اطلاعات تماس
  • 092036*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811264495614326

با کافه لمون دیگر نگران پذیرایی از مهمانان خود نباشید

کد: 139811264495614326

http://bit.ly/31W9pOE

، (اخبار رسمی): خاطره سازی از تکنیک‌های ویژه کافه لمون است که شما و همراهانتان را شگفت زده می‌کند و می‌توانید در محیطی آرام و دلنشین یک مهمان نوازی بی نقص را از مهمانانتان داشته باشید.

با کافه لمون دیگر نگران پذیرایی از مهمانان خود نباشید
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

موفقیت کافی شاپ‌ها در سرویس‌دهی و از همه مهم‌تر جلب رضایت و لذت میهمانان از محیط، به نحوه عملکرد کارکنان آن بستگی دارد، با عملکرد صحیح کارکنان کافه لمون این اطمینان حاصل شده است که مهمان شما لذت کافی را ببرند. 

به گزارش روابط عمومی کافه لمون؛ پذیرایی جزء رسم‌های کهن مردم ایرانیان است که مجموعه کافه لمون در فضایی راحت و صمیمی امکان پذیرایی از مهمانان شما را فراهم کرده است.

تجهیزات کافی لمون به شما کمک می‌کند تا نوشیدنی‌های خوشمزه با بالاترین کیفیت برای پذیرایی از مهمانان خود در اختیار داشته باشید.

یک کافی شاپ برخلاف اسم آن، محلی برای قهوه و چای خوردن نیست، کافی شاپ محلی است برای دورهم بودن و صحبت کردن و گرفتن مجالس دورهمی رسمی و یا دوستانه، که خوشبختانه کافه لمون با داشتن فضایی لوکس و دکوراسیون مدرن، امکان انتخاب محیطی مناسب را برای محافل گرمتان فراهم کرده است.

پخش موسیقی‌های بی کلام و ملایم، متناسب با نوع محافل شما در کافه لمون امکان پذیر خواهد بود.

کافی شاپ‌ها همانند یک صحنه تئاتر است که پرسنل، بازیگران و مهمان‌های حاضر در آن تماشاگران صحنه تئاتر هستند و نوع عملکرد پرسنل در رضایت مهمان‌ها تأثیر مستقیم دارد، مجموعه کافه لمون با افتخار اعلام می‌کند با وجود پرسنلی حرفه‌ای و آموزش دیده یک خاطره ماندگار را در ذهن مخاطبان ایجاد خواهد کرد.

خاطره سازی از تکنیک‌های ویژه کافه لمون است که شما و همراهانتان را شگفت زده می‌کند و می‌توانید در محیطی آرام و دلنشین یک مهمان نوازی بی نقص را از مهمانانتان داشته باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 092036*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار