اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811244492710239

استفاده از کاغذ دیواری رنگ روشن

کد: 139811244492710239

http://bit.ly/2T18w3c

، تهران , (اخبار رسمی): رنگ صورتی از ترکیب دو رنگ قرمز و سفید به دست می‌آید و جزو رنگ‌های گرم محسوب می‌شود.

کاغذ دیواری صورتی
استفاده از کاغذ دیواری رنگ روشن

رنگ صورتی برای توصیف گل رز به کار می‌رود و مکمل آن، رنگ سبز است. رنگ صورتی نرم و لطیف، دوستانه، صلح آمیز و آرام است، در عین حال جسورانه و پر جنب و جوش و تحریک کننده احساسات عاطفی نیز است.

استفاده از تناژهای مختلف این رنگ در قسمت‌های مختلف منزل باعث نگاهی جدید، شیک و جذاب می‌شود. به عنوان مثال: دراورها، کاغذ دیواری، مبلمان، پرده‌ها و یا هر تزیینی که شما برای دکوراسیون داخلی استفاده می‌کنید. فقط توجه داشته باشید که نباید به طور یکنواخت و خیلی ساکن از این رنگ استفاده کرد چرا که تاثیرات منفی هم ممکن است داشت باشد.

شاد ترین نوع رنگ در دیزاین داخلی، رنگ صورتی است که عمدتا برای فضاهایی که مربوط به کوکان دختر است که در ایجاد روحیه مثبت آنها تاثیرگذار است، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

صورتی، در کنار سفید فضایی شیک و آرامی ایجاد می‌کند. اگر می‌خواهید فضا کلاسیک‌تر به نظر برسد این ترکیب را فراموش نکنید. اگر صورتی را با مشکی ترکیب کنید، ترکیب زیبایی ایجاد می‌‌شود که برای اتاق نشیمن و خواب گزینه مناسبی است. همچنین ترکیب صورتی با قهوه‌ای شکلاتی، برای اتاق نشیمن بسیار موثر واقع می‌شود.

صورتی چرک، کمی خاکستری در خود دارد که باعث می‌شود فضا کامل‌تر به نظر آید. این رنگ به شکل فوق العاده‌ای با رنگ‌های روشن‌تر از خود مثل سفید نقره‌ای و فیروزه‌ای کامل می‌شود. هر سایه روشنی از خاکستری همیشه بهترین ترکیب با رنگ صورتی است. صورتی ملایم و مات در کنار انواع خاکستری‌ها، هماهنگی ایده آلی ایجاد می‌کند. برای این منظور می‌توانید یکی از دیوارهای اتاق را کاغذ دیواری صورتی کنید و برای مابقی دیوارها از کاغذ دیواری با رنگ‌های متنوع خاکستری استفاده کرده و ترکیبی دلپذیر بسازید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل