اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981125449409830

«بازتاب» نرم‌افزار تحت وب مدیریت محتوای خبری، اطلاع‌رسانی رونمایی شد

بازتاب در اکوسیستم خبری ایران و بین‌الملل

کد: 13981125449409830

http://bit.ly/2HAWc4B

، تهران , (اخبار رسمی): امکانات و ویژگی‌های محصول جدید شرکت توسعه نرم‌افزاری وب‌مهراز با نام بازتاب بگونه‌ای طراحی و تدوین شده است تا تسهیل‌گری بسزایی در اکوسیستم خبری ایران به ویژه خبرگزاری‌ها داشته باشد.

ارائه بازتاب در اکوسیستم خبری ایران و بین‌الملل
محیط گرافیکی و کاربرپسند بازتاب - نرم‌ افزار خبرگزاری و تولید محتوای شرکت توسعه نرم‌ افزاری وب مهراز

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه نرم‌افزاری وب‌مهراز، دی‌ماه 1398، محصول جدیدی از این مجموعه به نام بازتاب منتشر شده است که به نوبه خود می‌تواند تاثیر بسزایی در رشد و توسعه اکوسیستم خبری ایران و همچنین روابط عمومی و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی سازمان‌های دولتی و خصوصی داشته باشد.

بر اساس این گزارش، این محصول نرم‌افزاری که در حوزه خبرگزاری و تولید محتوا ارائه شده است، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر سیستم سردبیری حرفه‌ای‌تری ارائه کند تا این نرم‌افزار، افزایش سرعت عمل با در نظر گرفتن کیفیت محتوا را برای مصرف‌کنندگان فراهم آورد.

علیرضا احمدی بابلانی، مدیرعامل وب‌مهراز، تولید این محصول را نتیجه 6 سال فعالیت مداوم و تحلیل محور در این مجموعه دانست و به تخصصی و منحصر بفرد بودن این محصول در نوع خود اشاره کرد که حاصل تلاش‌های مداوم و ارزش‌آفرینانه اتاق فکر و تیم فنی شرکت توسعه نرم‌افزاری وب‌مهراز است.

وی با اشاره به چند سطحی بودن این نرم‌افزار و قابلیت‌های تخصصی آن، افزود: «بازتاب، به دلیل بومی بودن هسته مرکزی آن و تمایز آن از نرم‌افزارهای مشابه که اکثراً نسخه فارسی سازی شده نرم‌افزارهای خارجی هستند، محدودیت‌های مدیریت محتوا و همچنین محدودیت‌های مدیریت پرسنل تخصصی تولید محتوا را از میان برداشته و به توسعه هرچه بیشتر سازمان‌های کوچک و بزرگ منجر می‌شود.»

احمدی بابلانی با اشاره به توان تخصصی شرکت توسعه نرم‌افزاری وب‌مهراز در تولید نرم‌افزارهای تحت وب، خاطر نشان کرد: «وب‌مهراز در صدد ارائه خدمات در حوزه‌های تخصصی دیگر نیز است و در سال آتی، نرم‌افزار دیگری را رونمایی خواهد کرد که به رفع نیازهای تخصصی یکی از حوزه‌های خدماتی دیگر خواهد پرداخت.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وب مهراز

در یک تعریف کوتاه شرکت توسعه نرم افزاری وب مهراز تجربه دیجیتالی برندها و سازمان‌ها در ارائه خدمات خود به مشتریان و مخاطبین می‌باشد. گروه وب‌مهراز در سال 1389 با هدف توسعه نرم‌‌افزارهای تحت وب تاسیس گردید و چندین پروژه در این شرکت در زمینه آموزش ، تبلیغات و کسب‌وکار اینترنتی و خدمات آنلاین تعریف گردید. شرکت داده پردازان وب مهراز به شماره ثبت 12595 در زمینه طراحی و توسعه نرم‌افزارهای تحت وب و موبایل فعالیت می‌نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]