اطلاعات تماس
  • 083383*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139811264495914514

انتخاب بهترین هدیه برای روز مادر

با شرکت در جشنواره مبل گردی در کانزا با یک تیر چند نشان بزنید

کد: 139811264495914514

http://bit.ly/38w4ab5

، (اخبار رسمی): به مناسبت روز مادر و در آستانه ایام نوروز ۹۹، مجموعه فروشگاه‌های برند لوکس کانزا، جشنواره‌ای تحت عنوان مبل گردی در کانزا برگزار کرده است تا کسانی که به دنبال هدایای خاص برای روز مادر هستند، بتوانند با محصولات کانزا مادران خود را شگفت زده کنند.

با شرکت در جشنواره "مبل گردی در کانزا" با یک تیر چند نشان بزنید
آژانس ارتباطات و تبلیغاتی سرآواهنر

پیدا کردن یک اکسسوری با کیفیت و مرغوب، مطمئن و مقاوم و در نهایت زیبا و خوش نقش و نگار، در بازار بزرگی که بسیاری از تولید کنندگان این صنعت دکوراسیون در آن حضور فعال دارند بسیار مشکل و سر در گم کننده است، مجموعه برند مبل کانزا این مشکل را برطرف کرده است.

به گزارش روابط عمومی برند مبل کانزا؛ به مناسبت روز مادر و در آستانه ایام نوروز ۹۹، مجموعه فروشگاه‌های برند لوکس کانزا، جشنواره‌ای تحت عنوان مبل گردی در کانزا برگزار کرده است تا کسانی که به دنبال هدایای خاص برای روز مادر هستند، بتوانند با محصولات کانزا مادران خود را شگفت زده کنند.

با شرکت در جشنواره مبل گردی در کانزا علاوه بر اینکه می‌توانید یک  اکسسوری لوکس و نفیس برای روز مادر تهیه کنید، می‌توانید دکوراسیون منزل خود را برای نوروز ۹۹ تغییر دهید و علاوه بر اینها از تخفیفات و هدایای ویژهء این جشنواره نیز بهره ببرید.

گفتنی است جشنواره مبل گردی در کانزا از ۲۰ بهمن تا ۵ اسفندماه در فروشگاه‌های برند مبل کانزا با تخفیفات ۲۵ درصدی همراه خواهد بود.‌

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 083383*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل