اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811244493613662

با هدف دسترسی آسان تر شنا عزیزان به نمونه محصولات تولیدی جدیدانجام شد

ارتقا و بهینه سازی سایت سینما چوب فیدار 

کد: 139811244493613662

http://bit.ly/2wr1o8Z

، تهران , (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید سینما چوب فیدار از تاریخ 1397/08/12 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت سینما چوب فیدار 
صندلی آمفی تئاتر

به گزارش روابط عمومی سینما چوب فیدار، وبسایت این شرکت فعال در تولید صندلی آمفی تئاتر از تاریخ 1397/08/12 بروز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس www.cinema-choob.com در دسترس مشتریان و علاقه مندان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه وبسایت، بخش‌های فیلم‌ها و مقالات به فهرست وبسایت اضافه و سرعت بالاتر، امکان بازدید و خواندن مقاله‌های چکیده برای مخاطبان میسر شده است.

حجت اکبر نیا مدیرعامل سینما چوب فیدار با اعلام این خبر گفت: رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و ارگان‌های دولتی و خصوصی و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.

وی ادامه داد: دسترسی آسان‌تر عزیزان به نمونه محصولات تولیدی جدید مورد توجه است.

او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: پس این به روزرسانی به دنبال ارائه اپلیکیشن حوزه تولید صندلی آمفی تئاتر و سینما برای راحتی کارفرمایان و ادارات هستیم.

گفتنی است وب سایت این مجموعه همزمان با سالگرد تاسیس مجموعه، رونمایی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سینما چوب فیدار

شرکت سینما چوب فیدار تولید و صادر کننده انواع صندلی های سینما ، صندلی همایش ، صندلی آمفی تئاتر و صندلی کنفرانس تجهیز کننده کامل انواع سالن های سینما ، آمفی تئاتر ، چند منظوره، همایش، سمینار ، کلاس های آموزشی و دکوراسیون های اداری اعم از تجهیز دکور سالن ، نصب صندلی سالن ، طراحی و مشاوره سالن ، صوت و تصویر سالن ها و نور عمومی و اختصاصی سالن ها

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]