اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811244493312126

بررسی دوربین چشمی وای فای

کد: 139811244493312126

http://bit.ly/2SyyQCV

، تهران , (اخبار رسمی): این دوربین مراقبتی کوچک (چشمی) دارای وای فای از دسته دوربین‌های کوچک و ریز با کیفیت بالای فیلمبرداری و ابعاد کوچک است.

دوربین چشمی وای فای
دوربین چشمی وای فای از نوع دوربین های کوچک مینی دی وی

این دوربین در رده دوربین‌های قدرتمند مراقبتی است، به طوری که از طریق اتصال به وای فای WIFI می‌توانید تصاویر را از هر جایی مشاهده کنید و از این رو می‌توانید زمانی را که سر کار هستید و پدر سالخورده‌ شما و یا فرزند دلبندتان، تحت نظر پرستار ویژه خود هستند، شما لحظه به لحظه نحوه رفتار او را همراه با صدای زنده محیط، با عزیزانتان، هر لحظه، مانیتورکنید، یا برای نظارت برکار کارمندان و .... از آن استفاده کنید.

دوربین چشمی وای فای EYE CAM WIFI دارای قابلیت‌های بسیاری است.

یکی از قابلیت‌های این دوربین لنز بسیار قدرتمند آن است، که به راحتی می‌تواند با کیفیت 4K تصاویر را تا فاصله 10 متری ثبت و ضبط کنند. از طرفی این دوربین قابلیت این را دارد که در 3 کیفیت دیگر (720/1080/2K) فیلمبرداری کند. این کیفیت‌ها به دوربین کمک می‌کنند که شارژ بیشتری را حفظ کند، به عنوان مثال زمانی که دوربین در حالت فیلمبرداری 4K است بیشتر از 30 دقیقه نمی‌تواند فیلمبرداری کند، ولی در حالت 720 یک ساعت و نیم فیلمبرداری می‌کند.

این دوربین دارای نقطه اتصال به گوشی همراه است، به طوری که به راحتی با دانلود کردن اپلیکیشن Minihdcam می‌توان، به راحتی به دوربین خود وصل شد و از هر جایی تصاویر را به همراه صداهای داخل محیط بر روی گوشی همراه خود، در هر لحظه داشت. از این روست که بیشتر این دوربین‌ها را برای کارهای مراقبتی استفاده می‌کنند چرا که لحظه به لحظه می‌توان دوربین را چک کرد.

علاقه مندان برای خرید دوربین چشمی وای فای می‌توانند به سایت www.minidvpro.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مینی دی وی |MiniDvPro

مینی دی وی پرو مفتخر است که بعد از 12 سال سابقه کاری در زمینه دوربین های کوچک بند انگشتی ( مینی دی وی ) با حذف کامل واسطه ها محصول با کیفیت و درجه یک را به شما عزیزان عرضه میکند. این شرکت در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه واردات دوربین های مدار بسته اغاز کرد و پس از 4 سال کار کردن روی واردات دوربین های کوچک (مینی دی وی ) به صورت عمده ، به خاطر تقاضای بالای مشتریان عزیز ، تصمیم به راه اندازی این سایت و فروش محصولات به صورت عرضه مستقیم و تک فروشی به سر تا سر ایران اقدام نمودیم .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]