اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981123449158392

خرید بیمه شخص ثالث در هر زمان و مکان

کد: 13981123449158392

http://bit.ly/38Fm5fA

، (اخبار رسمی): با خرید آنلاین بیمه شخص ثالث از بیمیتو می‌توان در زمان خرید، قیمت و شرایط بیمه‌نامه را در بین همه شرکت‌های بیمه دید و آن‌ها را با هم مقایسه کرد.

خرید بیمه شخص ثالث در هر زمان و مکان
خرید بیمه شخص ثالث در هر زمان و مکان

بیمه اتومبیل انواع مختلفی دارد و همه افرادی که صاحب خودرو باشند می‌توانند از این بیمه‌ها استفاده کنند. بیمه‌های اتومبیل باعث می‌شوند که اشخاص با اطمینان و آسودگی خاطر بیشتری نسبت به رانندگی و استفاده از خودرو اقدام کنند. بیمه‌های اتومبیل شامل بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خودرو است. در گذشته بیمه حوادث راننده نیز یکی دیگر از بیمه‌های اتومبیل بود که خسارات جانی واردشده به  رانده مقصر را پرداخت می‌کرد اما بعدها این بیمه به عنوان پوششی از بیمه شخص ثالث درآمد و با خرید بیمه شخص ثالث ، خسارت‌های جانی واردشده به راننده نیز تحت پوشش قرار می‌گیرد. بیایید کمی بیشتر با جزییات بیمه شخص ثالث آشنا شویم و ببینیم این بیمه به چه کار می‌آید!

بیمه شخص ثالث بیمه‌ای واجب برای هر خودرو

بیمه شخص ثالث بیمه‌ای اجباری است به این معنی که همه دارندگان خودرو باید این بیمه را تهیه کنند و بدون داشتن این بیمه‌نامه از نظر قوانین راهنمایی و رانندگی اجازه تردد ندارند. چنانچه راننده‌ای بدون داشتن بیمه شخص ثالث اقدام به رانندگی کند، پلیس می‌تواند خودروی وی را متوقف کرده و مطابق قانون با وی برخورد کند. بیمه شخص ثالث بیشتر از آن که یک سازوکار برای جبران خسارت باشد به نوعی تعهدی برای انجام وظیفه انسانی است.

اگر بیمه‌گزار در حین رانندگی به اشتباه باعث ایجاد خسارت‌های مالی و جانی برای افراد دیگر شود، بیمه شخص ثالث این خسارات را می‌پردازد. به همین دلیل است که می‌گوییم داشتن بیمه شخص ثالث در واقع تعهدی برای جبران خطای راننده است. طبیعی است که اگر ناخواسته به دیگران خسارت وارد کنید باید خسارت‌واردشده را جبران کنید. از آنجایی که ممکن است خساراتی که در اثر تصادفات و سوانح رانندگی پیش می‌آید بسیار بیشتر از توان بیمه‌گزار باشد، بیمه شخص ثالث در جبران این خسارت به وی کمک می‌کند.

بهترین شیوه خرید بیمه شخص ثالث کدام است؟

اگر بخواهید بیمه شخص ثالث بخرید می‌توانید به نمایندگی یکی از شرکت‌های بیمه مراجعه کرده و برای خودروی خود بیمه شخص ثالث را تهیه کنید. اما امروزه دیگر این روش مناسبی برای خرید بیمه نیست. با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فضای آنلاین، شکل خرید‌ها نیز تغییر یافته و از طرفی امکانات فضای اینترنت به گونه‌ای است که آزادی انتخاب بیشتری به افراد در خرید می‌دهد؛

در ضمن میزان شفافیت بیشتری در خرید آنلاین وجود دارد. به عبارتی اکنون شما به جای صرف وقت و انرژی و رفتن به نمایندگی بیمه می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز و در هر جا که باشید به صورت آنلاین بیمه شخص ثالث خودتان را از هر شرکت بیمه‌ای که می‌خواهید از طریق بیمیتو بخرید. بیمیتو سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه است و به شما در یافتن و خرید بهترین بیمه شخص ثالث کمک می‌کند.

کافی است به سایت بیمیتو مراجعه و گزینه خرید بیمه شخص ثالث را انتخاب کنید. مزیت خرید بیمه شخص ثالث در این است که می‌توانید با استفاده از امکان مقایسه، قیمت بیمه و سقف تعهدات آن را در بین شرکت‌های بیمه مشاهده کرده و با یکدیگر مقایسه کنید. همین امکان مقایسه است که باعث می‌شود تا بهترین بیمه شخص ثالث متناسب با نیاز خودتان را بخرید که از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه باشد.

در هیچ یک از مراحل خرید آنلاین بیمه شخص ثالث از بیمیتو نیازی به مراجعه حضوری به نمایندگی‌های بیمه ندارید و پس از خرید نیز بیمه‌نامه به صورت کاملاً رایگان به آدرس شما ارسال می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمیتو

از طریق اپلیکیشن و وب‌سایت بیمیتو هر لحظه و هر جایی که هستی می‌تونی به صورت آنلاین بیمه بخری. فقط کافیه به چند تا سوال ساده، جواب بدی تا بتونی کیفیت و قیمت ده‌ها شرکت بیمه مورد تایید بیمه مرکزی رو مقایسه کنی. آخر سر بیمه‌ای که به نظرت مناسب‌تر هست رو انتخاب کنی و بخری و در خونه تحویل بگیری.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه