اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13981126449489365

کانادا در سال 2020 پذیرای مهندسان کامپیوتر

مشاغل مرتبط با مهندسی کامپیوتر در کانادا

کد: 13981126449489365

http://bit.ly/38py2pr

، تهران , (اخبار رسمی): تقاضای بالا برای مشاغل مرتبط با تکنولوژی در سال 2020 در کانادا رو به افزایش است. کمبود نیروی کار به خصوص در استان‌های بریتیش کلمبیا و انتاریو باعث افزایش آگهی‌های استخدام شده است. در سال 2020 استان بریتیش کلمبیا و انتاریو برنامه‌های موقت پذیرش مهاجر با تخصص کامپیوتر خود را تمدید کردند.

مشاغل مرتبط با مهندسی کامپیوتر در کانادا
مشاغل مرتبط با مهندسی کامپیوتر در کانادا

کانادا در سال 2020 پذیرای مهندسان کامپیوتر و مشاغل مرتبط با آن خواهد بود

کانادا در سال 2020 پذیرای مهندسین کامپیوتر و مشاغل مرتبط با آن خواهد بود. تقاضای بالا برای مشاغل مرتبط با تکنولوژی در سال 2020 در کانادا رو به افزایش است. کمبود نیروی کار به خصوص در استان‌های بریتیش کلمبیا و انتاریو باعث افزایش آگهی‌های استخدام شده است.

در سال 2020 استان بریتیش کلمبیا و انتاریو برنامه‌های موقت پذیرش مهاجر با تخصص کامپیوتر خود را تمدید کردند. در حال حاضر نیروی‌های کاری که بتوانند تمام مشاغل کانادا را پر کنند کم است و باید به دنبال مهاجران با مهارت‌های بالا بود که بتوانند نیازهای شغلی را تامین کنند. یکی از کاریابی‌های کانادا به نام Randstad پیش بینی خود در مورد این مشاغل (مرتبط با تکنولوژی) را اعلام کرد.

بیشترین تخصص‌ها مربوط به افراد مسلط به کدنویسی با زبان‌های رایج مانند جاوا، پایتون، زبان‌های مبتنی بر C بوده است. میانگین حقوق پرداختی برای این مشاغل 81570 دلار کانادا در سال است. کمترین حقوق پرداختی در سال گذشته برابر 55000 دلار کانادا در سال و بیشترین برابر 140000دلار کانادا بوده است. این مبالغ پرداختی برای ساکنین در شهرهای تورنتو، مونترال و ونکوور است.

طبق گزارش کاریابی رانداشتات،موقعیت‌های شغلی زیر بیشتر تقاضا دارد:

برنامه نویسان کامپیوتر

مهندسان کامپیوتر با مهارت در برنامه نویسی مخصوصا زبان‌های جاوا، پایتون و دات نت که خدمات پشتیبانی سایت را نیز انجام می‌دهند.

مدیر پروژه IT

تقاضا برای این موقعیت شغلی در کانادا افزایش یافته است. کارفرماها به دنبال افرادی هستند که مهارت‌های مدیریت پروژه بطور خاص PMI،PMP، یا مدرک Agile را دارند.

تضمین کیفیت

متخصصان بررسی کننده وب سایت یا اپلیکیشن که باگ‌های نرم افزاری یا یوزر پسند بودن را چک می‌کنند.

تحلیلگر داده

تحلیلگران داده از مجموع اطلاعاتی که شرکت‌ها برای اداره مشاغل خود جمع می‌کنند، استفاده می‌کنند. انتظار می‌رود این تقاضا برای این موقعیت شغلی زیاد باشد.

مهندسی نرم افزار

تقاضا برای این شغل مخصوصا اگر در سطح فوق لیسانس باشد افزایش می‌یابد. در کانادا کارفرماها به دنبال مهندسانی هستند که مهارت بالایی دارند.

مدیر شبکه

سرپرستان شبکه در زمینه کارایی درست شبکه‌های کامپیوتری فعالند. نظارت بر شبکه IT و مدیریت سرورها و تجهیزات هاب و سوئیچ از شرح وظایف این افراد است.

متخصص پشتیبانی فنی

انتظار می‌رود امسال افراد با مهارت و دانش در زمینه پشتیبانی و خدمات به مشتریان تقاضای بالاتری داشته باشند. با توجه به رواج فناوری در زندگی روزمره، متخصصان این حوزه امکان پیدا کردن کار بیشتری را دارند.

علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فرصت‌های طلایی ورود به بازار کار کانادا و خدمات ویژه با مشاوران کارپیرا در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کاریابی بین المللی کارپیرا

کاریابی بین المللی کارپیرا در طول سالها به یکی از پیشگامان عرصه اشتغال و کاریابی بین المللی مبدل شده است. ما دانش وسیع خود از خواسته ها و نیازهای شغلی کارجویان ایرانی را با دانش، تخصص و مهارت خود در حوزه اشتغال بین المللی ترکیب می کنیم تا ارائه دهنده خدمات جامع و تخصصی برای کارفرمایان و کارجویان باشیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]