اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811244493513782

با هدف دسترسی سریع‌تر و وسیع‌تر متقاضیان خدمات بیمه بدنه راه اندازی شد

رونمایی از سامانه پذیرش واستعلام قیمت بیمه بدنه نمایندگی503683بیمه پارسیان

کد: 139811244493513782

http://bit.ly/2Hz9Vso

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف دسترسی سریع‌تر و وسیع‌تر متقاضیان بیمه بدنه خودرو و راهنمایی بیمه گذاران جهت مقایسه قیمت شرکت‌های مختلف بیمه‌ای، از سامانه پذیرش و استعلام قیمت بیمه بدنه به آدرس parsianagent.ir در تاریخ 22 بهمن 1398 رونمایی شد.

رونمایی سامانه پذیرش و استعلام قیمت بیمه بدنه نمایندگی 503683 بیمه پارسیان
رونمایی از سامانه استعلام قیمت و فروش اینترنتی بیمه بدنه خودرو

به گزارش روابط عمومی نمایندگی رسمی ظهیری سروری بیمه پارسیان، سایت parsianagent.ir که یک سایت اطلاع رسانی و ارائه دهنده انواع خدمات مختلف بیمه‌ای است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدید قصد دارد دسترسی سریع‌تر و وسیع‌تر متقاضیان بیمه بدنه خودرو و راهنمایی بیمه گذاران جهت مقایسه قیمت شرکت‌های مختلف بیمه‌ای را تسهیل کند.

علیرضا ظهیری سروری، مدیر نمایندگی رسمی کد 503683 بیمه پارسیان در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی سامانه استعلام اینترنتی قیمت بیمه بدنه گفت: «صنعت بیمه نیز همچون همه صنایع در جهان همگام با پیشرفت تکنولوژی و فناوری اطلاعات دستخوش پیشرفت‌های بزرگی در زمینه بازاریابی و ارائه خدمات مختلف شده است. اما در این میان وجود سامانه و رسانه‌ای گویا و شفاف جهت آگاه سازی بیمه گذاران و استفاده کنندگان از خدمات اینترنتی این صنعت بسیار ضروری بود. لذا در بخش استعلام قیمت بیمه بدنه وبسایت parsianagent.ir تلاش شده است تا با ارائه اطلاعات مفید و آگاهی دهنده، بیمه گذاران محترم در راستای تهیه متناسب ترین بیمه نامه جهت پوشش حداکثری مخاطراتشان راهنمایی شوند. »

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « در اغلب سامانه‌های استعلام و فروش اینترنتی بیمه نامه، به جهت ارائه ارزانترین قیمت متاسفانه با حداقل پوشش‌های ممکن قیمت‌ها به متقاضیان ارائه می‌شود. در صورتی که در این سامانه ضمن ارائه راهنمایی‌های لازم بیمه گذار با آگاهی کامل نسبت به انتخاب پوشش‌ها مختار است. همچنین کارشناسان این نمایندگی جهت مشاوره‌های تخصصی‌تر با متقاضیان در صورت نیاز تماس خواهند گرفت. »

گفتنی است نمایندگی ظهیری سروری بیمه پارسیان، به مناسبت این رونمایی، اقدام به اعطاء تخفیف بیمه بدنه تا سقف 80 درصد به مدت محدود کرده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به وبسایت parsianagent.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری سروری

نمایندگی رسمی کد 503683 بیمه پارسیان با مدیریت علیرضا ظهیری‌ سروری افتخار دارد تا مشاور و ارایه‌ دهنده‌ انواع‌ خدمات بیمه ای، بیمه‌نامه‌ مهندسی، باربری، مسئولیت، اتومبیل، درمان‌ مسافرتی، درمان‌ و حوادث‌ گروهی و عمر و سرمایه‌گذاری شما در سراسر کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه