اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811264495710772

تبلیغات گسترده انتخاباتی با آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت

ارسال تبلیغاتی انبوه و گسترده انتخاباتی با آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت

کد: 139811264495710772

http://bit.ly/39HLi9i

، تهران , (اخبار رسمی): برای تبلیغات گسترده انتخاباتی استفاده از یک آژانس دیجیتال مارکتینگ در زمینه ارسال تبلیغاتی انبوه و گسترده مناسب است تا با استفاده از روش‌های تبلیغاتی ویژه انتخابات یک گام پیش‌تر از سایر رقبا بود.

ارسال تبلیغاتی انبوه و گسترده انتخاباتی با آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت
ارسال تبلیغاتی انبوه و گسترده انتخاباتی با آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت

تبلیغات گسترده انتخاباتی با آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت

تبلیغات حق طبیعی کاندیدای انتخابات مجلس است که در طول دوره تبلیغات انتخاباتی بتوانند به تبلیغ و معرفی خود بپردازند و اینکه شما بتوانید به عنوان نامزد دوره انتخابات مجلس و یا مدیر ستاد انتخاباتی در این دوره کوتاه مدت، کمپین تبلیغات انتخاباتی هدفمند داشته باشید بسیار مهم بوده و در موفقیت شما تاثیرگذار است.

معمولا نامزدهای انتخابی چند ماه قبل از شروع دوره تبیلغات انتخابات به بررسی موثرترین روش‌های تبلیغات انتخاباتی می‌پردازند تا با برنامه ریزی منسجم بتوانند بهترین استفاده را از دوره تبلیغات و معرفی کاندیدای انتخاباتی داشته باشند. اما چگونه می‌توان بهترین روش تبلیغات برای انتخابات به طور ویژه انتخابات مجلس را پیدا کرد؟

اولین سوالی که در ذهن نامزد انتخابات مجلس پیش می‌آید این است که نامزدهای انتخاباتی چگونه باید خود را معرفی کنند؟ کرسی نمایندگی مجلس یکی از مهمترین صندلی‌هایی است که نامزدهای موفق انتخابات برای بدست آوردن آن از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی راه‌های نوین ارتباطی جایگزین روش‌های پرهزینه سنتی مانند تبلیغات بیلبوردی و پخش تراکت شده است. یکی از راه‌های جدید ارتباطی موثر برای تبلیغات انتخاباتی استفاده از سامانه پیامک ویژه انتخابات است که اکثر نامزدهای انتخاباتی موفق در دوره تبلغات انتخاباتی خود از ارسال پیامک انبوه برای اطلاع رسانی جلسات و همایش‌ها استفاده می‌کنند.

مطمعنا کاندیدای ده دوره قبلی مجلس روش‌های مختلفی را برای تبلیغات به کار برده‌اند که نامزدهای دوره یازدهم انتخابات مجلس با تحلیل این روش‌های تبلیغاتی می‌توانند نتایج مفیدی بدست آورند. 

اگر هدف شما پیروزی در انتخابات مجلس است مطالعه این صفحه برای شما ضروری است. روش‌های تبلیغات انتخاباتی را می‌توان به دو دسته سنتی و مدرن تقسیم کرد. مطمعنا ترکیب هر دو روش با هم می‌تواند مفید واقع شود.

جلسات حضوری نامزدهای انتخاباتی

از جمله روش‌های سنتی که همواره رواج دارد و از مهمترین راهکارهای پیروزی در انتخابات مجلس است، گفتگو چهره به چهره و دیدار حضوری نامزدهای انتخاباتی با مردم است که می‌توان گفت بهترین روش برای پیروزی در انتخابات و معرفی برنامه‌های کاندیدا در انتخابات مجلس یازدهم است. این روش مستلزم اطلاع رسانی گسترده جهت شرکت در جلسات انتخاباتی است. در صورتی که اطلاع رسانی به عموم مردم به درستی انجام شود این روش مناسب خواهد بود. نکته مهم این است که از چه روش اطلاع رسانی برای نشست‌های نامزدهای انتخاباتی استفاده شود؟

از آنجایی که برای انتخابات مجلس هدف نامزدهای انتخاباتی مردم یک شهر هستند در نتیجه باید اطلاع رسانی در سطح شهر صورت گیرد و هرچه شهر مورد نظر بزرگتر باشد این کار دشوارتر خواهد بود.

 در دهه گذشته پخش پوستر تبلیغاتی یکی از روش‌های تبلیغات انتخاباتی بود. اما کارایی این روش بیشتر در معرفی نامزد انتخاباتی است و با توجه به هزینه‌بر بودن چاپ و پخش پوستر و توجه کم مردم به پوسترهای تبلیغاتی برای اطلاع رسانی جلسات انتخاباتی که مرتب برگزار می‌شود، مناسب نخواهد بود. متاسفانه این روش تبلیغاتی باعث شلوغی و بی نظمی در سطح شهر می شود و بازخورد مناسبی نخواهد داشت.

روش دیگر اطلاع رسانی جلسات و نشست‌ها برای کاندیدای انتخاباتی استفاده از شبکه‌های مجازی است. تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی تلفن همراه یک روش نوین تبلیغات انتخابات مجلس به حساب می‌آید اما در دوران کوتاه مدت تبلیغات برای انتخابات الزامی  برای وصل بودن شبکه‌های اینترنت وجود ندارد.

 مواردی مانند عدم دسترسی همگانی و لحظه‌ای به شبکه‌های مجازی، بی توجهی مردم به پیام‌های رد و بدل شده در شبکه‌های مجازی و مهم تر از همه امکان وجود اختلال در شبکه‌های مجازی و اینترنت در زمان انتخابات می‌تواند کارامدی روش تبلیغات مجازی را تا حد قابل توجهی کاهش دهد.

اما با این حال نمی‌توان تاثیر شبکه‌ها و کانال‌های مجازی را نادیده گرفت. برای افزایش اعضا کانال‌های مجازی کاندیدای انتخاباتی می‌توان لینک کانال نامزدهای انتخاباتی را از طریق ارسال پیامک ویژه انتخابات منتشر کرد.

ارسال پیامک علاوه بر روشی جهت اطلاع رسانی جلسات و نشست‌های انتخاباتی می‌تواند جهت تبلیغات به طور گسترده در سطح شهر نیز کارامد باشد.

یکی از اصول تبلیغات انتخاباتی این است که ستادهای انتخاباتی با یک برنامه ریزی منسجم و هدفمند تبلیغاتی بتوانند با استفاده از بهترین روش تبلیغات انتخابات مجلس بازخورد مناسبی را دریافت کنند.

از پنل اس ام اس برای تبلیغات انتخابات به ویژه انتخابات مجلس در دو روش اطلاع رسانی پیامکی نشست‌ها و جلسات حضوری و ارسال پیامک انبوه جهت معرفی نامزدهای انتخابات می‌توان استفاده کرد.

ارسال پیامک انبوه جهت اطلاع رسانی جلسات نامزدهای انتخاباتی

همه نامزدهای انتخاباتی جهت ارتباط با طرفداران خود نیاز به سامانه پیامک دارند. از جمله قابلیت‌های پنل پیامکی ویژه انتخابات می‌توان به یادآوری جلسات و نشست‌های کاندیدای انتخاباتی اشاره کرد. این امکان وجود دارد که شما به مخاطبان گوشی خود و یا مخاطبانی که در فایل اکسل شماره تماس آن‌ها را ذخیره کرده‌اید پیامک اطلاع رسانی ارسال کنید.

با بررسی سامانه پیامک‌های فعال در زمینه ارسال پیامک انبوه، پنل اس ام اس هم سایت با قابلیت ارائه خط خدماتی جهت ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی به عنوان یکی از بهترین سامانه‌های پیامک در زمینه تبلیغات انتخاباتی پیشنهاد می‌شود.

قابلیت‌های متنوع مانند ارسال پیامک با نام مخاطب برای هر فرد، ارسال و دریافت پیامک‌های خودکار، برگزاری نظرسنجی و مسابقه پیامکی و... از امکانات سامانه پیامک هم سایت است که هر نامزد انتخاباتی می‌تواند با به کارگیری صحیح این روش‌های جدید تبلیغاتی بهترین نتیجه را از کمپین تبلیغاتی دریافت کند.

استفاده از ارسال پیامک انبوه برای تبلیغات انتخاباتی

تا اینجای مقاله به بررسی روش های مختلف پیرامون اطلاع رسانی جلسات معرفی کاندیدای انتخابات پرداختیم. از آنجایی که اطلاع رسانی باید در کمترین زمان ممکن صورت گیرد بهترین و کم هزینه ترین روش، استفاده از ارسال پیامک می باشد . آمار نشان می دهد که هر پیامک تقریبا زیر 1 دقیقه خوانده می شود.

کاربرد استفاده از سامانه پیامک تنها به ارسال پیامک های اطلاع رسانی ختم نمی شود بلکه می‌تواند با استفاده از قابلیت های که سامانه پیامک در اختیار نامزدهای انتخاباتی قرار می دهد با کمترین هزینه تبلیغات گسترده در سطح شهر انجام داد.

در ادامه به روش‌های تبلیغاتی که ستادهای انتخاباتی می توانند برای ارسال پیامک انبوه استفاده کنند خواهیم پرداخت.

ارسال تبلیغاتی انبوه و گسترده انتخاباتی با آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت

بر اساس تجربه و گفتگو با کاندیدای موفق و پیروز در انتخابات لازم است هر نماینده حداقل 3 مرتبه در سطح شهر به صورت گسترده تبلیغات پیامکی خود را ارسال کند تا مردم با ایشان اشنا شوند و همچنین سامانه پیام کوتاه FarazSMS برای کلانشهرها قابلیت ارسال پیامک به تفکیک منطقه ارسال SMS از روی نقشه گوگل و ارسال پیام کوتاه به تفکیک کدپستی را دارا است. با استفاده از این قابلیت‌ها می‌توان فقط به مناطق مورد نظر پیامک ارسال کرد و نشست‌ها و جلسات را اطلاع رسانی کرد.

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

امکان ارسال پیامک با محدود کردن بازه سنی و جنسیت و منطقه کدپستی نیز در هم سایت امکان پذیر است. اکثر سامانه‌های پیامک امکان ارسال پیامک با فیلتر سن و جنسیت را دارا هستند اما آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت که در بالا معرفی شد امکان ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و منطقه را به صورت همزان دارا است. از قابلیت ارسال پیامک انبوه به تفکیک سن می‌توان برای ارسال پیامک ویژه انتخابات به رای اولی‌ها استفاده کرد.

ارسال پیامک به تفکیک اصناف و مشاغل

با استفاده از قابلیت ارسال پیامک به تفکیک مشاغل در هر استان می‌توان به اصناف مورد نظر خود اعم از پزشکان، معلمان، وکلا و ... پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کرد و انها را از برنامه‌های خود مطلع کرد.

ارسال پیامک صوتی

ارسال پیامک صوتی قابلیت جالبی از سامانه پیامک است که معمولا نامزدهای انتخاباتی برای بیان شعار تبلیغاتی خود از آن استفاده می‌کنند. ویژگی جالب ارسال پیامک صوتی امکان تماس حتی با شماره‌های ثابت است، صدای ضبط شده خود را همراه با شور و هیجان تبلیغات انتخاباتی به سامانه می‌دهید،

تبلیغات گسترده پوش نوتیفکیشن و یا CPL و یا CPA

در نظر داشته باشید که بازه زمان انتخاباتی محدود است و شما فرصت آزمایش یا خطا و استفاده از سامانه‌های پیامکی بدون پشتیبانی یا تازه کار را ندارید، از آنجایی که ارسال پیامک ویژه انتخابات در تعداد بالا صورت می‌گیرد، سامانه پیامک باید قابلیت ارسال پیامک در تعداد بالا با کیفیت مناسب را داشته باشد، طبق بررسی‌های انجام شده آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت نهایت تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب برای ارسال اس ام اس انتخاباتی می‌کند.

این شرکت ارسال پیام کوتاه ویژه انتخابات را با کمترین تعرفه تبلیغاتی در اختیار نامزدهای انتخابات قرار می‌دهد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت hamsite.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هم سایت

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات می‌توانند به سایت «هم سایت» به آدرس hamsite.ir مراجعه کنند و تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیرید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]