اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811234489911675

فرم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

کد: 139811234489911675

http://bit.ly/39Gw6ce

، تهران , (اخبار رسمی): دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه‌های معتبر از لحاظ مدرک علمی و آموزشی است. دانشگاه علمی کاربردی از سال 88 به بعد در قالب کنکور سراسری و بدون کنکور دانشجو پذیرش می‌کند. پذیرش دانشجو در این دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی است.

فرم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

فرم پیش ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ماه 98 به صورت پی دی اف است که شامل 30 بند است و داوطلبان باید قبل از مراجعه به دانشگاه انتخابی و همچنین انتخاب رشته این فرم را تکمیل کنند، نحوه پر کردن فرم پیش ثبت نام خیلی مهم است و می‌تواند نقش تعیین کننده در قبولی داوطلب در رشته انتخابی داشته باشد توصیه می‌شود که برای نحوه پر کردن دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران مجرب مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش در تماس باشید.

دریافت فرم پیش ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی بهمن ماه 98

برای دریافت فرم پیش ثبت نام می‌توان آن را دانلود و پرینت کرد اما قبل از گرفتن فرم پیش ثبت نام حتما نحوه پر کردن هر کدام از فرم‌های دو مقطع مختلف را مطالعه باید کرد. فرم پیش ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بهمن باید بررسی شود.

رشته‌های ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 98

دانشگاه علمی کاربردی رشته‌های زیادی را در مقطع کاردانی و کارشناسی پذیرش می‌‌کند که این پذیرش‌ها معمولا در دو دوره مهرماه و بهمن ماه انجام می‌گیرد. تنوع رشته‌ها در دانشگاه علمی کاربردی شامل 4 زیرگروه است. صنعت، کشاورزی، خدمات، رشته‌های بدون کنکور علمی کاربردی در واحدهای دانشگاهی متفاوت است، به گونه‌ای که تعدادی از واحدهای تخصصی فقط رشته‌های مرتبط به واحدها را ارائه می‌دهند. 

رشته‌های فوریت‌های پزشکی، اتاق عمل در واحد علمی کاربردی علوم پزشکی تهران پذیرش خواهند شد.

معرفی دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه‌های معتبر از لحاظ مدرک علمی و آموزشی است. دانشگاه علمی کاربردی از سال 88 به بعد در قالب کنکور سراسری و بدون کنکور دانشجو پذیرش می‌کند. پذیرش دانشجو در این دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی است. معمولا متقاضیان و داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام خود به سایت سازمان سنجش و سایت درخت دانش مراجعه کرده و خرید کارت اعتباری را انجام می‌دهند.

لذا کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط عمومی و اختصاصی به شرح ذیل هستند، می‌توانند در پذیرش مذکور ثبت نام و شرکت کنند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 98

داوطلب متقاضی شرکت در پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی باید اقدامات زیر را به موقع و در مهلت مقرر انجام دهد:

1- مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور.

2- دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان و مطالعه آن.

3- مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان، برای تهیه کارت اعتباری.

هزینه و نحوه خرید کارت اعتباری پیش ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 98

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌ نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و پرداخت مبلغ 275.000 (دویست و بیست هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام بدون کنکور علمی کاربردی 98 در مقطع کاردانی و در مقطع کارشناسی ناپیوسته 34500 مبلغ خرید کارت بوده، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال 12 رقمی) اقدام کنند.

نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی 98

نحوه گزینش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن 98 در هر یک از کدرشته محل‌های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی - کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد. بدیهی است برای هر یک از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مرکز آموزشی ضروری است.

مدارک مورد نیاز برای پیش ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 98

داوطلب باید پس از مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی 98 و آشنایی با کلیه شرایط و ضوابط پذیرش، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام اقدام کند. لازم به توضیح است که دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی سال 98 همزمان با شروع ثبت‌ نام از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان در دسترس خواهد بود. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مشاوره تحصیلی درخت دانش

درخت دانش : سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش پشتیبان شما در طول فرآیند تحصیل می باشد، این مجموعه در نظر دارد با ارائه ی مستندات و بیان و بازتعریف مساله، مسائل و دغدغه های فکری تحصیلی شما را بررسی کرده و در مواجهه با آنها در کنار شما همچون درختی تنومند، با اقتدار ایستاده است و در امر ضرورت مشاوره انتخاب رشته، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برنامه ریزی هدایت تحصیلی با هدف ارتقاء سطح علمی جامعه در کنار شما خواهد بود.

اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش