اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811244492810239

استفاده از کاغذ دیواری سبز چمنی

کد: 139811244492810239

http://bit.ly/39EzwfK

، تهران , (اخبار رسمی): رنگ سبز، طیف وسیعی از رنگ‌ها را در برمی‌‌گیرد و به سبک خاصی اختصاص ندارد و شما می ‌توانید منزلتان را به سبک دلخواه خود چیدمان کنید.

کاغذ دیواری سبز چمنی
استفاده از کاغذ دیواری سبز چمنی

رنگ سبز، طیف وسیعی از رنگ‌ها را در برمی‌‌گیرد و به سبک خاصی اختصاص ندارد و شما می‌توانید منزلتان را به سبک دلخواه خود چیدمان کنید.

سبز چمنی تیره یکی از طیف‌های پرکاربرد رنگ سبز است که در ادامه بیشتر بررسی شده است. رنگ سبز چمنی در دکوراسیون اتاق نشیمن تداعی گر بعد از ظهر تابستانی است. این طیف از رنگ سبز یکی از شیک‌ترین گزینه‌ها برای استفاده در دکوراسیون فضای بزرگ است و سبکی معاصر را برای این فضای بزرگ به وجود می‌آورد.

رنگ سبز چمنی و رنگ طلایی هم ‌نشین‌‌های بسیار خوبی برای دیوارها هستند. کاغذ دیواری نوعی پوشش برای ایجاد زیبایی و تغییرات بر روی انواع دیوارهای داخلی است و این ترکیب رنگ انتخاب بسیار سنجیده‌ای برای کاغذ دیواری است.

اگر در محیط منزل، اتاق خواب و یا محیط کار خود احساس کسالت و خستگی دارید بهتر است از کاغذ دیواری سبز چمنی برای بهبود روحیه، انتقال انگیزه، حس سرزندگی، نشاط و... استفاده کنید.

قطعا استفاده از انواع کاغذ دیواری رنگ روشن مانند رنگ سفید، رنگ طوسی، رنگ خاکستری، رنگ لیمویی و... بهترین مکمل برای کاغذ دیواری سبز چمنی است. رنگ سبز چمنی در مکان‌های عمومی از جمله مهدکودک‌ها به دلیل انتقال حس شادی و نشاط بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل