اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811234489614164

آژانس مسافرتی الیت تورهای ویژه ماه عسل مشهد و کیش برگزار می‌کند

زوج‌های جوان ماه عسل خود را به آژانس مسافرتی الیت بسپارند

کد: 139811234489614164

http://bit.ly/38xC13s

، (اخبار رسمی): مجموعه الیت قصد دارد به شما کمک کند سفر ماه عسل به یاد ماندنی و خاطره انگیزی داشته باشید، به همین منظور تورهایی ویژه‌ای برای زوج‌های جوان به مقصدهای کیش و مشهد با شرایط بسیار استثنایی برگزار می‌کند.

زوج های جوان ماه عسل خود را به آژانس مسافرتی الیت بسپارند
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

اگر به تازگی ازدواج کرده‌اید و به دنبال بهترین تور برای ماه عسل خود هستید، آژانس مسافرتی الیت شما را به تورهای ویژه ماه عسل کیش و مشهد دعوت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی آژانس مسافرتی الیت؛ برای اولین بار اقدام به راه اندازی تورهای ماه عسل مشهد و کیش کرده است.

هانیه شمس، مدیر آژانس مسافرتی الیت در خصوص این مطلب گفت: ماه عسل، سفری است که از آن به عنوان خاطره انگیزترین سفر زندگی مشترک نام برده می‌شود، پس قطعا باید دارای خصوصیات منحصر به فرد و ویژه‌ای باشد تا در تمام طول زندگی در ذهن زوج جاودانه شود.

وی ادامه داد: مجموعه الیت قصد دارد به شما کمک کند سفر ماه عسل به یاد ماندنی و خاطره انگیزی داشته باشید، به همین منظور تورهایی ویژه‌ای برای زوج‌های جوان به مقصدهای کیش و مشهد با شرایط بسیار استثنایی برگزار می‌کند.

شمس تصریح کرد: همچنین برای کمک به زوج‌های جوان و کم کردن مخارج اولیه مراسم ازدواج و ماه عسل آنها، مجموعه الیت تورهای ویژه ماه عسل مشهد و کیش را ویژهء زوج‌های جوان اقساطی کرده است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانند با شماره پشتیبانی در تهران 02128421771 و یا شماره پشتیبانی در کرمانشاه 08338439527 در ارتباط باشند.

گفتنی است پشتیبانی آژانس مسافرتی الیت به عنوان یک مشاور سفر قابل اعتماد به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین خواهد بود و هموطنان عزیز می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مجموعه الیت استفاده کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]