اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811234491113337

عوامل تاثیر گذار در بازدهی کمپرسور هوا

کد: 139811234491113337

http://bit.ly/2u8nmwA

، تبریز , (اخبار رسمی): در ادامه مهم ترین عامل تاثیر گذار در عملکرد کمپرسورهای هوا بررسی و مهم ترین مقوله این بحث که ارتفاع از سطح دریا است، مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است.

عوامل تاثیر گذار در بازدهی کمپرسور هوا
تابلو شاخص ارتفاع از سطح دریا

یکی از چند عامل مهم و تاثیر گذار در بازدهی کمپرسور ارتفاع از سطح دریا است. شاید این سوال بوجود آید که بین این دو عامل یعنی ارتفاع از سطح دریا و بازدهی کمپرسور چه ارتباطی وجود دارد؟

اغلب صاحبان صنایع همیشه کمپرسور های خود را بر حسب نیاز دستگاه‌های درگیر در خط تولید خود تهیه می‌کنند و بدون در نظر گرفتن عوامل محیطی نسبت به انتخاب کمپرسور اقدام می‌کنند که متاسفانه پس خریداری و راه اندازی متوجه این مساله می‌شوند که کمپرسور خریداری و راه اندازی شده  بازدهی کافی را نداشته و تمامی هزینه و زمان صرف شده بیهوده بوده است.

مهم ترین عامل بوجود آمدن این مشکل مقوله ارتفاع از سطح دریا است.

با توجه به اینکه با افزایش ارتفاع از سطح دریا میزان چگالی هوا کمتر شده و فشار ورودی هوا به کمپرسور بر نسبت فشار خود دستگاه تاثیرگذار است و موجب  کاهش فشار هوا خروجی از دستگاه می‌شود.

همچنین نکته مهم‌تر اینکه در ارتفاع‌های بالاتر از سطح دریا به دلیل کم شدن چگالی هوا کولینگ موتورهای الکتریکی همانند  الکتروموتور که وظیفه تولید نیرو و انتقال به وسیله تسمه را دارد نیز ضعیف‌تر می‌شود.

در حول محور این موضوع به این نتیجه می‌رسیم که الکتروموتورها برای موقعیت‌هایی که ارتفاع از سطح دریا بالاتر از حد تعیین شده طبق جدول استاندارد است بایستی سایز بالاتر و توان مصرفی بیشتری مد نظر گرفته شود.

در جدول ارتفاع از سطح دریا شهر های استان های ایران حین درخواست خرید کمپرسور باید میزان ارتفاع از سطح دریا مطرح شود تا کارشناسان در اسرع وقت با بررسی فاکتورهای مهم ارائه شده توسط مشتری بتوانند بهترین راهنمایی را انجام دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بادرو کمپرسور

بادرو کمپرسور با نزدیک به نیم قرن تجربه و حضور بین المللی در صنعت کمپرسورسازی و با هدف گسترش کیفیت و جلب رضایت مشتری فعالیت نموده است . فروش و خدمات پس از فروش انواع کمپرسور و محصولات وابسته به این صنعت تنها بخشی از دستاوردهای ما برای گسترش سبد محصولات بادرو در این سال ها بوده است که با تلاش شبانه روزی و تحقیقات جامع کارشناسان به این مهم دست یافته ایم .در راستای خدمات بهتر مدیران فروش بادرو در تمام روزهای سال آماده پاسخگویی به نیاز شما مشتریان خواهد بود .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار