‌هایی هستند که برنامه‌های بزرگ دنیا و حرفه‌ای‌ها آنجا اطلاعات را به اشتراک می‌گذارند و شما می‌توانید از این طریق مطالب زیادی یاد بگیرید و به اصطلاح، به روز باشید. از طرف برای سخت افزار هم بسیاری از تجهیزات و بردهای الکترونیکی کاتالوگ‌های انگلیسی دارند که شما برای راه اندازی این تجهیزات و بردهای الکترونیکی، کاتالوگ‌هایی به زبان انگلیسی دارند که شما برای راه اندازی این تجهیزات و همین طور فهمیدن پیام‌ها و خطاها، باید بتوانید کاتالوگ‌ها را بخوانید. پس برای حرفه‌ای شدن نیاز به پیشرفت در زبان انگلیسی دارید.

کتاب‌های کمک درسی ویژه رشته شبکه و نرم افزار رایانه (تمامی پایه‌ها)

 کتاب‌های پایه دهم

  • انتشارات کاگو - دروس طلایی شبکه و نرم افزار رایانه دهم
  • انتشارات اخوان - گام به گام دروس شبکه و نرم افزار رایانه
  • انتشارات چهارخونه - گام به گام دروس شبکه و نرم افزار رایانه
  • انتشارات کانون فرهنگی آموزش - جامع شبکه و نرم افزار رایانه
  • انتشارات چهارخونه - پیک آخر دانش و نرم افزار رایانه

 کتاب‌های پایه یازدهم

  • انتشارات اخوان - گام به گام دروس و شبکه نرم افزار رایانه یازدهم
  • انتشارات چهارخونه - گام به گام شبکه و نرم افزار رایانه یازدهم
  • انتشارات کانون فرهنگی آموزش - جامع شبکه و نرم افزار رایانه یازدهم

 کتاب‌های پایه دوازدهم

  • انتشارات اخوان - گام به گام دروس شبکه و نرم افزار دوازدهم

 کتاب های کنکور کاردانی به کارشناسی

در حال حاضر و با پیشرفت و فراگیر شدن اینترنت و فروشگاه‌های خرید اینترنتی، کمتر کسی پیدا می‌شود که خرید حضوری را به خرید اینترنتی ترجیح دهد، فروشگاه اینترنتی دانش لند، در سال ۱۳۹۷ با هدف ایجاد یک محیط ایمن و راحت برای خرید اینترنتی کتاب‌های کمک درسی و بازی‌های فکری، تاسیس شد؛ دانش لند با داشتن دسته بندی‌های متنوع، عرضه کتاب‌های ناشران معتبر و بررسی جامع محصولات، لذت یک خرید اینترنتی دلچسب را برای شما فراهم کرده است.

علاقه مندان برای خرید کتاب های کمک درسی رشته شبکه و نرم افزار رایانه می‌توانند به سایت دانش لند مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانش لند

هدف ما در دانش لند فراهم کردن محیطی است که بتوانید به‌راحتی آن‌چه را که می‌خواهید خریداری کنید، نه این‌که مجبور شوید از میان گزینه‌های موجود یکی را انتخاب کنید. بدون اغراق هرچه برای آموزش دیدن و آموزش دادن نیاز دارید در دانش لند فراهم شده است. ما شعار “هر روز تازه‌تر می‌شویم” را برای دانش لند برگزیدیم، چرا که وظیفه یک سایت و فروشگاه اینترنتی با موضوع آموزش چیزی غیر از این نیست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | نشریات و کتاب